15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Modelljeik euphemistically úgynevezett „plus size”, azaz nagy. Az ruha mérete kezdődik a 52 th. A világon a nők szertartás nélkül az úgynevezett „kövér nők” és a „zhirobasinami”. De nem érdekel. Ők foglalkoznak a kedvenc üzleti és minden nap bizonyítják, hogy a nő minden szám lehet nézni a nagy és elégedett életet és önmagukat. Meet - a legteljesebb modellek a divat világában!

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Haley Herms

Olivia Campbell

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Olivia Campbell - az egyik legnépszerűbb nagyobb modellek. puha kereksége a csípő, szokatlan arcvonások és a sapka a göndör haj - a lány egy egyedi képet, hogy nem fogja egyhamar elfelejteni! Ezért az ügyfelek Olivia nincs vége. Olivia - natív Londonban, az oldalán a szociális háló mondja magáról: „Saját magasság - 180 cm, ruhák méret - 18 (orosz 54.), biztos vagyok benne, és az aktív modell plus size ággyal. Élek Londonban, Angliában. Én mindig a lélek tartozik, amit csinálok, és lefektetett 120%. " Olivia dolgozott márka Yours ruházat, Anna Schultz és mások. „Én voltam az arca curvety.com oldalon, és a közelmúltban részt vett egy divatbemutatón a show” Trapped lesoványodott világ „- mondja Olivia saját honlapján. Ezen túlmenően, az állítólag Olivia még mindig az egyik előnye - a képességet, hogy világosan és helyesen kifejezni gondolataikat.

Bishamber Das

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Bishamber az úgynevezett „első brit modell és egy ágy ázsiai eredetű. Ez egy egész hadsereg rajongók, akiknek ez - a világítótornyot és inspirálója. Egy nagyon elbűvölő divat rovatvezetője írt róla: „Én személy szerint nagy rajongója is. Úgy vélem, hogy ha minden lány megtanulja, hogy szeretem a tested, és csak jól érzik magukat benne, mint Bishamber, az élet a lányok sokkal könnyebb lesz és egészségesebb. "

Naomi Shimada

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Naomi Shimada dolgozott márkák, mint InStyle és Ó eomely. Ezen túlmenően, ez - egy nagyon népszerű újságíró, író életről modellek plusz ágy. „Összes plus size ágy kezdődik a 12. (az orosz 46.), hogy az én ízlésemnek, alakú őrület - Naomi írta kolnoke a The Guardian. - De ha egyszer rájöttem, hogy ez - csak szavak. A „plusz” jelenti - több mint superhudyshki. Amikor elkezdtem, modellek és az ágy nem volt olyan sok, így elkezdtem egy kis pénzt. Úgy éreztem, hihetetlenül ingyen. Örültem, hogy én mellek, a csípő és a seggét. "

Liris Crosse

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Liris úgynevezett „Naomi Campbell molett”, és nem ok nélkül. Dolgozott, mint az ügyfelek, mint Curvysta Magazine és Volup2. Ez nem túl teljes - mintegy 48-50 orosz méret - de ez elég a világ modell, valamint ággyal. Róla írta a brit Daily Mail, írja le így: „Az ő formája szobrok, macska-szerű szemek, telt ajkak és hibátlan arcbőrt kinyitotta neki az ajtót a legtöbb modell ügynökségek, bár elismerte, hogy egészen a közelmúltig, köszönhetően annak érzéki formák munka ez megvan egy kicsit. De most megváltozott a helyzet. " Mintegy érzéki formák - nem túlzás: bikiniben Liris néz átkozottul csábító.

Jennifer Buckingham

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Jennifer - a legkedvesebb ember, ami igazán sokat. De ez elég kényelmes a testemben. A webhelyen, azt írja: „Én még soha nem volt a baba-sovány. Egész életemben tartott fárasztó és kellemetlen harc az önbecsülésüket, ami negatív hatással volt az én érzékelik saját szellemi és fizikai tulajdonságait.
Nem hiszem, hogy egy nap majd csodával határos módon gyógyítani a saját érzését. Mindazonáltal úgy vélem, hogy tudunk megszabadulni a szokásos negatív gondolatok magadról, és helyettük pozitív, hogy segít nekünk előrelépni. Munkám ötvözi a szeretet a divat és a stílus a filozófiai gondolat, hogy mind szép, értékes és teljesen normálisan néz ki egy adott pillanatban. "

Katana Fatale

Jad Elveyz

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Judd is dolgozott a New York-i divathét, és nem kevésbé ismert körében érdekelt divathét teljes. A web-oldalon, az azt mondja, hogy a magasság - 175 cm, súlya - 88,5 font, a mellkas térfogatát - 102 cm. Hogy igazságosak legyünk, hogy semmi köze az említett modellek plusz ágy: Sok férfi számára egy ilyen arányban teljesen normális, és boldog lesz, hogy mellette nő nélkül kedvezményekkel plus size ággyal. Ezen kívül, azt jelentette, hogy a forgatás meztelen egyetért azzal, hogy az oldalon, amely kétségtelenül növeli a vele erotika szemében a rajongók.

