1000 uborka egy négyzetméter - uborka ki a zsákból, kertészek

Mentsd meg magad a falra úgy, hogy ne veszítse el!

Azt akarom, hogy ossza meg tapasztalatait a növekvő uborka. Régóta levonni erről a módszerről bármilyen könyvben, és próbálta az elmúlt évben. A módszer lényege az, hogy az uborkát termesztenek zsákok.

1) Vegye ki a zsák vastag polietilén valahol térfogata 70 liter, és öntsük őket a föld réteg, egy réteg trágya, és így tovább. D.

2) A közepén a zsák ragaszkodni fa bot, körülbelül 2 méter magas. Végén a botot, és szögezve prvyazyvaem neki kötés uborka. Vissza a zsákban beszúrni három műanyag csövek lyukak Malenik vsei hossza (vettem a régi boltív a melegházak, fűrészelt őket egy cső 1 méter fúrt, és van egy csomó lyukat lépcsőzetes) Ezeket a csöveket kell öntözésére.

3) Most a szórakoztató ültetési uborka: 3 uborka ültető között a pálcákat, és a másik eltolt módon az oldalsó rések a zsákban. Bevágások háromszög, kapcsolja le, és az így kapott zseb ültető uborka függőlegesen (I Minden csomagban nőtt po12-15sht.).
4) Öntözés termelnek keresztül műanyag csövek. Igazam van bennük, és öntözés tömlő van helyezve, ez nagyon kényelmes a hő és levelei nem égnek a gyökerek és nedves.
A zsákot kell vertikalno.Luchshe még ásni egy kis depresszió, és tegye a zsákba vissza
A nyári meleg volt, én vizet minden nap, és így lehetőség van, és egy nap, és két nedvesség van jól karbantartott, az időjárástól függően

Jobb, hogy egy zsák vastagabb, egy cukor, például a polietilén a nap szünetet, így Öngyorsuló cukkini, görögdinnye, sárgadinnye, és tök szállásügyben ház 60 * 70, a két felső a háló, és ez lesz göndör a gyümölcs a tetején net.

Csapok sehova a zsák trágyát pereprevshiy.U táskámban volt 1 méter magas, kap 5 rétegű
Jobb palánta egyik gerincén az edénybe ragaszkodni shake és azonnal hozza a táskát, úgy naklydyvaete száraz fű, levél és így tovább. Nesna top navozv friss vagy karbamid sypite kezdődik, hogy éget, dobavlyate földek (nagy cső elakad, vagy 2,5 literes üveg vodys lyukak korlyshko emelet). ahol a oldalhasítékkal ültetett uborka, vytashili őket szépen, a zsák telepítésével a sok réteg, stoltko bytylok, hogy jobbak, mint a meleg, üveg vizet öntöttek, dugó sodrott, öntés lassan, a felső réteg zamulchirovat és pihenni ezt az elvet, minden lehet ültetni, és Phlox. petúnia, semmit nem kell kötődni szélén uborka lesz shoroobraznye ágy sehol.

5) Az uborka nőnek 5-6 levél, akkor kell lekötni, és ennek mi jöhet botot kötések. Tulajdonítunk kötődni egy csappal és szeg ragadt körül a táskát. Minden uborka saját kötelező.

Itt van az egyik megoldás, hogy a kérdés az, hogyan lehet egy jó termés uborka. És az élményt velünk van osztva Ljudmila Maximova, Mr. Watkins:

„Uborka szoktam ültetni a palántákat üvegházban, de nem számított, és én maradtam használt csésze kelbimbó, települések, amelyek nem voltak valójában a sűrűség az üvegházhatású -. Kár, és minden ágy oszlanak.
A férj azt mondja: „Igen, akkor dobja az uborka!” És úgy érzem, hogy sajnálom őket, egy jó fajta, és a palánták kiváló. I növény a palánták a nagyobb csésze (0,5 liter), és nem a kis (200 g), öntsünk egy pohár föld fele, és amikor hajtás, tüskés, palántákat nem nyúlt és kiderül nagyon jól.

