10 kérdés, hogy a győztes a verseny - inspiráció

10 kérdés, hogy a győztes a verseny - inspiráció

Leírás: Ez a kezem. Kezében karmester idején a kórus irányítását. A keze, simogatva a haj a kedvenc. anyja kezét, akik után a baba. A nő keze, hogy inspirálja a szerelem, hogy végre bravúrokat. Zongorista keze siklik át a zongora billentyűk. Csak egy emberi kéz. Elvégre az élet a mi kezünkben van!

És most az interjú maga :)

A nevem Karina Roshchina. Irina Ivanova - a becenevem))) élek egy kis vidéki városban Valdai, Novgorod terület. Azt Konzervatóriumban diplomázott és a tanítás zene, már vezette a kórust.

2. Gyakran részt versenyeken?

Nemrég kezdett részt venni a versenyeken, de kiállított fényképeket a fiát, most 6 hónapos. Eleinte azt hittem, hogy egy fotót, de a „Inspiration” valahogy semmi nem jött.

3. Sikerült, hogy valaha be a döntőbe, vagy nyerő?

Általában én soha nem nyert.

Azt hittem, hogy jöhet az összes képemet néven a verseny „Inspiration” és találtam ezt a képet. Ez történt a mintegy 7 évvel ezelőtt. Aztán dolgoztam a színházban, és mi a mi színházi fények és egy fotós csinál különböző képeket. Nem emlékszem, hogyan jött az ötlet, hogy fénykép a kezét, de egy csomó képet vettünk. Az inspiráció látszólag odajött hozzánk)))

5. Melyik az összes benyújtott munkák tetszik kívül a saját?

№13, naplemente. Imádom ezeket a képeket.

Kapcsolódó cikkek