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Annak ellenére, hogy még a világon modellek plusz ágy Dzhezra kiemelkedik a méretét, a modell nagyon népszerű. A honlapján azt mondja: „Az üzleti modellt a számomra - úgy kommunikálni, és beszélni az emberekkel. Az álmom - járja a világot, az út mentén segíti a nők megtalálják önszeretet, saját megértés és bizalom. Saját küldetése -, hogy inspirálja a többi potenciális modell + ágy követni az álmom. "

Kathy Knowles

Sommer Zöld

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Sommer dolgozott ilyen ügyfelek Living Doll Los Angeles, JIBRI, Remény és Harvest, és még sokan mások. A szociális hálózatok megállapítja, hogy a testület komolyan részt a sportban, és otthagyta csak egy váll sérülés. A munkáját, azt mondja: „A gömbölyded nőket most elfogadhatónak tekinthető, és a teljes modell részévé váltak a divatipar.” Már az első néhány hajtások Sommer rájött, hogy született a modellkedés, és részt vesznek mutatja, csak megerősítette őt ez a gondolat. És ő nem tévedett: Sommer Zöld ma - egy nagyon népszerű modell plus size ággyal.

Vanessa Mays

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Vanessa Maze - az egyik legteljesebb modell és egy ágy, amely nem akadályozza meg, hogy népszerű, hogy tegyék közzé fényképeket Teltek connect magazin és dolgozni JIBRI és sok más ügyfelek számára. Szerint neki, az ő hosszú ideje hobbi - fotó, amit már elsajátította olyan jól, hogy ő tartja magát elég egy profi fotós.

Sabrina KILÉPÉSKOR

Melissa Henrius

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Melissa dolgozott márkák, mint Ashley Stewart és Tru Diva Designs - idlya versenyez a munkámat. Fogom mutatni, hogy a lenyűgöző formában megy tökéletesen a szép, hogy nem a teljes lista. Mint a legtöbb modell, valamint ágy, elősegíti a pozitív hozzáállás a saját test és írt az oldalán a hálózaton: „A célom -, hogy megmutassa magát példaként annak bizonyítására, hogy kanyargós formák szépek, és hogy lehet egy korcsolyázó nő, és megőrizze a szépségét, a bizalom, osztály és a szexepil. "

Raina Salcido Alvarez

15 legvastagabb modell a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Raynaiz Los Angeles, mint egy modell, plusz méretű ággyal dolgozott márkák, mint a Cool Blue Gal, SWAK, egy csókkal Designs, a Plus Model Magazine és a Domino Dollhouse. A fotója megjelent póz magazin. Tehát egyértelműen nem fenyegeti munkanélküli Rheine.

Ki a témában, magyarázza plz miért modell ügynökségek elég érdekes, csak az átlagos nagynénje, mert néhány közülük káprázatos szépségeit. Miért van szükség a szélsőséges formájában anoreksichek az utolsó szakaszban, és az ilyen „szerető tested, ami egy csomó”? Volt még itt „Frissebb” post „modell” különböző fogyatékos fel a bánatot, de senki sem normál méretű egy normális nő, akik közül a többség.
Ezek a böjt, és 20-páratlan években, hogy „nem egy szökőkút”, és 30 évesnél idősebb, és ez a beteg emberek, mi van csodálni? Ők segítenek, akkor a gyógyszer nem tud semmit?

Zafotoshoplennye ugyanaz, mint a hagyományos modellek: ott csúszott, húzta ott ... láttam egy fotót néhány jól ismert nagy nélküli modellek Photoshop. Nos, hogy enyhén szólva, kellemetlen látvány - hatalmas hassal felhúzott felhúzott nadrág, és amely a szeméremcsont, mell lóg a köldök területén, cellulit még a karjában. Ez persze nem volt közöm, és mindenkinek joga van választani az utat akarja nézni, hanem idealizált, mint ezek a „szépségek” nem szükséges. Az ő 20, ők már egy sor bajok: a hatalmas megterhelést jelent a gerinc, a szívbetegségek, a cukorbetegség veszélye, sípoló légzés, mint egy víziló, és sokkal azután. Tényleg lehetetlen csinálni anélkül, hogy szélsőséges? Keresse rendes lányok és a nők különböző típusú ábrák és ezek azt mutatják, minden tudásukat, hogy átalakítsa hátrányait előnnyé? És ez igazán jött be a boltba, és ez neked semmit, mert a szám „nem divatos”, és ruhákat, hogy a divat, csak őrült.

Infamous zhirno) I (opye disznó. Vanyuchie és potnyuchie. Zsíros bestiális nőstények. Söpredék.

Egyedül én nem ítélem meg az embereket. Ha a bíró. Ez a bíró helyesen. Jóképű férfi belső szépség, és nem számít, milyen a külső. Ha valami baj van, akkor harap le a nyelvüket

Kapcsolódó cikkek