Röviden, gondoltam, és arra gondolt, és úgy döntött, hogy az uborka. zsákok. Alján a zsák elpusztult maradványok a kertben, amely továbbra is a tél, tette hozzá humusz. Bucket föld öntjük egy tálba, és hozzáadjuk a hamu, szuperfoszfát, keverjük össze, és lerakott egy zsák - Kaptam egy fél zsák földet. Amennyiben már fel őket, így azok nem zavarják senkinek?

Hely találtak a határvonalat, ahol mindig van egy csomó fű, és a gyomok egyszerre. Ültettem uborkák május elején - nap meleg, éjszaka hűvös. A táskát fedett őket újságok és a tetején a táska, öntött meleg vízzel. A férj csak ment, és azt mondta, „ők is megfagy odakint a zsákokban.” De semmi, nem fagyasztott uborka és a fiatal hajtások fogott még jobb, mint az üvegházban!
Uborka zsákokban növekedés együtt jár, azt itatni őket gyakran, mert sehol sem, hogy a nedvességet, majd nézd - megfájdult. Elmentem a közelükben, és nem értik, amit hiányzik?
De kiderült - sok vizet! Készült a lyukakat egy késsel, vett egy kis időt - és az uborka kezdett helyreállni.

Nyári áztatott fű a takarmány zöldség, itatni, nem rothadt fű halmoztak zsákok uborka. A zacskó fű preyuschey hő uborka én kiterjedését. Termesztett növényeket táskák a határon - tette botokkal és kötötte őket. Közép menekülési felnövő, és az oldalsó - lefelé. Egy ilyen szép sövény kiderült!

Ennek eredményeként a kísérlet zsák uborka volt sok. Ebben az évben szeretnék imént zsákokban cukkini. Fájdalmasan tetszett az élmény ... "

Uborka nő a legkülönfélébb módokon. Itt például, a termesztés uborka táskák:

Ez a módszer lehetővé teszi, hogy nem csak csökkenti a helyet, de hogy a termés télen. Vegye ki a műanyag zacskók vagy csomagok, és teljesen töltse ki őket a talajba. Minden zsák kerül a nyakába ugyanaz. Mi őket a saját oldalán egy raklapon. A tetején a táskát átvágják három lyuk, ami hozott csíráztatott magvak. A film után a vágások nem teljesen eltávolítani, és álcázás után locsolás lyuk.

Átjárhatóság miatt a film lehet szabályozni a talajnedvesség és a gyökér fejlődését. És annak érdekében, hogy ne razzzhalis zsák fér össze őket szalagot.

Uborka pitypang

Minden évben kora tavasszal, a mezőgazdasági termelők harc kezdődik pitypang. Ezek ördögi megszállók kertben ágy I megtanulták használni a saját javukra. Élezett kés vágó káposzta kivágott pitypang, amennyire csak lehetséges, a gyökér, fektetik feszes membrán táskák, amely meghatározza a zacskók nem esik mentén a háló zabora.Chtoby, rögzítse azokat a rézdrót. Azt átszúrja a táska alján néhány helyen.

A frissen begyűjtött pitypang közbenső réteg kerti föld és reszelék, pre-ívelt min. műtrágya (20 g nitrophosphate vödör). Top öntse termékeny talaj síkjára 10 cm és uborka palántákat ültetnek. A nyitott táska kincs fekvő, az árukapcsolás zsineg. Side vágott egy lyukat, elalszik a földre, hidratálja és ültetett növények. A film alatt a zsákban vannak ugyanolyan feltételekkel, mint egy jó üvegházban. A gyökerek uborka van kényelmes és meleg. A beültetett uborka lehet két héttel korábban, mint a nyílt terepen. De ebben az esetben van szükség, hogy védelmet nyújtsanak a fagy. Néha táskák koca uborka első évtizedében május kiterjedő növények üvegedénybe vagy műanyag tasakba.

További cikkek itt www.garden8.ru

Kapcsolódó cikkek