0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Hi srácok! Ön Alexander Borisov másik mega cikket jövedelem hálózat! Itt jön az ember a google és Yandex kereső egyre keresősáv Hogyan lehet pénzt online újszülött, és mit lát? Tin! A rengeteg információt különböző módjait kereső és ott és itt és itt és csatorna lefolyás lehet keresni.

Tudod, én elképzelni a feltétele a férfi, ők engem 2,5 évvel ezelőtt. Elmentem a google, gépelt a mondat: „hogyan lehet pénzt online” és elnézést a kifejezésért, „ohrenel”. Az agy elkezd forrni egyszerű! Hová menjünk, hová menjen, és ott nem lehet megtéveszteni itt, nem lehet megtéveszteni, ha van, és hogyan kell elkezdeni, stb

A mai cikkben leírok majd meg a módját, hogy pénzt keresni az interneten, és azt mondta, hogy hogyan lehet keresni ott-és van valami, én csak kapsz egy terv készen áll, hogy adja meg a jövedelem az interneten 30 000 rubelt havonta, vagy 1000 $. Tehát, míg az összes levelet arról, hogyan lehet keresni, beszéljük, hogyan lehet pénzt, nem pedig „lehetséges”.

Azzal, hogy adok egy bevált tervhez saját tapasztalat, ha megy a lépteimet, én 1000%, 1,5-2 év elmúlik, és akkor is képes megállapítani a zsebéből egy darab dollárt havonta, a legfontosabb dolog - ez szakítószilárdságú . Kell dolgozni, mint a fenébe, ígérem. Szeretné az igazság az úton? Körülbelül 3-5 100 ember az interneten is megszerezte 1000 $ havonta. Mások csak csépelt nyelvet.

Ha számolunk, hogy mennyi időt töltöttem rá, hogy jövedelme 1000 $ az interneten, ez körülbelül 2 éves! Igen, valami olyasmi, nos, talán egy kicsit több. Most elmondom, mint embert a semmiből, jól, csak megint elnézést a kifejezésért, „buta”, „zöldfülű”, „béna”, stb üljön le a számítógépet, és indítsa az utat kereső 1000 $ havonta az interneten.

És 2 év után ő is kap ez a jövedelem. Most megtudhatja, mit kell tanulni, mit kell tenni, hogyan lehet pénzt keresni az interneten, és hogyan, hogy vonja vissza a karjaiba.

Igen, igen, a kezét, nem csak egy virtuális számla a hálózaton, ahol a „típusú pénz” fitogtatni „a mérleg” oszlop, azaz a kéz (kapni elektronikus átutalás postai úton, a bankszámlán). Az érdekelt?

Tehát! Adunk egy lépésről lépésre terv jövedelem hozama 30 000 rubelt az interneten!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Step №1. Belső szellem!

Mondjuk, meg kell ezt a sok extra dolgot dollárt egy hónapban? Talán nem normális? Ha megfelelően, és anélkül, akkor azonnal zárja be ezt a cikket, mert a dolog, hogy nem keresnek. Nos, ha minden sima, kényelmes, a jólét, mind szép és jó az életben, ez is nem különösebben gőz létrehozására dop.dohoda igaz?

És ha izzad, akkor is, ha nem kapjuk meg vagy nehézségek merülnek fel, ez lehetséges, és feledésbe merült. Általában, ha egy személy gyenge természet, szeretnek beszélni többet az élet értelmét, és folyamatosan nyafogás, és nem működik, és úgy járnak, majd ismét 30 000 rubelt havonta, akkor nem ragyog!

Szükséged lesz 6-8 vagy még több órát egy nap, hogy végezze el a képernyőn. Annak érdekében, hogy ne nő a púp, azt tanácsolom, hogy tartsa egyenesen a hátát, vagy hogy egy barátom, egy munka állva. Mint lehetőség bárki szobatárs a lakásban, hogy mondjon valamit, mint ez - „Ha látod, amit Gorbacsov a számítógép, adj fővonal.” Desire csótány fog tűnni idővel!

Készülj fel mentálisan és fizikailag is. Van egy csomó, hogy vizsgálja meg az interneten, tanulni, hogy egy csomó hibát, néha napokig ülni a számítógép keresve a választ a kérdésre, stb A több tapasztalattal rendelkezik, annál jobb!

