3 A szerelem fontos órái, amelyeket későn észleltem

3 fontos szeretet-tanulság, melyet túl későn realizáltam

Néha elsajátítjuk a leckét. Különösen, amikor a szerelemről van szó, ami vakok, rózsaszínű poharakat hoz nekünk. Mert néha későn értjük meg. Itt van legalább 3 lecke, amelyek talán más nők megértik előttem.

Néha elsajátítjuk a leckét. Különösen, amikor a szerelemről van szó, ami vakok, rózsaszínű poharakat hoz nekünk. Mert néha későn értjük meg. Itt van legalább 3 lecke, amelyek talán más nők megértik előttem.

3 A szerelem fontos órái, amelyeket későn észleltem

A film "Szex és a város"

1. Nem tudsz valakit szeretni.

Csak annyit tehetsz, amit szeretsz. Minden más a másik személytől függ. Nem számít, mennyire szeretne szeretni és gondozni egy embert, nem okoz neki ugyanazokat a kölcsönös érzéseket. De ez nem a világ vége!

Ha korábban tudtam volna, nem akartam feláldozni magamnak olyan emberek kedvéért, akik nem fognak velük szemben viselkedni. Elfogadtam személyes számlámra, ha valaki nem kedvelt engem. Azt hittem, valami baj van velem.

De az a tény, hogy csak a mi legjobb verziója lehetünk, és hogy mások számára maximális okok adjanak minket szeretni minket. Ellenkező esetben nem tudjuk őket érezni.

Ugyanez érvényes számunkra: nem kell szeretni valakit egyszerűen azért, mert szeret minket. Ez a mi választásunk és csak a miénk!

2. Mindenki a saját módján szereti, adja a szeretetet, amit csak tud, és nem, amit várunk

Mindenki saját módján fejezi ki érzéseit. Nem mondhatod, hogy szereted. A szerelem az ember lelke tükre. Ismerje meg, hogy elfogadja a szeretetét, ahogy van. Értékeljük és hálásak vagyunk.

3. A feltétel nélküli szeretetnek nem csak másoknak, hanem önmagának kell lennie

Bizonyos körülmények között képesek vagyunk szeretni, képesek vagyunk elítélni és kritizálni. De ha abbahagyjuk ezt, akkor érezzük a szeretetet. El kell kezdened önmagaddal: tanulni szeretni magát bármilyen formában, majd mások.




Kapcsolódó cikkek