5 Ways, hogy javítsa a szervezet

5 Ways, hogy javítsa a szervezet

Szervezet hozza üzleti végéig és időben. Ezért Work.ua elő 5 egyszerű tipp, ami segít jobban megszervezni a munkahelyen, csak tegye a dolgokat, hogy a munkahelyen.

Dobja a szemetet

Tartsa összekeveredett - egy nagyon rossz szokás. Ha nem dobja valamit, legalább rendezni, és megszervezzük. A tavalyi jelentés - egy mappában, és friss - egy másik. Ezután távolítsa el a felesleget a táblázatban. Ezen kívül a dolgokat, annak érdekében, nem csak az asztalon, a számítógépen vagy az irodában, hanem a fejedben.

Az előzetes feladat listában

Ne késlekedjen, „tiszta”, akkor egybe kell esnie a befejezése a lépés a feladat listában. Ez a projekt kerül kifizetésre? Vigyék a megfelelő helyre, és ne hagyja lóg egy köteg papírt a másik, vagy ugrik a különböző oldalak és fiókok az íróasztal.

fenntartása a tisztaság

Használja technológia bölcsen

Összetettben, kivéve, hogy a mondat: „Vigyétek ki ott” kell írni „ott” :))) Sőt, a legtöbb törmelék kezdődik rendetlen papírokat időben.

Heh, Natalia, előre! Míg az írást, gondoltam -, hogy megtartotta előtt. Ami a papír - támogatást.

Én is úgy vélik, hogy a papír - megbízható és egy régi barátja, még ha hajlamos eltévedni és szakadt. Mi van írva a saját kezével - természetesen nem felejtettem, akkor is, ha a papírt valahol maradni.

Nagy! Bravó! Shell a céltábla közepe!
Csak egy szerencsétlen hiba „Vigyétek ki onnan.” Iskola természetesen az orosz nagy és hatalmas - „ott” van írva együtt.

Sajnos azonban a végrehajtása során az ajánlásokat a 100 százalékos összeget, amit kell, hogy van egy csomó a munkahelyen - vehetik igénybe - az a hely, és körülötte.

Látva a cikk címe, nagyon érdekel, mert most dolgozom egy olyan helyen, ahol mindig van egy elzáródás, sok esetben, és egy teljes idejű baj - elkerülhetetlenül kihagyott valamit. Gondoltam, valami gyors a szervezet saját munkaidő, vagy valami ilyesmi. De a cikk az volt, hogy az úgynevezett „5 Ways, hogy tisztítsák meg a rendetlenség az asztalon.” Nincs ellene van, teljes mértékben támogatja, de a név nem tűnik ki az opera.
Ami a papír média - szolidáris Natalia és Kirill.
Azt is szeretném megkérdezni - ha gyakran rendezheti át a papírokat az asztalra, amikor a munka. -)))

Azt hiszem, jobb, ha nem a végén a nap, amikor senki nem fog hívni, és a fő célkitűzések teljesülnek. Egy jó ideje poskladyvat papírt. Tisztán saját szubjektív véleményem.

Elena, az éppen ellenőrzött: Ha csak fel a papírt a megfelelő helyre (ez gyakran az a hely - szemetet), és nem a olajteknő a gondolat: „Akkor minden együtt kivenni” - nem kell foglalkozni a csoszogó papírok. Soha. Soha. Találkoztam valahol azt mondja, hogy törmelék - a munkát, amit már abban az időben nem töltött harminc másodpercig. Tehát papír és törmelék.

Kapcsolódó cikkek