1. kérdés pap

Szia, Apa. Voltam zavart a koncepció az Isten gondviselése. Valahol régen olvastam, hogy az életünk alkotják mi akaratunk és Isten akaratát (ez azért van, mert gyakran jár önkényesen és erőszakkal Lord nem teszi). Van probléma az álláskeresés. Csak, hogy a fenntartás, menj a templomba, bevallom, részesülünk, imádkozzon a munkát. Ez az első alkalom, mielőtt munkát találni, én maradtam 1,5 év otthon. Dolgoztam 9 hónap, és itt a 4. hónap munkát keres. Hogyan értsük helyesen cselekszem, ha megtagadják a munkáltató, ha nem vagyok nagyon elégedett a feltételek (például a munkát, amit én még nem találkoztam korábban, egy másik városban, egy nagyon kis fizetést, amelyből több kell, mint egy fél fizetni ház ismét másik városban, és stb.) Az én városom nincs munka a specialitása. Nem egy különlegesség - nem működik, a munkáltató nem jött, akkor még néhány csapások. Hirtelen én akarattal, és elutasítják az Isten akarata? Vagy minden úgy történik, ahogy az Isten által adott, és nem kell aggódni ezen a pontszámot? Az én nem mehetsz át az én? Minden úgy elmerül a depresszió. Aggódom, hogy egy pillanat alatt a kétségbeesés, én kétségbeesetten imádkozik a munka, de a munka lehetőséget, hogy kövesse, nem okoz semmilyen vágy, hogy elfogadja, éppen ellenkezőleg - a zörej és az undor. Lehet, hogy ez a büszkeség? De én próbálok egy szerény helyet, azonban, akik úgy döntöttek sama sikerült. Mi a teendőm? Feláldozni mindent, és oda, ahol szükség van rá, lépve a torok vagy várja meg a munkát, hogy a szív? Köszönöm.







Üdvözöljük Marina. Keresse meg a jó munkát. Semmi szégyellnivaló nincs ebben. Akkor lehet, hogy egy kis pénzt keresni, ha a pénz bánkódik, de még mindig keresnek, ahol képes lesz arra, hogy tudásukat, hogy jó hasznát, és az elégedettség. Ami az imákat a munka, akkor jobb, ha mindent. Isten tudja, mi van szükségetek. Számára ez nem számít, hogy mit imádkozzunk, és fontos, hogy hogyan imádkozzunk. A vágy, hogy munkát találni vált egyfajta szenvedély, a helyére célját és az élet értelmét. És Isten nem teljesíti e petíciók által diktált szenvedély. Akkor imádkozni és dolgozni, de diszkréten nélkül kín, Uram, tudod, mit van szükségetek, mielőtt a petíció Hozzád. Ha lehetséges, eleget kérésemet a jó és szeretett munkát. De hagyjuk nem az én akaratom, hanem a tiéd legyen. Én nem tulajdonít bűnt imámat ésszerűtlen, és könyörülj rajtam.

Priest Alexander Beloslyudov

Napot, uram! Segítség Board. Férjével házas, de eltelt már úgy tűnik, hogy szeretni. Folyamatosan esküszöm, nem értik meg egymást. A férjem nem segít vele két gyermek, akár erkölcsileg és anyagilag. A 10 éves, még soha nem hozott fizetést. Ő nem rendelkezik állandó munkahellyel, soha nem tartott egy hónap, és magától részesülő számítás. Így élek. Hála Istennek, segítsen anyám (majdnem ül a nyakán), de jó lenne vele ment szerte a világon egy kinyújtott kéz. Nem kell egyetlen gramm, és ő nem tiszteli minden hitet. Hazudott nekem folyamatosan az egész. Ő általában természeténél fogva nagyon álnok ember. Először nagyon szerettem, de aztán csalódást, és most úgy tűnik, hogy már utálom. Van egy csomó satu. Iszik, és elég gyakran. Hogy ő undorít engem, amikor részeg, hogy nem közvetíti a szavak (mintha nem zárta be, és az ördög). Részeg tudtam változtatni, talán még csalt. Azt mondják - ez szükséges, amíg már túl késő, hogy megbánjuk bűneinket -, de ő nem akar mondani a bűnösöket. Kész vagyok megbocsátani neki mindent, ha ő hozta haza egy kicsit, legalább a pénzt, hogy a gyerekek. És azt mondja nekem tőle, és csak pénzre van szükség. Bár nem adtam egy fillért sem, ha kiderül, hogy mindenki ivott el. Apa, mondd meg, mit kell tenni, hogyan kell élni egy ilyen személy, mert nem tisztelem őt egyáltalán, és nem hisznek neki ártatlan. Köszönjük!

