Előbb örvendezett játékos - Celta - ...

Az utolsó előtti fordulóban a Vigo klub vitt haza egy másik jelöltet, hogy növelje osztály - „Eibar” -, és elvesztette - 1: 2. Ez a vereség Reset „Celta” jogot, hogy a harmadik helyen. A legkellemetlenebb történt vele pénteken. A spanyol labdarúgó szövetség úgy döntött, hogy megbüntesse a csapat, mert az sérti a szabályokat a korábbi távol meccset „Sherry” (3: 1). Ennek része a galíciaiak készült játékos Tony Moran, aki nem volt joga játszani ezen a meccsen. Ezért a sikere „Celta” törölték, és ez veszteséget eredményeztek az eredmény - 0: 3.

Ez a döntés egy nagyon pozitív hatással van a „Alaves”, aki tegnap legyőzte egy idegen területen „Elche” - 2: 1. Tartalékok vannak kialakítva, Rodolfo Bodipo. Ennek eredményeként a „Alaves” szerzett 76 pontot és egy kör a cél előtt lett megközelíthetetlen üldözők. Visszatért a „példa” két év alatt.

Eközben az utolsó a spanyol jutott. A madridi stadion „Vicente Calderon” játszott „Betis” és a „Osasuna”. Seviltsy negyedik helyen végzett a bajnokságban, az ország, így a jogot, hogy játsszon a következő szezonban a Bajnokok Ligájában. Labdarúgók is Pamplona csak 15-mi, és ez a részvétel már adott nekik egy jegyet az UEFA Kupát.

A találkozót tartottak a keserű küzdelem, annak ellenére, hogy a különbség az osztályban utasítást. „Betis” nyitotta meg a pontozási mindössze 75 perc telt el a mérkőzésből, amikor szerezte a brazil Ricardo Oliveira, aki a harmadik helyet a listán a legjobb pontszerző a „példák” (23 gól). Riválisok visszaküldi a 83. percben, köszönhetően az ausztrál csatár John Aloisi. A siker jött andalusiytsev előtt öt perccel a vége hosszabbításban: A döntő csapást Danny volt. 2: 1 - győzelem, "Betis", aki megnyerte a második Copa del Rey. Vissza 1977-ben ugyanabban a szakaszában a főváros vette át csak a Penalty (8: 7) az „Atlétika” Bilbao (rendes játékidő - 2: 2). Seviltsy kétszer játszott a döntőben. 1931-ben elvesztették a "Atlétika" Madrid (1: 3), és a 97. - "Barcelona" annak színpadon "Nou Camp" (2: 3).

A bajnokság „B” sorozat is az Appenninek. Diadala volt „Genoa”, visszatér a „Felső-Light” 10 év után. Az utolsó mérkőzés a genovai legyőzte otthon „Venice” - 3: 2 (dupla terveztek az argentin Diego Milito Alberto). Ami lehetővé tette számukra, hogy befejezze az első helyen. A második a „Empoli”, hogy szakítani a múlt héten. Ezért ő egy vendég találkozó „Bari” nem zavarta, és nagy elismerte - 1: 4.

A „Genova” eredményeként 76 pontot, a „Empoli”, „Perugia” és a „Torino” - on 74. Az első csapat előnyt szerzett rovására sikeresebb játékok személyes megjelenés. 64 pont a "Treviso". 62 - A "Ascoli". Az utolsó négy csapat a közelgő rájátszás sorozat felfedi a legújabb szerencsés nyertes, aki tagja lesz a „genovai” és a „Empoli”.

Az olasz válogatott ugyanakkor befejezte transzatlanti mini-túra. A stadion „Óriások” az amerikai város East Rutherford, ő találkozott a Ecuadorians. Döntetlen - 1: 1. A 6. perc volt nyitott vezető „Palermo” Luca Toni, és 18 perc elteltével Marlon Ayoví vissza a büntetés helyszínen. 10 perccel a végső sípszó, a legjobb góllövő a bajnokság Olaszország Cristiano Lucarelli az „Livorno” nem tudja konvertálni a 11. mérő jelet. Az osztályokon Marcello Lippi a múlt héten is véget ért a döntetlen Szerbia és Montenegróval Toronto, Kanada (1: 1).

Arhangelszk erdő húzódik több száz kilométerre folyik belvízi a szája a Dvina. Forest ipar - alapján a régió adóbevételek és az eredmény a helyi lakosság számára. Fa betakarított itt időtlen idők óta. De az új év az ökológia, valamint a nemzetközi környezetvédők merült meglepő ajánlatot. Ahelyett, hogy a betakarítás parcellák teszik fokozottan védett természeti területek.

Szélsőséges és terrorista szervezetek betiltották az Orosz Föderáció: "Jobb szektor", "Ukrán Felkelő Hadsereg" (UPA), "LIH" (IG, az iszlám állam) "Dzhabhat Fatah al-Sham" (korábban "Dzhabhat en-Nusra" "Dzhebhat en-Nusra"), a Nemzeti bolsevik párt, "Al-Kaida", "UNA-UNSO", "ÁFA", "orosz Nemzeti Egység", "tálibok", "Mejlis a krími tatár nép", "Jehova Tanúi". A teljes listát a szervezetek, amelyek esetében a bíróság elfogadta hatályba lépett, a döntés felszámolás vagy tiltás hatása is a honlapon az orosz igazságügyi minisztérium