Jó! A hangulat, egy darab dolcsi igazán szükség, megy előre!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

VIGYÁZAT. Most adok egy csomó más linkeket más cikkek a blog, ne aggódj, a végén minden Összefoglalva, hogy nincs kása a fejedben!

Vannak az összes alapvető tudás létrehozása a blog, és ekkor nyerte el! Azt hiszem, nincs szükség magyarázni a blog. Itt most a blogomban!

Igen, bevallom, sok különböző lehetőségeket, hogy az interneten egy darab dollárt, ha, durván szólva, sharish néhány területen. Mondjuk, ha tudja, hogyan kell írni jó érdekes cikkek, beszél angolul, akkor mehet a csere cikkek advego mondják, TextSale vagy texchange, és azt az ő készség.

Írjon cikkeket, és eladni őket a pénz, fordításokat angolról orosz és vissza a pénzt. Van egy barátom, hogy teszi ezt egy jó mani! Osztály. Írtam egy cikket - 100-150 rubel, írt egy jó, hűvös a cikk 300-500 rubelt, és az eset nem rossz egy hónapra.

Amellett, hogy cikkeket, biztos lehet benne az online áruház, a másik pedig egy projekt, hogy felkavarják, stb Igen lehet, de nehéz! Ez csak néhány lehetőség a jövedelem, ami nem is kicsi. A kezdő, hogyan kell keresni? Nos, kiderült, hogy ő volt a nulla, nem egy boom-boom semmit, nem tudom, hogy van ez, hogy írjon cikkeket, nem beszél angolul, nemhogy futni a projektek a hálózaton.

Ez az, amiért ezek az emberek azt ajánlom, hogy kezdje saját blogot! Tegyen magának egy blog a téma, hogy tetszik, és írd le a blog érdekes és hasznos cikkek az emberek! A blog ma lehet, hogy abszolút mindenkit, hogy szeretnék. Tudod, hogy miért olyan sok ember nem indul el saját blogot? Korábban már írtam ezen a módon. Ezek nem valami, hogy nem tudja, hogyan kell csinálni egy blog, csak nem tudom, mit írjak a blog!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Én személy szerint úgy gondolja, hogy kell írni a blogot most semmit! Közben egy csomó! Egészség, család, gyermek, internet, üzleti, sport, stb Nem tudom, mit írjak, írok, amit tanultál nyeresége tekintetében az interneten, ha feltétlenül egy cső! Mozoghatnak SEO, most már csak „hiányzik” az ezen a területen! Vicc. Általában, a blog - ez egy jó dolog.

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Step №3. Kezdj el pénzt!

Azt tanácsolom, hogy ne tegye a kezét a kezdeti szakaszban, akkor jobb, hogy fektessenek be a támogatása a blog! Írásaimat, meg fogod érteni, hogyan és hol kell őket! Kezdik megérteni ezt a cikket - „Hogy én a megnövekedett forgalom a blog egy 0 és 500 ember egy nap 5 hónap”

Itt van egy példa! Blog tárhely igények (a hely, ahol ez az interneten). Én fizetem a cég Mchost, és ő azt mondja - „ajánlása másoknak mi tárhely, tárhely keresnek% fizető más emberek.”

A mai napig, én affiliate link regisztrálni és fizetni a havi hosting közel 100 ember! A közel 100 fő, kapok egy százalékát minden hónapban, és ez csak egy affiliate program. Néha egy hónapban, ő elvezet 5000-6000 rubelt havonta! Az affiliate linkeket blogomban több mint 50. Csak akkor te is. Írja cikkeket, amelyek zip affiliate linkeket, és legalább néhány jövedelem!

Nagyon gyakran az úton, kapok egy levelet az e-mail mezőt elhelyezni a blog őr a pénzt azért, hogy a banner nem kis pénz, nyomja a néhány termék írt cikket a blog a pénz hajsza alapján előfizető információt az új projekt, stb . minden a pénz. De válaszol őket - NO. Megyek a nyomában Mark Zuckerberg a Facebook alapítója.

Ezt hogy tudod, hogy a blog, így is nyújtanak szolgáltatásokat létrehozását blogok, ha nem ez lesz jól felkészült. Itt van egy barátom nemrég szerzett 5000 rubelt, amit tett, hogy kollégája blog.