Archpriest Maxim Hizhy

Helló Szeretném megkérdezni erről. A család 3 év. Egy kisgyermek. Tehát a kérdés a férje. Azt hiszem, ha egyszer nem lesz képes, hogy tanácsot adjon. Nagyon remélem. A férje sok éven át, nem szerencse a munkát. Elmegy a templomba imádkozni, és én (feleség) otthon imádkoznak érte St. Saint Spyridon (azaz. A. A gyermek nem lehetséges, hogy a templom a szolgáltatás). Megvan kedves és segítőkész, nem iszik, nem dohányzik, jól nevelt - mint egy jó ember, minden tekintetben, nem csupán az, hogy a család, hanem mások. Hogyan működik - ezért azt mondhatjuk, a felek, mintha káromkodott egyet: toborozni - szól csalás (a menetrend, a bérek, amely 2-3-szor alacsonyabb, és már 10 éve, hogy munkahelyet változtasson Munkaadók .. azt elítélik. De szeretnénk, hogy munkát találni, hogy a szülők nem kérnek segítséget, amely a család. és itt is van most, és ideges ezen az alapon vált, mogyorós, azt mondanám. azt mondta, hogy az egyház nem fog menni, hogy Isten úgy tűnik, nem szereti, nem hallja. Hogyan tudok segíteni, hogy mit tegyek? ez minden alkalommal, amikor a ra stratum pénz - még egy autó az utolsó gyűjtött (esküvő) pénz vásárolt -, így csúszott a szaggatott vonal 2-szer túlárazott De bement a templomba, a pap megkérdezte egy párszor, és áldás a munka, és a vásárlási gépek és tovább .. mint vallomások megy egy ilyen helyzetben, hogy viselkedjenek, hogyan kell segíteni egy barátom, és születése előtt a baba (a munkahelyen met) jelent -.? így beszél hozzá órákig, tanácsos. Azt vizsgálták, hogy egy pszichológus, de nem fejezi be a tanulmányaimat, és különben is ő pszichikai képességek. Ő volt, és még mindig van, bár ritkábban, megkérdezte, hogy mit érez, és látja rajta keresztül. Hogyan reagálnak erre? Köszönöm előre is a tanácsot.

Kedves Elena, amellett, hogy az áldás a vásárlás jó lenne azt is, hogy megértsék a beszerzés tárgyának, illetve lehet egy ügyben autóval szakember. Ezután az ár lesz a valós és kiszámítható hiba. Ha a gép nem lehet sértett Istent. Felvételekor a szerződés, amennyiben a fizetési kikötve. Ehhez eltekintve a jelölt a poszt, karóra, senki sem fog. Várj csak Isten földi sikeres felmentés egy nagy hiba; meg kell kezdeni és nem a földön. „Keressétek először az Isten országát és ezek mind megadatnak néktek” - jobb megmutatja nekünk a prioritásokat az Úr (Lukács 0:31). Amikor az ember a helytelen feltevések problémákkal földi síkon, érthető viszont Istentől az oldalon megígérte, hogy segít, hogy a földi „médiumok”. Ehhez azonban meg kell fizetni az örök élet a lélek, hanem az, hogy nem figyelmeztették. Mondván: „Isten segít, akik magukon segíteni” nem ellenzi a reményben, az Úr segítségével egy személy dolgozik, és megtanulja, hogy összekapcsolják az ima, hogy Isten és a mi erőfeszítéseinket. A kísérlet, hogy „rendezni” ebben az életben segítségével „lelki”, „boszorkány”, és hasonló számok megfosztaná a személy és családja az isteni segítség, ami nem veszi észre. Illetve, és így kell kezelni, hogy „egy barátja a munkát.” Ön helyesen cselekszik, csak imádkozni férje. Támogatja őt, ezért úgy érezte, hogy a család - vele. Igen, nehéz. Hála Istennek, a szülők segítségével. És ő munkát találni. Lesz keresni és találni. Hiszel neki. Minden formája, nem adja fel. Ez azt jelenti, meg kell érezni tőled. Még ha a hite megrendült, az ima lesz az arca a család, hogy emelkedik az Úrnak. Elősegíti a családnak!







