5 aranyszabálya azok számára, akik szeretnének dolgozni annak érdekében, hogy - Fair Masters - kézzel készített, kézzel készített

Formájának kreativitás

Do It Yourself / DIY
Babák és játékok

5 aranyszabálya azok számára, akik szeretnének dolgozni annak érdekében, hogy - Fair Masters - kézzel készített, kézzel készített

Szeretném megosztani tapasztalataimat az ügyféllel.

Őszintén szólva, ez a kérdés - a legfontosabb, ha csinál egy terméket rendelni. Ügyfél - az a személy, aki megbízik a pénzt, az időt, a hírnév (ha ettől valaki egy ajándék), és ez - nagyon fontos neki. De annak hitelességét, valamint mindennek megvan a maga korlátai, amelyek meg kell határoznunk Önnek.







Hol van az a határ, amikor az Ügyfél megkezdi azt hinni, hogy te nem megtartója az ő érdekében, bizonyos körülmények között, és az ő szolgájának? Ő, ez az arc törlődik csak akkor, kezdő mesterek, tapasztalatlan és boldog - már a puszta létezése az első megrendeléseket.

Mit kell tenni, hogy ne essen bele a rabszolgaságot, megőrizni a méltóságát, önbecsülését és fenntartani a kapcsolatot az ügyféllel, és maga az utasítás? Íme néhány aranyszabály, hogy kövessék őt - az aranyszabályt az előadó. Ezek a szabályok, voltam sokáig, elveszti az idegsejtek, és amelynek meglehetősen tartós stressz alatt a működés első éveiben.

1. Nem olyan fontos, előre annak állapotát.
Mindazonáltal az első szabály, természetesen, Advance.

Attól a pillanattól kezdve, amikor jön a végrehajtás más rendbe, akkor elment dolgozni. Meg kell tanulni. Ran vásárolni az anyagokat, és leült, hogy gondolja át a tervet, elvonta az üzleti, mert amit az ügyfél akar, minden, amit a munkahelyen. A minden nap meg kell fizetni.

Ha egy személy, az ügyfél azt akarja, hogy tegyen valamit az ilyen dolgokat, amely nem szerepel az árut kínálnak, akkor - a munka.

És ez a legnehezebb pillanat az újonc. Minden új rukodelnik tapasztalható igazi eufória a tény, hogy ő észrevette, és ő kész fizetni az ilyen boldogság :)

Most, az ebben a leginkább előre.
Előtörlesztés más. Ez a részleges, néha teljes. A legtöbb rossz opció, amely gyakran vállalja kezdő - a pénzt kell fizetni, ha egy része a munka jóváhagyták. Például egy portré babák, a mega-fontos. Kezdő teszi a személy azt állítja, hogy arca (fotó) az ügyfél, aki keresi, ajánlatos, hogy szoros, hogy nem fogadja el a munkát, és ennek megfelelően nem fizet. Ahhoz, hogy egy ilyen keret - szörnyű horror. Az ügyfél is szeretnék menni dolgozni minden nap várja a fotó, bámult az új lehetőségeket, kétségek is tapasztalható szenvedés, ő is felelős, meg kell adni ezt a babát. Vagy adott esetben portré baba, mint egy ajándék, legyen az egy viselhető, ruha, kabát, kalap, semmit. Ha - kezdő, ne vegye be a pénzt, de indul work're küld jóváhagyásra, hogy legalább valamit, biztos, hogy a stressz teljes egészében. Mert ha nem biztos, hogy pontosan azt kapja az arc, a ruha, a kabát, amit megrendelt, az ügyfél úgy érzi a bizalom hiánya és bizonytalanná válik. És én ezen az oldalon, és a másik oldalon, így azt mondom, tudatosan.

Hasonló eset az egyik (a miénk, mármint a Fair Masters) szakmunkás, supermasteritsey, hajoljanak előtte. És én, abban az időben, a része az ügyfél. Küldtem neki anyagok (gallér, és szeretné, hogy a szín a terméket) végül kap sárga lapot a kabátom. Ő (ingyen!) Felajánlott különböző lehetőségeket, küld különböző fotók, és ne feledd, az igazi képet a kabát, ami elkezdett itt a rendelésem. Van ez volt a hét gyötrelem, aztán hirtelen rájöttem, hogy ha kínálja ezt a szolgáltatást a pénz, akkor megbirkózni mindenesetre írtam le, amit akarok, mint egész és teljes mértékben megbízik a kifizető a teljes összeg nem kicsi abban az időben. Megadta egy másik dolog, és küldje el, kaptam vele együtt szokatlan gallér alku, bár hagytam gallér erkölcsi kompenzáció. Dolog volt! Imádom ezt a kabátot!

