6. jelek, hogy a lélek ment keresztül reinkarnáció

Az adeptus a filozófia reinkarnáció 6 jeleit, amely lehet felismerni, hogy a lélek a múlt.

6. jelek, hogy a lélek ment keresztül reinkarnáció

1. Az egyik lát visszatérő álmok

Egy nő folyamatosan álmodik azonos rémálom: volt egy kisgyerek, egy lány, és leszaladt a hosszú, sötét folyosón a nagy gazdasági világválság korában ruha. Ez folytat ismeretlen férfi baltával. Amikor megragadja, felébred. Ha álom, hogy vagy - bármely más személy él egy másik alkalommal, és ez az álom ismétlődik, akkor szerint a keleti bölcsek, akkor volt egy múltbeli élet.

2. Egy erős hatodik érzéke

Az intuíció mindenki, de a szabály, az ő fiatal volt elég felület, de az életkor és a tapasztalat lesz erősebb és világosabb. Keleti tanítások azt állítják, hogy az erős veleszületett intuíció - a jele a degeneráció a lelket.

3. A memória valami, hogy nem történt

Előfordul, hogy egy személy emlékszik a részleteket a helyzetet, ami a priori nem történhet vele. Például a memória a fiatalember saját kora. Azonban ez a funkció meglehetősen ritka.

4. pillanatok előrelátás

Hinduk úgy vélik, hogy az emberek néha meg tudja nyitni a jövőben a gondolatok, érzések és a látást. Jung Ez arra utal, hogy a kollektív tudattalan. Ennek mechanizmusa nem ismert, de a keleti filozófusok úgy vélik, hogy az emberek már a reinkarnáció lehetséges.

5. úgy érzi, az idősebb

Ez a jelenség akkor fordulhat elő, ha valaki azt hiszi, hogy az ő lelke tovább él, mint ő. Ha bölcs koruk, vagy úgy érzi, érettebb, mint amennyit kellene, akkor lehetséges, hogy maga mögött a múltban, és most - az egyik az „igazi”.

6. Az ember őrült, mint egy bizonyos korszak vagy kultúra

Nos, például, hogy valaki 1988-ban született, és ez vonzza a hangyák a zúgó 20-as. Vagy egy fajtiszta német hirtelen úgy érzi, mint otthon, egyszer, mondjuk, San Francisco. Ha úgy gondolja, a hindu elmélet, ez nem csak úgy, és ezek az emberek már ott éltünk ezen a helyen, vagy az idő. De egy múltbeli élet.

Mindig otthon érezheti magát, a Kaukázusban, Olaszországban, Polshi, Németországban, Magyarországon. Különösen a kutyák. Hányszor Azt mondták akkor nem jön - ezek mind szakadt, és megyek, és azt mondták, nyalja. Különösen a két sluchayaV Kaspi város közelében Tbilisziben volt üzleti úton a gyárban Kaspielektroapparat. Azt járjuk be a térképet, és látni - egy hatalmas kaukázusi - a kutya a lánc. Nem tudtam megközelíteni leült mellé simogatta - baldeet ő a hátára fordult, és hirtelen hallom: „Sacha! nem lehet vasalni „kérdezem -, hogy miért. és hallom a választ - minden szünetek! és a második eset Olaszországban. Megérkeztünk az ingatlan tulajdonosa a cég - ő figyelmeztette, hogy ne jöjjön ki a terület a birtok mashiny6 kutyák megjelent - őrök. Úgy döntöttek, hogy a tilalom nem értem. Kijöttem. Néz rám verseny két juhász. Leültem brdyur pályán. Kutyák futott, beszélek velük oroszul. Lehet, hogy tetszik az orosz nyelv, nem tudom. de ültek két oldalán, és nyalogatni kezdte menyyav arcán. Előfordulhat, hogy először kipróbálni. Jött a tulajdonos, látta a képet, legyintett és elment mindenki tudta dom.Senor Szardínián már összebarátkozott a kutya őr a növény.

A reinkarnáció nem egy szó újjászületést, és ez nem lehet venni, mint egy alfa és menny és a pokol, és így tovább ... Ez a fogalom a perverz miszticizmus, és ez igazán mutat változást (születés és halál) a tudat. Például a kis „I” - meghalt egy alkoholista egy ponton, és született meg a „I” - Serebryannik más szenvedély jellemzi, hogy egy személy. És így az ember „meghal, és született” a szenvedés a szenvedélyeket, és amíg el nem éri a szellemi „én”, ami szenvedélymentességhez, és lehetővé teszi, hogy kezelje a kis „én”, akkor forgassa körbe a „Samsara”, és szenvednek azok gyengeségeit. És az összes fenti a cikkben tárgya a pszichológia területén, és ez könnyen magyarázható. Sok szerencsét mindenkinek és ésszerű hit!




Kapcsolódó cikkek