Priest Sergei Osipov

Jó napot! Három évvel ezelőtt elvesztettem a munkámat. Ismerős tanácsos menni egy médium. Mivel én volt a kétségbeesés, aztán megyek. Ott eladta nekem az amulettet. Ötágú csillag egy kört, és azt mondta, hogy segítene. Még ez év nyakában viselt egy tőrrel, de aztán valami azt súgta, hogy ez nem helyes. Akkor nem hivatkozhat a mágikus amulettek, és még inkább, viselje a feszülettel. Vettem, és nem viselnek. De van egy kérdés: mi most ezt az amulettet csinálni? Csak kidobni? Vagy megolvasztott (ő arany)? Vagy valami más? Mondd, kérlek! Köszi előre.

Dmitry először, levonni a következtetéseket, és az okkult nem mászik többé. Tanulmány a hitet! Ima a templomban. Az amulett működhet biblikusan: add aranyműves kell olvasztani, és az abból származó ezt az áldozatot a templomban. Izraeliek tetszik ez azért, hogy az arany a pogányok.

Archpriest Maxim Hizhy

Uram, helló. Szeretném kérni tanácsot, hogy valaki imádkozzon értem. A férjem és én a munkából, és már dolgozott egy kínai vállalat, ő 12 éves volt, és én csaknem 8 éve. A férjem és én mennek keresztül, sajnálom persze, hogy nem értékelik az emberi kapcsolatok. Segíts nekem, Apa.

Általában körülbelül álláskeresés imádkozni a szent vértanú Tryphon. És a régi papír ne aggódj, ez azt jelenti, hogy akkor új munkát találni, ahol lesz képes többre, mint az előbbi.

Deacon Ilya Kokin

Három éven át a szüleim meghaltak egy-egy testvér, majd elvált a férjétől, most csökken a hozzászólásomat (szolgált a rendőrség, nyugdíj előtt 6 éves volt), a kezében a két gyerek. Minden bánat - bűneim, minden - a gondviselő Isten, de nem sötét elme a gyávaság, hogy nem tartoznak a kétségbeesés? A gyerekek próbálja élni a lelki élet: ima, olvassa el vasárnap és ünnepnapokon, a templom, a gyászszertartást a szülők számára, hogy állni a sír a virágok ültetünk el, a szentségek eljárni, a böjt, de csak én is (gyermek részesüljön a szigorú böjt - 3 és 7 év), olvastam a himnuszok zarándokutak (nem messze) a gyerekekkel vezetés.

Szia, Olga. Kétségbeesés szenvedés is csupán azért, mert a kilökődés és elutasítás, viszont - az ragaszkodás a világ, annak minden „előnyeit”. Kényszeríteni magát hála Istennek csak mi történik veled. Hidd el, semmi sem értelmetlen. Ha engedélyezte a szenvedés, akkor először is, hogy szükség van, másrészt, erősebb. Mert az Isten kegyelmet ad az első, és csak ezután a kísértésnek. Próbálj meg egy imádságos gondolattal mindig, „Jézus Krisztus, könyörülj rajtam.” Isten segítsen.

Priest Alexander Beloslyudov

Irina, a szavai Szent szeráfjai Sarov „Save magát, és több ezer körül lesz mentve.” Először is, mi magunk kell élni méltósággal és teljesítette az Isten parancsolatait. Férje imádkozni. Ha mi magunk nem tud valamit, akkor viszont annak, aki meg tudja csinálni az összes - Istennek.

