2. kérdés és én eladni valamit, miközben lr

NEM! Mi nem árulunk. Mi megosztjuk tapasztalatainkat!

A jelölt sokkal szebb hallani, mint például: Annak érdekében, hogy eladja termékeit, mi ragaszkodtunk a barátai és idegenek.

Vagy egy másik lehetőség: a család és a barátok kell vásárolni árut egyszerűen azért, mert ismerlek. Miért vásárolnak termékeket ismert cégek, az általuk használt évekig, amikor is megvásárolható valami ilyesmi van?

Az ilyen kijelentések vezethet súlyos következményei lehetnek a kezdők számára:

1. Ha nem eladni, nincs szükség az értékesítési készségek, és ezért nem kell, és értékesítési tréning. Ennek eredményeként, az emberek teljesen felkészületlenül bármely kiskereskedelmi sem üzleti prezentációkat.

2. Az emberek hamis benyomást, mintha minden nagyon könnyű lesz. üzleti teljesítmény a „tapasztalatcsere”, teszi gyerekjáték. Az új forgalmazók azt az illúziót kelti, hogy mi lesz, hogy néhány dolgot, de valójában, akkor meg kell, hogy valami mást. De amikor megtudja, hogy a hálózati marketing - ez nem egy könnyű séta, akkor valószínű, hogy fog menni.

Forgalmazó, jöjjön ez a mítosz, gyorsan szembesült a kemény valóság. Ő „osztja benyomásait” a hihetetlen termék család és a barátok, és mélységesen csalódott, amikor senki nem akar vásárolni. Ő zavartan -, hogy miért nem működik?

Ennek fő oka a terjedését ez a mítosz - a félelem, hogy elriaszt a jelölt. Mindenki azt akarja, hogy a jelölt kap egy jó ötlet, amit csinálunk - mi a tapasztalatok megosztása a használata a csodálatos termékek, és az emberek, látva a lelkesedés, maguk vásárolnak.

Emlékszel a régi anekdota?

Akkor jelenik meg, halott ember előtt Péter apostol ezt mondta neki: „Az a tény, hogy nem tudtunk jönni egyhangú véleményt, küldjük Önnek - a mennyben vagy a pokolban. És szerint a szabályokat te magad is választhat, ha mész. És annak érdekében, hogy a választás volt, tudatos, akkor képes lesz arra, hogy nézd meg előre, és a menny és a pokol.

Az ember vezet Paradicsom kapuját, ők nyitottak és látja idilli kép: emberek a fehér köpenyt, kellemes sétát a kertben, a kényelmes beszélgetés részesednek paradicsom alma ...

Utána leszáll a pokolba. És ott van a vidám társaság a férfiak és gyönyörű nők, akik inni, enni, tánc, és kényeztesse magát a testi örömöket.

Visszatérve az apostol, aki meghalt azt mondta: „Peter, tudod, az életemmel, én egy meleg férfi, akit szeret a nők és a bor, ezért ha lehet, én választom ki a pokol.”

Azzal, hogy beleesik, és bizonytalanságban forró olajban kazán. Kiált a fájdalom, és próbál kijutni a kazán. De a semmiből megjelent egy hatalmas ördög villával tolja vissza.

Screaming a fájdalom, az ember azt kérdezi: „Hol van a tánc, a bor és a nők?”

Milyen funkciók azt mondja: „Milyen bort? Mi nők? Azt mutatja, hogy a jelöltek. "

Ugyanez látjuk a hálózati marketing.

Köztudott, hogy a legtöbb ember utál értékesítés. És a szponzorok körbejárjuk, megszépítve ez tagadhatatlan tény:

Ha a hálózati marketing - árul.

Minden alkalommal, amikor változik az árut a pénz, akkor eladni. Eladó - ez nem csak átadják tapasztalataikat és benyomásaikat átadása - ez nem eladó.

Annak a valószínűsége, hogy az emberek pénzt költeni mindezt sokkal magasabb a következő a tanácsokat, javaslatokat, akiről tudják. A kifejezés, véletlenül dobták beszélgetést vezet a vásárlást.

Az ajánlás éppen azért, mert olyan értékes anyagot, amit nem érdekli értékesítés. De amint van „érdeklődést” - minden változik. És őket.

Akkor lesz kényelmetlen. Most már nem tart ugyanazon a pályán, mint korábban, amikor az ajánlott termék, amely nem hozza meg a nyereséget. Az Ön véleménye már nem pártatlan, de hogyan lehet pénzt szerezni az üzlet, és az emberek messze egy érzés a személyes érdek, és nem bízom benned.

Az igazság az, hogy a hálózati marketing már eltelt a világ személyes utalásokat a világon a közvetlen értékesítés. És ez, mint mondják Odesszában, két nagy különbség.

Ha egyszer megérted ezt, akkor meg kell tanulni a készségek hatékony értékesítés. Egyszerűen „ajánlom” termékeit a barátok, nem lesz elég.

Mi a barátod vagyok még nem elég ok, hogy vásárolni akkor én áruk.

Ez a pénz által megkeresett a munkát. És azt kell adni egy ésszerű és meggyőző érveket megvenni az én termék, és nem valamilyen más.

Itt egy példa, ami azt eredményezi egyes szponzorok magyarázatában kiskereskedelmi forgalom, ha én nyitotta meg a McDonalds, a tisztességes volna várható a családja és barátai, hogy jön hozzám, nem a másik éttermek a városban. Emiatt az összes barátok és rokonok kell vásárolni Öntől termékeket, inkább, mint bárhol máshol.

Tény, hogy nem olyan egyszerű.

Mi van, ha a testvére él 40 percre a McDonald és a ház mellett van egy másik?

És mi van, ha nem tetszik neki a McDonald és inkább pizzát?

És mi van, ha nem tetszik neki gyorsétterem?

És, hogy még ha ő nem olyan, mint te?

Tudod, mit jelent? Az a tény, hogy egy személy a barát vagy rokon, nem jelenti, hogy nem lesz, hogy vásároljon valamit.

Bár, a tisztesség, meg kell jegyezni, hogy vannak olyan családok, akik támogatják az üzleti nem számít, mit. Nem számít, kényelmes, akár nem, akár tetszik a termék, vagy sem, akkor támogatják egymást minden erőfeszítést. De sajnos, a legtöbb család nem a világban.

Ebből következik, hogy az értékesítés képzési módszerek, kötelező a siker érdekében. Meg kell érteni, hogy az értékesítési folyamat maga, és ami igazán motiválja az embereket. És az első dolog, amit meg kell emlékezni:

Foglalkoznak értékesítési, a fő figyelmet kell fordítani, hogy ne adja el a terméket és a vevő igényeinek.

Mert az a személy törődnek, csak egy dolog: „Mit nekem ebből hasznot?” És a legjobb eladó nem egy, aki ismeri a termék minden, és lehet beszélni órákig, hanem az, aki a legjobban mutatják a vevő az áru segít megoldani a problémákat.

Csak megcsodálta történetek a termék nem elég a rendszeres értékesítés.

Kapcsolódó cikkek