Nos, a művész, amíg abbahagytam az ördögi gyakorlatban a „jóváhagyott, majd fizet” Én nagyon, nagyon szenvedett egyszer szörnyű kínokat, a stressz, rohant a posta, várva, hogy munkám végül elfogadnak. Gúnyos megjegyzéseket a férje, én általában hallgatnak.

Következtetés. Ha hez dolgozni a sorrendben, először is, biztos, hogy végezzék munkájukat. Ellenkező esetben, ha pazarolja vette azt. És hogy a pénzt az elején a munkát. Nem számít, hány, vagy a fele a teljes összeget, vagy 25%. Ez azért szükséges, hogy ne csak akkor szükséges, és az ügyfél, mert azt akarja, hogy a munka egy bizonyos mester. Ne töltse el a félénkség.







előtörlesztési feltételek eltérő lehet, ők is meg kell „tárgyalni a parton.” Fizetsz, és megígérte, hogy a hét végére fog mutatni a fotót, mondjuk, a maga vagy egy manöken, ha a ruha, ha ez egy baba, akkor jelennek meg, ha teljesen beállítva, például a test a fejét, hogy a színpad kiegészítők. Vagy akár kimondják, hogy mutatnak egy kész dolog. Így könnyebb lesz az Ön és az ügyfél.

2. A második szabály. Soha ne jelenjen az ügyfél „nedves” munka.

Befejezetlen báb feje kopasz, ráncos, a beragadt csapok ruhákat, fénykép, a rendetlenség, a káosz a műhelyben. Fényképek óvatosnak kell lenni, a fénykép - jól átgondolt. Fotók kell tennie ahhoz, hogy tetszett.

És még inkább - nem lehet egy kapcsolat - „Még mindig újra”, „itt szeretnék csatolni valamit valami”, „tekintettel a rész más lesz, most így néz ki a képen.” Semmilyen esetben az ügyfél nem kell gondolni, ki az Ön számára, mi lesz a dolog vége. Ha a „nedves” munka, akkor kell erre. Nos, nagyon jó oka. Nem tudom, hogy mit. Száz százalékos esetben nem kell!

Az étterem nem illata jó konyha!

És akkor - egy jó étterem, nem Vokzal'na étkezőhely a feketemunka hallgatók.

3. A harmadik szabály, hogy működjön együtt az ügyfél „” Vigyázat - szép fotó! "

Jó kamera - ez nagyszerű! De a technológiai fejlődés annyira felülmúlta önmagát, hogy ha a korábbi fényképeket „keresett” annak érdekében, hogy a kép sokkal reálisabb, de most van egy egész iparág célja annak biztosítása, hogy a kép nem volt olyan különleges, mert megtanulta, hogy továbbítja a kamera utolsó generáció.

Én bemutató példát a Kikimora-tű ágyban.

Itt vannak képek által 12 pixeles kamera

5 aranyszabálya azok számára, akik szeretnének dolgozni annak érdekében, hogy - Fair Masters - kézzel készített, kézzel készített

Az orr és más helyeken Kikimora nyilvánvaló lyukak, és nem úgy néz ki, mint egy szilárd terméket. De a félelem, mielőtt nyugdíjba, és kap munkát tű ágy, mosógép ment teljesen merev. Dovalyanaya legjobb! És ott van neki az orrát a lyuk! A kamera mutatja - ott! Igen, sőt vannak, de ezek nem a láthatáron.

Így lesz a tiéd, például, nemezelés termék jó „becsületes” a kamera feldolgozás nélkül, ahogy van.

Én konkrétan eltávolítjuk a tűt orrát.

Valóban, a modern fotó-lő kamera, láthatjuk :) Még játékokat a hangsúly nem mindig segít azonosítani, hogy pontosan mit kell létrehozni ugyanazt a hangulat a kívánt fényképet. Ebben a témában, a hálózat megtalálható egy csomó nagyszerű mesterkurzusokon itt a Fair Mastrov, több tucat őket is. Mehetsz igazi műhelyek fotósok, tanfolyamok és megtanulják, hogy lőni, és szerkesztheti a képeket. És te, persze, felveheti a könyvjelző fontos kérdések a jövőben. De! Például elküldeni a képet meg kell teremteni, és ennek során egy hónap is megy.