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Napot, uram! Mondd, hogyan kell csinálni, Christian. Házasság Esküvői élünk 6 év. Lord eredetileg megadta a gyerekek már kitalálni, hogy miért. Amint terhes lettem, és még mindig - nem élet és kemény munka. A férjem nem akar működni. Folytatva binges, költ italra az összes pénzt, ami fogja találni az összes aranyat szállított. Nem teszi lehetővé számunkra, hogy aludni a baba, az üveget igényel pénzt. Amikor az ital, agresszív. Utálja a rokonok rohant anyámat és részeg apa. Megváltoztatja, én csak tudom. Azt akarom, hogy egy válás, az erők még nem is egészségügyi problémák az idegrendszerben. De a tény az, hogy ez a veszély fenyeget ellopni a baba. És ítélve a karakter, hajlok azt hinni, hogy ő meg tudja csinálni. Én nagyon félek a gyermek, aki részeg, és ez fájt. Év a gyermek nem. Mit kell tennem, hogy ez a helyzet valahogy oldani - kiutasító.

„Kisebbik rossz” kell választani egy ilyen helyzetben. Válás. És ha veszélyben lenne, forduljon a rendőrség.

Priest Alexander Beloslyudov

Uram, hello! A nevem Marina. Én 26 éves. Segíts nekem tanácsot. A tény az, hogy nem tudok dolgozni bárhol, mindenhol nem tudom, akkor valami elfelejteni minden elromlik. Most kaptam egy cég, imádkoztam kedves, kedves Istennek, hogy képes voltam dolgozni, de szembe ilyen problémák, beleértve a nyomás a más emberek, akik néznek rám vádlón. Kiöntöm a festék, minden ferde szemmel néz, és nevetett, akkor valami baj csinál. Dolgozom egy hónap, mind azt mondják, hogy nagyon sokat kell tanulnunk, hogy a munka, de nem tudok csinálni. És így mindenütt a boltban, én is nem lehet hiány, vagy akár valami. Ültem egy darabig otthon munka nélkül, a szüleimmel élek, úgy érzem, nagyon sajnálom őket, hogy van egy ilyen lányom, ami az ő szégyene, ahogy apa dolgozik ugyanabban a gyárban, mint én, és ő nagyon tiszteletben minden. Tudom, hogy az Úr ad minden egyes ember képességeit, van nekik is, persze, de ezek a képességek nem tud segíteni a munkámat. Próbálom, csinálok a legjobb, szenvednek a fizikai fájdalom, mert van egy duzzadt kezét, de én elveszett, és én elfelejteni mindent. Van egy olyan érzésem, hogy az Úr nem engedi dolgozni, nem áldja meg érte. De az élet nagyon nehéz, és szükség van valami élni. Nem vagyok házas, ezért saját magának kell tartalmaznia. Segíts nekem tanácsot, én csak a határán kétségbeesés, tudom, hogy ez bűn, a remény és a bizalom Isten segítségét.

Semmi, Marina, akár Moszkva, azt mondják, nem épült. Szóval - lassan visszahúzódik, tanulni, minden kap. Csak ne csüggedjen, és csak ne aggódj, nem lesz olyan gyáva és mohó. Ponastoychivee! Mindent! De idő kell - és ez teljesen normális. Igen, és a nevet nem figyel - az emberek mindig valaki nevetni. Lássuk akkor nevetnek, amikor rájönnek, hogy Ön jobban működik, mint nekik!

Abbot Nikon (fej)

Helló A nevem Dmitry. Oktatási Van egy középiskolás diák vagyok, a szakember a turisztikai szolgáltatások. Most munkanélküli, de én továbbra is tanulni távollétében a kelet-szibériai város Krasznojarszk Institute of Tourism. Az egyetem kapcsolata a munkáltató. A nyilatkozatot nyújtott be a munkaügyi gyakorlatot az intézmény, az idő már elmúlt, de nincs válasz. Azt szeretném megkérdezni a papság: amellett, hogy a naponta reggel és este imákat, van-e bármilyen különleges imát a munkát az ortodox egyház?

Dmitry, néhány különleges imát a régi templom könyvek nem szerepel a listán, de ez nem zavarja meg a saját szavaival, hogy hogyan érzi magát, és szeretne kérni Istentől az ajándék a munkát. Több ezer esetben az életben, ha azt szeretné, hogy imádkozzanak, és kérjük Istent, de imádkozni minden alkalommal nincs értelme, mert a kereszténység - a szabad ember maga kell érezni Isten jelenlétét, és kérje Őt Atyának. Még jobb, ha az imákat hangzottak együtt Egyház imádsága - ha egy feljegyzést nyújtott be az istentiszteleten a templomban, és a papoknak veletek kérte Istent az Ön esetében.