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Step №4. Vedd le a kezed a pénzt szerzett.

Természetesen, az összes pénzt szerzett akkor felhalmozódnak valahol az interneten, vagy egy bizonyos virtuális számla vagy erszény WebMoney Yandex pénzt számla, stb Szükséged lesz a kimenet. Hogyan? Olvassa el a cikket a blogomban a adók az interneten.

A rendszer egyszerű visszavonását pénzt. SP regiszter, bankszámlát nyitni, kap pénzt érte, és adót fizet (egyszerűsített adózás - 6% -a nyereség). Akkor persze pénzt és fekete módon adók megfizetése nélkül =), de nem írok, Sori!

Step №5. Szórja a pénzt saját belátása szerint! Azt hiszem, ez a lépés tetszik a legjobban! De ez, hogy neki szüksége van egy nagyon-nagyon sok keményen dolgozni, hogy szavamat! Ez nagyon kemény! Nagyon!

Foglaljuk össze az összes fenti írni, és dolgozzon ki tervet kész belépni a jövedelme 1000 $ az interneten egy kezdő!

Kiegészítésként adhat 3 jó néhány fontos tipp:

Üdvözlettel, Alexander Borisov

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Alexander, kész. Folyamatosan olvassák a blogot! Tudod, én még a követője, vagyis a Én mindent a tanácsot! És a munka, bár én csak 2,5 hónapos blogolás. By the way, akkor látom a blog kattintva a nevem. Nézőszám már mintegy 200 fő / nap. De nem siet a bevételeit. Míg a fejlődő blogomban.

És sok sikert kívánok és forgalomba helyezését kereset a $ 10 000! Akkor add fizetés terv 10.000. Minden a legjobb.

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Nagyon ez nem akadályozza a terv =) Sasha, olvassa el a blog ugyanabban a levegőt, kész! Örülnék, hogy találkoztunk személyesen!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Köszönöm Ali! Figyeljen rá, hogy a terv és a $ 10 000 havonta, amikor nagyon kezdj!

Blog az már látszott! Kiváló! Bravó!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Alexander, kösz a tippeket, használja őket, és elkezdett egy másik starnichku blogjában - „Szolgáltatások”

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Minden, mit írok a problémák találkoztam, mint egy újonc az interneten - a jellemző.

Végül a kérdést: hol jobban, hogy a blog - WordPress, vagy blogspote? Régóta eV WordPress, csak megnyom egy gombot, és indítsa el a készüléket a blog intézmények, de a várható kár, hogy dobja. A két szakmai blog nem elég idő.

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Köszönöm a választ. Valószínűleg választani jobban fizetett? Melyik a jobb: harcsa, ru, net? Fizetett - második szintű domain?

Készíts és végre egy blog WordPress, azt hiszem, maga is: a tapasztalat a blogger. Új a kezdetektől az első se (((.

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Ha nincs IP pénzt a Web pénz problémák lesznek az adó? (Például, ha áttör alfa bankkártya kapcsolódik a pénztárca vebmani)

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

A válasz a kérdésre - regisztrál egy blog wordpress. Tedd magad anélkül, hogy a szolgáltatásokat! Növelje részvétel - a fő mutató jövedelem a blog!

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Alexander, köszönöm. Inspiráló. Jó tudni, hogy a „művek az igazság” nem fog menni, de hiába.

Természetesen, mint egy kezdő ezen a területen, maradok a levertség mintegy sok kérdés. Rendeljen könyvet a témában promóciós blog, és így tovább. Valóban, csak csodálni dayus annyi dolgokat tanulni, tanulni sok módszer és spobami. Időnként a munkát a blog emlékeztet egy délibáb. Úgy tűnik, hogy közel van hozzá, és a küszöbön. Menj, és még mindig tovább. Tehát minden - még a keresetek a blog, ez a valóság, fizeti vissza a kemény munka.

=) Mivel egy bűvész egyenes, a munkaerő, láthatatlan és kemény. Ez a láthatatlan anyag, első pillantásra - a pénz az interneten. És mindez - még szeretnék voskriknut „hisz!” Azaz: „Ez működik!”

0 és 1000 $ havonta az interneten! Kész a terv egy kezdő!

Kapcsolódó cikkek