Job Description: Secretary of Studies, tartalom platform

1. Általános rendelkezések

1.1 A miniszter a képzés lehet kijelölni egy személyt szakközépiskolai vagy felsőfokú szakképzés és birtokában számítógépes ismeretek.

1.2 Toborzás és elbocsátás végzésével a rendező a kollégium javaslata alapján az igazgatóhelyettes UMR.

1.3 A titkár a tananyag tárgyát a helyettes. Igazgatója UMR-helyettes. Igazgatója OIA helyettes. Vezető NRM helyettes. Igazgatója PT és PR, valamint közvetlenül a központi iroda.

1.4 munkáját, a miniszter Studies van vezetve a jelenlegi szabályozás, a Charta a testület szabályzata BP, más helyi előírásoknak. Rend az igazgató, az utasításokat. Igazgató, osztályvezető. osztály.

2 titkára Tanulmányok köteles

2.1 szervezése papírmunka az irodában:

- előkészíti átiratok és vizsgalapok minden témában, és összefoglaló nyilatkozatok a Csoportnak a téli időszakban és tavaszi ülésén;

- Tartom a személyes diákigazolvány a teljes tanulmányi időszak;

- időszerű végre alfabetikus kártyák jövendő diplomások;

- fenntartani a konszolidált hallgatói értékelések, a nyilvántartásba vételhez szükséges a diploma előírt formában és forgalmazás;

- vezetnek ábécé könyv;

- függő a csoport;

- Book függő mozgás (járulékok és jóváírt);

- előkészíti diákigazolványok és átiratok.

2.2 Meg kell tudni, hogy a jelenlegi normatív és módszertani szabályozó dokumentumok nyilvántartás és dokumentáció szabályokat, az állami szabványok az eljárás bejegyzési dokumentumok az egyetemi ügyintézés utasítás, a dokumentumok előkészítése szabályokat, technológiai irodai műveletek, a helyesírás szabályainak és az írásjelek. működési szabályokat, valamint a szervezeti számítástechnika.

2.3 Legyen képes dolgozni egy PC Windows (Word, Excel) környezetben.

2.4 Együttműködik a programok információs szolgáltatási osztály „” Kérelmező „és mások.

2.6 számára képzés támogatására az új tanévben tanulmányok folyóiratokban.

2.7 Főzés, regisztráljon, és biztosítják aláírását egyetemi bizonyítványok egykori diákok kizárták irodában.

2.8 végrehajtani, és hajtsák végre és a duplikált kiadása díszoklevélhez és gondoskodnak a biztonságukról kiadásukat megelőzően.

2.9 elkészíti és feldolgozza a parancsokat és utasításokat a Tanszék hallgatóinak és biztosítani a biztonságot.

2.10 A jól szervezett elosztási és tárolási dokumentumok a PC, ismerik a követelményeket regisztrációs dokumentumok biztonsága érdekében az információ időszakos archiválás.

2.11 Hogy előkészítse a szükséges dokumentációt az üléseken a Legfelsőbb Igazságszolgáltatási Tanács és analízise.

2.12 Hogy ki diplomákat a diplomások: hogy töltse ki, hogy regisztrálják magukat a könyvet, és gyűjtsük össze aláírások egy fiatal szakember a termelés a diploma.

2.13 Készítsen egy igazolást a képzés az egyetemen.

2.16 Biztosítani képzési napló állapotban tartani őket biztonságos az év során, és az átruházás az archívumban.

2,17 végre regisztrációs szöveges dokumentumokat.

2.18 Annak érdekében, hogy a biztonsági dokumentáció.

2.19 Annak érdekében, hogy a képzés és a dokumentumok átadását az archívumba.

2.20 Meg kell felelni a munkafegyelem.

2.21 Tartsa be a biztonsági előírásokat. TB, ipari higiénia, foglalkozás-egészségügyi, polgári védelmi és tűzvédelmi összhangban szabályokat és előírásokat.

2,22 rendszeresen javítsák az üzleti ismeretek.

2.23, hogy részt vegyen a vizsga szünetében a munkát a tanár.

2.24 Annak érdekében, hogy az anyagi javak biztonságát és felszerelések számára átadott a hivatali feladatok ellátásával egy külön helyiségben, és a munkahelyen, hogy fenntartsák a tisztaság és a rend, hogy mentse a hő - és villamos energiát.

3 titkára Studies jogosult

3.1 Calling diákok osztályok.

3.2 Ellenőrizze javítására irányuló javaslatokat a szervezet és tárolása oktatási dokumentáció javítása képzési formák dokumentációt.

4 Secretary of Studies felelős

4.1 A biztonság, design képzés dokumentáció, valamint egyéb dokumentumok belül feladatait.

4.2 Tárolás összes képzési dokumentáció és szállítás az archívumban.

4.3 a szabályok betartását és rendeletek munkavédelmi.

4.4 A nem teljesítés vagy hibás teljesítése igazolható okok nélkül a charta és a szabályokat a belső szabályzatok az egyetemen, a jogszerű megbízásokat az igazgató főiskolai és egyéb helyi rendeletek, tájékoztatási kötelezettség, a Secretary of Studies kell alávetni fegyelmi összhangban meghatározott eljárás szerint a munkajogban.

Vezetője a Képzési Osztály _________________

Mérnök ___________________

Head OK ___________________

A munkaköri leírások tanulmányozták és figyelembe a végrehajtás:

Titkára Tanulmányok nap ág LA. Hiletskaya

Kapcsolódó cikkek