Abbot Nikon (fej)

Katerina, Isten néha küld nekünk tesztek az életben. Szükség van győződve, hogy a semmi az életben történik, anélkül, Isten akarata. Ha nem veszi a munkát, akkor nem a te helyed. Az Úr adja a legjobb, akkor csak egy kis türelem, és várjon. Isten nem mindig, ahogy szeretnénk. Te imádkozz és ne ess kétségbe, és egy időben az Úr ad neked egy jó állást. Isten szeretet, és azt is tudja az összes gondját és vágyak. Isten azt akarja, hogy megtanít imádkozni, elviselni a nehézségeket az élet, és így erősíti a szellem, megkeményedik Önnek. Munkát találni - az Isten nem jelent problémát. Minden lesz! A legfontosabb dolog - imádkozni.

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Jó napot! A nevem Angelina és én itt egy év nehéz időszak az életében - amint találok munkát, akkor szinte azonnal elveszíti azt. Tanár vagyok, az idegen nyelvek. A tanítványok hirtelen törölt osztályok, a csoport hirtelen felbomlott, és élni az én szükségem van valamire, nincs senki, hogy engem. Már értem magukat szempontjából a pszichológia, ahogy azt, de minden hiába, a munka egyszerűen elfut tőlem, bár sokat dolgozom. Már mind rosszak, alvási és étkezési, nem, nem értem, hogy mi történik, sem a család nem tudja megérteni. Azt mondják, hogy meg kell látni, bizonyos jelek, de nem látom őket. Mi a teendő? Elvégre lehetetlen élni pénz nélkül! Mindaddig, és búcsút az életben, minden csak a legrosszabb. A gonosz szem, én nem hiszem el. Kérem, segítsen tanácsot. Köszönöm.

Nos, a jel egyszerű és teljesen nyilvánvaló: ha valami abban a pillanatban nem áldja az Urat, hogy maga elpusztult, hogy az áldás -, hogy valahogy egyre jobb. Isten talán tolja, hogy az a tény, hogy próbálja magát valami mást: ha bejön egy fal, meg kell mozgatni tovább a fal mentén, miután bizonyos távolságra kell lennie egy ajtót. Még tanácsolom, hogy komolyan imádkozni a szent vértanú Tryphon, imáját általában igénybe támogatást az álláskeresésben. Ne csüggedjetek, Isten segítségével!

Deacon Illés Kokin

Helló, Catherine. Az oktatásban fontos, hogy nem anyagi biztonságot és szociális kilátások a gyermek, és milyen teljességet, akkor tanítani neki, hogy egy ember. Ha már létrehozott egy kapcsolatot ezzel a lány, akkor egy nagyon fájdalmas tapasztalat az elutasítását is. Tudod, van egy régi orosz közmondás: „Isten is úgy akarja rotok, és ad egy darab.” Támaszkodjon Isten irgalmát és kisebb súlyúak, mint a „előnyeiről és hátrányairól.” Ház van, képeztek, a döntés meghozatalakor a jóváhagyó érkezett. A munka még mindig, valami történik. Isten segítsen.

Priest Alexander Beloslyudov

Férj úgy döntött, hogy válás, nincs gyerek, hajadon házasságot, él egy másik városban, elment a szülők, mert nem tudtam az én városom, hogy munkát találjanak. Amikor működött, ivott, és keresni kicsit, most azt mondja, hogy jobb élni anyám, és hogy el akar válni. Ő sokkal fontosabb, mint az anyám és a barátok, hogy elváljon kínál 3-szor is, azt vissza minden alkalommal. Mi a teendő, hogy a válás? Én, természetesen, szintén a hibás, történt, s azzal vádolták valamit, azt szidtam, amikor részeg volt, mindenféle probléma. De általában, a kapcsolatok normális volt, senki nem csalt.

Üdvözöljük Olesya! Próbálja újra egyeztetni, ha a férje nem ért egyet, hogy megőrizzék a család, hagyni mindent Isten akarata.

Priest Vladimir Shlikov




Kapcsolódó cikkek