By the way. Mikor tavaly Apa Frost adta Samsung Edge, felugrottam a mennyezetre, látva a lehetőséget a kamera. Még nem kezdődött el, hogy vegye le a babák. A fotó nem volt, amit láttam az életben. Photo zavalyanoy „kőbe” gyapjú annyira őszinte, úgy tűnt, a lyukakon keresztül látható, hogy van egy baba benne. És nem vagyok szerelmes „minden repedések” ez a verzió. Volt poizuchat módban és kiválasztja a lehetőséget a forgatás, ami nem is olyan szemérmetlenül mutatja, hogy ezt a babát készült tű.

És gyorsan a forgatás során :)

Ismét, mi erről a szabály fontos megjegyezni, ha például, hogy konzultáljon az ügyfél rovására összesen pillanat (színek és kombinációk, a hosszú haj paróka ugyanabban babák, az általános alakot, stb), az ügyfél látja a termék teljes .

Sok kezdő hendmeydery Röpke csinálni. Hidd el, az ügyfél egyáltalán nem nehéz feltenni neki, hogy írjon - mint arról a munkát, hogy a fázis szállítási határidők és az ár, és a célt sikerült elérni. Vélemények gyűjthetünk, valamint a fotókat a termékeket. Használja lesz a publikáció munkájukat a Fair a Masters, bárhol. Hasznos szerves része a mester hírnevét. Elkezdtem visszajelzést kérnek egy 40. babát és nagyon sajnálom, hogy nem az elsőt mentse.

5. Légy hajlandó pénzt adni, ha valami elromlik.

Előírás az ügyféllel. A körülmények az élet különböző lehet, és mi soha nem lesz képes megjósolni az események menetét. Vis maior ebben a kérdésben elfogadhatatlan. A hírnév sokkal többet ér. Számomra ez - a vas törvény.

Gondoljon arra, hogy harmonikus ember vagy, és minden esetben sikeres lesz! Légy biztos!

Az a tény, hogy fizetek egy babának, és ez a pénz (nem kicsi), külön fiókot tartok. Az utolsó pillanatig készen állok erre a pénzre. Még akkor is, ha az ügyfél azt mondja, hogy nem tetszik a baba, megadom a pénzt, és elhozom a babát. Feltételezem, hogy ezen a héten vagy ketten dolgoztam magamnak, a gyűjteményemnek (amelyet én egyébként nem).

Ugyanakkor én sokkal több erőfeszítést, hogy segítsen elrendelte, hogy talál egy jó ajándék, baba szánt ajándékként egy évforduló, és a töltött sok időt (me - dolgozni), megrendeltem - várakozás, az időzítés volt a mozgástér, de elvesztette a hónapban a baba nem hozott semmiféle számítást.

És hirtelen - egy csoda! Hero a napon kezdődött, hogy álljon vissza határidők ünnepe születésnapját. Ez külföldön lebegett hosszú pozíció, úgy döntött, hogy megünnepeljék a születésnapját a végén nagyon későn, podgadyvaya egy másik időpontra. Általában volt egy igazi mágia. A nap évfordulója előtt az én „Doll” kártyám flop az azonos mennyiségű pénzt vissza, felhívom az ukrán zakazchitsa és jelentette, hogy a babát találtak, és most áll előtte az asztalon, és ez a lány örömére.

Röviden, megfelel az összes fenti szabályok - a megelőzés ideges stressz felhalmozódása a szükséges poggyász, beleértve a pszichológiai, hogy megszabaduljunk a különböző szenvedélybetegségek, az érzés, hogy ha fizetett, akkor kell a koporsó, a csökkenés az önbecsülés.

Pénzt kap az időt (először), az a képesség, és hogy bármely ideig fog dolgozni egy másik személy. Mindezeket a pillanatokat (a maga részéről) kell előírni. Ha akarod, akkor szólíthatja meg a feltételeket. Attól a pillanattól kezdve, hogy egy fényképet, és cikkeket írt, hogy meg tudja csinálni a pénzt, meg kell adnunk a saját listáját, kezelésére vonatkozó szabályok az ügyfél. Az én az ötből áll.

Minden kezdõ és mester számára!

Sok szerencsét és inspirációt!

Kulcsszavak




Kapcsolódó cikkek