298. cikk

1. A mondat úgy döntött a bíróság a mérlegelés szobában. A csak a bírók tartozó Bíróság büntető ügyben lehet, hogy ideje ítéletet ebben a szobában.

2. végén munkaidő, valamint a bírósági munkaidő jogosult arra, hogy egy kis szünetet, hogy továbbra is a kibocsátás a tanácskozás szoba. A bírák a jogot, hogy nem hozzák nyilvánosságra a ítéletek megtörtént a vita és a felbontás a mondat.

1. A rejtély a tanácskozás garantált elsősorban az a tény, hogy a mondat úgy döntött, a konferencia terem, ahol az egyetlen bíró, aki része a tárgyalás az ügyben. Lehet, hogy nincs olyan személy, aki nem szerepel a vizsgálatban, különösen az ügyész, védő és a bírósági titkár.

A jelenléte a konferenciateremben más személyek, kivéve a zsűri nem engedélyezettek (para. 2, Art. 341 CCP).

Reserve esküdtek (népbíró), akkor is, ha nem volt jelen a tárgyaláson, továbbá nincs joga legyen a konferenciateremben a felbontása a mondatot.

4. Rejtély bírók találkozó is szolgál objektíve szükséges feltételeket valódi igazságszolgáltatás függetlenségét és alárendeltség csak a törvénynek; feltétele csendes, üzleti és egyéni megvitatása és megoldása kapcsolatos kérdésekben a felbontás a mondatot, mert valóban lehetővé teszi, hogy a bírák, hogy szabadon kifejezzék és megvédeni a véleményét egy egész sor kérdésben tárgyalt a konferenciateremben, vezet támogatás támogatta a helyzetben szükséges érveket, hogy szavazzanak a határozat hogy a bíró úgy ítéli meg, az egyetlen igazit.

5. Közvetve ez az eljárási biztosítékot tükröződik art. 16. A törvény a bírák jogállásáról szóló, amely szerint a bíró nem lehet tárgya semmilyen felelősséget annak kifejezett gyakorlása bírósági vélemény és határozat kivéve persze, hatályba lépett az ítélet nem lesz telepítve bűnösnek bűnügyi visszaélések.

6. Az a követelmény a törvény titoktartási bírósági tanácskozások szükséges a bírák maguk. Nem fedik, ezek közül bármelyik, és milyen javaslatok születtek a vita során kérdéseket kell megoldani a felbontás a mondat. Körülbelül a helyzet, ami ebben az esetben fel minden bíró, senki meg ne tudja.

8. Annak érdekében, hogy tanácskozásainak titkosságát az ítélet ítéletet a protokoll nem végeztek. A szavazás eredményét bírók nincs megadva az ítéletben. Megsérti ezt a követelményt által elismert közzététele a titkait a tanácskozás szoba.

9. Vegye ki a tanácskozás szoba, a bírók általános szabály ne hagyjuk, amíg a kijelentés a mondat. Azokban az esetekben, amikor bejutott a mondat egy nap lehetetlen, mert a nagy mennyiségű üzleti, a kezdete az éjszakai, a bíróság felfüggesztheti az ülést a többit. Az időtartam a szünet bírók határozzák meg, saját belátása alapján fogalmának a törvény az éjszakai. Szünet nyaralást bíráknak, hogy csak a rendeltetésének megfelelő célokra. Ők nem csak a tartózkodás ideje alatt a konferencia terem, hanem a szünetben pihenni beszélgetni bárkivel kapcsolatos kérdésekben a döntés az ügyben.

10. Miután visszavonult a tanácskozás szoba, a bírók nem hagyja, amíg a kijelentés a mondat. Azokban az esetekben, ahol az ítéletet belül dönt egy (nap) a nap miatt nem lehet a nagy mennyiségű és az ügy bonyolultsága, a kezdete az éjszakai, a bíróság felfüggesztheti az ülést a többit. Éjszakai alapján kell meghatározni, hogy az n. 21.. 5 CPC - 22-6 óra helyi idő. A nap folyamán a bíró nincs joga elhagyni a tanácskozás szoba <*>.

11. Az időtartam a szünet bírók határozzák meg, saját belátása alapján az ügy bonyolultságától és az idő valóban szükséges írásban egy mondatot az egyik bíró.