10 tény rólam

Jó estét kívánok. Úgy döntött, hogy írjon 10 tények magukat. Most ez nagyon gyakori, az Ask. és blogok. Az emberek még oud át a stafétát egymásnak ebben a témában. Nos, én mindig szerettem, hogy érdekeiket. tetszik nekik, hogy ott)
És így, kezdjük!
1. Nem szeretem a napot. Én inkább a felhős időjárás. Ez is nagyon, mint az eső és a vihar. Ebben az időben, úgy érzem, nyugodt és békés.
2. Ne álljon az alkohol. Úgy vélem, hogy tisztaságát szem előtt tartva, a legjobb állapotban.
3. szeretek utazni. Gyermekkorom óta szeretek felfedezni új helyeket.
4. Mindig észre az idő 22:22. Teljesen véletlenül. Még a tetoválás úgy gondolták, hogy töltse óra ezúttal
5. Sok tanár nem tetszik nekem. Talán azért, mert az én arrogancia és könnyelműség.
6. A gyermekkori álma volt, hogy lesz egy pszichológus. Mindig érdekes hallgatni mások problémáit.
7. Én nagyon könnyen intrika
8. tudok nagyon gyorsan szerelmes. A „beleszerettem első látásra” - ez rólam szól.
9. féltékeny. Nincs ok lehet féltékeny. Nos, ez mind attól függ, hogy szerelmes vagyok egy férfival.
10. Szeretek segíteni az embereknek nem járna előnyökkel. Ez ad nekem nagy öröm.

A relé voltunk már a blog egy évvel ezelőtt))))

Megyek írni mindent, és Choate nem tetszik :))

Nem én írtam, valaki, aki ismer. többet tud rólam 10 tény, és mások nem kell tudni, és azoknak, akik szeretnének tanulni, írni és tanulni személyesen, hanem valami, hogy én magam írok

Én jobban vonzódnak az ötlet az, hogy te magad is mondani magamról :)) Én nem is látni a 10 tény és milyen szomorú, hogy ezt megtegye.

éppen akkor, amikor elkezd írni a tényeket, velem egyszerűen nem felel meg

Kapcsolódó cikkek