12 Történetek emberek, akik megérdemlik a kitüntetést találékonyság

12 Történetek emberek, akik megérdemlik a kitüntetést találékonyság

Minden nap az élet jön egy csomó érdekes eseményeket, és ezen keresztül az ilyen weboldalakat Pikabu. Kihallgatta és házszám 6. tudomására jut, rengeteg ember.

AdMe.ru gyűjtöttük az Ön számára 12 élettörténetek, amelyek mindegyike - egy darab valakinek az életét színesebbé.

  • A srác hihetetlen. Tegnap összeszólalkozikvkivel mondta, nem akarom többé látni, és ő vette, és csak kikapcsolta a fényt! Nos, mint veszekedni vele?
  • Mint egy gyerek gyakran beteg. Végtelen orvosok, kórházak, beteg voltam az egészet! Elmondta a szüleinek: „Fáradt vagyok, tudok egy mágikus gyógymód, úgyhogy ittak, és gyógyítható?” Másnap, apa berontott a szobámba kiabálva: „Megvan!” Ő adta nekem egy kis üvegedénybe, és azt mondta: „Meg fogja inni - és jobbulást, ez varázsital ". Zöld dolog egy korsó meggyőzött arról, hogy az ital valóban varázslatos. Ittam, és elment a módosítást. Később megtudtam, hogy a „varázsital” az úgynevezett „Tárkonyos” és eladott minden bolt.

12 Történetek emberek, akik megérdemlik a kitüntetést találékonyság

12 Történetek emberek, akik megérdemlik a kitüntetést találékonyság

  • Hogyan kellett volna szégyenkeznie! A műtőasztalon altatóorvos megpróbált engem az érzéstelenítés, dörömböl a homlokát, és mondott valamit. Nem zavart, és válaszul, kinyitotta az egyik szemét, adott: „Mi vagy te, egy harkály, vagy mi?” Feküdt minden operációs rendszer számára. Én biztosan nem emlékszik semmire. Nurse mondta.
  • Elkapta a férje hűtlensége miatt az elektronikus mérleg. Gondosan figyel a testsúlyára, hogy folyamatosan figyelik. Belebotlottam a mérleg számomra érthetetlen alak. Hosszú gondolkodás, vajon mikor tudtam nyom olyan sokat, majd puzzle konvergens. Megkérdeztem közvetlenül a homlokán. Megdöbbentem, de elismerte. A férjem nem volt tudatában annak, hogy a mérleg „okos”. Okosabb, mint ő.
  • A nővérem ikrek születtek. Odajött hozzám, így a férje, hogy növelje a gyermekek. A húgom és édes beszélt, és éjjel ment haza, hogy ellenőrizze, hogy a férjem nélküle. Egy órával később, kapok egy üzenetet a húga: „El sem tudod képzelni, hogy jött a férjem, hogy különbséget lányok!” - és a fotók a gyermekek, ahol az egyik festett a homlokán az 1. ábrán, míg a második - a 2-es szám!

12 Történetek emberek, akik megérdemlik a kitüntetést találékonyság

12 Történetek emberek, akik megérdemlik a kitüntetést találékonyság

  • Sétálunk a fiammal (4 év) az udvarban. Többek között a szomszédok már a vietnami gyerekek, akik nem beszélnek oroszul. És itt van 3 vietnami gyerek játszik a homokozóban, és számos kerékpárok. Son tetszett az egyiket. 5 perc séta a fiam egész bokor ez a motor és a bátorság, adta: „Fiúk, nem tudok biciklizni? Azt akarom, hogy lovagolni ezt a kerékpáros, tudod? Tehetném? "
    csak furcsa hangokat térni. Majd kibocsát és fia mutatott ujjával a kereket, azt mondja: „SINHANCHONCHINHANCHONCHIHAN!”
    5 másodperc szünettel. A tulajdonos a kerékpár áll csendben, hogy a saját közlekedési, átadja a fiammal, és csak hátradől csend. Fia, elégedett, kocsikázás az udvaron. És én nem tudom, hogy így lehetséges.
  • 12 Történetek emberek, akik megérdemlik a kitüntetést találékonyság

Kapcsolódó cikkek