44% Mivel a február elején a MICEX nem beteges, de örömteli beruházások

Keress pénzt, amennyit csak tudsz itt

Most pedig olvassa el, milyen okos ember így, ahogy mi egyesítése:

Mi az RTS és a MICEX?

44% Mivel a február elején a MICEX nem beteges, de örömteli beruházások

Orosz részvényeit a moszkvai Mezhbankovoy Pénzváltó (MICEX). Innen a neve az index. A MICEX index áll 50 készleteket:
- a Gazprom
- Lukoil
- megtakarítási
- Magnet
- Norilsk Nickel és így tovább.

Az index összetétele periodikusan változik, valamint a brókerek összetételének megváltoztatásával a portfóliók a PAMM-számlákat.

44% Mivel a február elején a MICEX nem beteges, de örömteli beruházások

44% Mivel a február elején a MICEX nem beteges, de örömteli beruházások

Annak érdekében, hogy fektessenek be a MICEX, meg kell vásárolni a részvényeket az index a megfelelő arányban. De lehet, hogy ez egyszerűbb: vásárolni határidős MICEX index.

Anekdota.
Befektetői jön a bróker:
- Akkor beruházni egy alap az infláció? Azt hallottam, hogy az infláció emelkedni fog.

Nevetni nevetni, de ha országa előre kétszámjegyű infláció, befektetni a készletek. Ők lesznek a növekedésre.

Most a technikai részét.

WhoTrades tartja Finam bróker. Azt hallottam, hogy Finam - a legnagyobb iroda Oroszországban, ezért választottam őket.

Számlát nyitni, akkor nyomja meg a „Connect”, és kövesse az utasításokat. Azt javasoljuk, hogy nyit egy számlát az amerikai dollár. A fenti dollárt, képesek leszünk, hogy vásárol eszközöket: amerikai részvények és ETF számított dollárban; Európai részvények, euróban számított; Orosz készletek számított rubel; határidős a MICEX index, kiszámított rubel; valamint az olaj, réz, arany, és minden, ami a szíved vágyait.

Befizetési módok (minimálbér 500 $):
- SWIFT-fordítás
- kártyával
- WebMoney, Yandex és egyéb EPS
Hogyan lehetne eltávolítani, csak 2:
- SWIFT-transzfer ($ 12 jutalék)
- Neteller.
Én magam soha következtetéseket.

Ez ilyen egyszerű. Míg mi nyög kb. hogy a tőzsde belépési küszöbök, a pénzügyi felügyelet, az emberek az üzleti, és még szabadon megoszthatják egymással tapasztalataikat. Természetesen a passzív beruházások nem húzott (és én az utóbbi időben arra a következtetésre jutottam, hogy a passzív befektetési - egy mítosz, tagadja, hogy jól hacsak nedvizhki, és még akkor sem nagyon cáfolja).

Kérdése van, van valami, hogy adjunk - a mikrofon a tiéd:

következik

És csak - köszönöm egy új eszköz, amely akkor keresni - megpróbálja)!

Mit gondolsz az RTS? Van hely a növekedésre?

Nos, nem vagyok különleges, csak próbál logikus gondolkodásra, elég valószínű, rossz a MICEX, de érdekes téma, most tanul képe RTS)

Vajon a tőzsde olvasni. Bármi is volt, egy komoly befektetés.
Másrészt, a szükségleteket és a tudás, nem hasonlítható össze azokat, amelyek akkor szükségesek, ha befektetés legutóbbi eszközök 🙂 Nem ez a probléma. Ha megéri - és akkor meg tudjuk érteni.

IMHO fizetni 500 dollárt egy nap admin fórum nem a legjobb ötlet ...

Ki gondol Leveron? Nagyon elkezdett forogni.
Sajnálom, hogy nem ez a téma is már tárgyalt ez ügyben?

Nos ez egy új MMCIS, mi van gondolkodni.
Előnyös, míg a hab nem jön))

És mit gondol az amerikai piacon?
Bit hatja itt infoy investopedia.com helyszínen, vissza a valóságba - a zimbabwei fordult ezen konyhák „protsentaf évente 100” és a rubel ... 🙂

A közelmúltban, az azonos tárgyú saját blog, hogy megértsük, ez egy ál távirányító persze, de úgy tűnik, mint egy jó kilátásai cr legalábbis addig, amíg a nyár.

Mintegy leveron Régóta hallottam.
Semleges HYIP, mint nekem.
Sajnos, minden HYIPs és befektetőik, még a diverzifikáció, a kilátás egy - mosogató nullára.
Lehet úszni a pénz, építeni grandiózus tervek egy számológéppel a kezében, még mesteri uvorachivatsya alá zongora egy padon. De a kis „fekete sáv”, és minden.

Szomorúság az a tény, hogy ezekben a játékok egy személy volt benne, hogy minden ellenőrzés alatt, és hogy a végén jött hirtelen, de olyan jól az előző ülés mögött mérföld észre ...

Kapcsolódó cikkek