5 tipp azoknak, akik szeretnék, hogy egy kutya

Tekintettel arra, hogy itt az ideje elkezdeni a meleg, és sok csak ebben az időben elkezdenek gondolkodni vásárol egy kutyát, úgy döntöttem, hogy egy kis bejegyzést, ami figyelmezteti a leggyakoribb hibák ebben a kérdésben.

1. Készüljön megsemmisítésre.

Akkor, mint meg kell tiltani az labda / Bobik fogyasztani a tapéta, rág huzalok hörcsögök és lezuhan egy váza egy futó kezdet, de amíg ő nem csinál, és ennek következtében nem kap egy puha zhopke tanulság is, nem lesz büntetés . Így működnek. Kíváncsi vagyok, hogyan ugyanazt próbálja ízlés bizonyítani azokat a kis fehér vezetéket! Persze, akkor is szerencséd lesz, és minden felhalmozódott back-törés munka, nem fáj, de kezdetben el kell készíteni arra, hogy otthon fogak megpróbálja mindazt, amit a fogak eléri.

5 tipp azoknak, akik szeretnék, hogy egy kutya

2. Soha ne válasszon egy fajtát kizárólag alapján a külső adatokat. Igen, a Huskies igazán szép szemét, és egy pitbull akkor nem kétséges, meg olyan jó, hogy még most is fotkay a borítóján a rap album, de minden fajta megvannak a maga sajátosságai, a saját igényeit és szükségleteit, és az életritmus, és milyen lehetőségeket lehet elcsépelt nem esik egybe. Így egy időben gondolkodás nélkül, és vitte be a házba az élőlény kizárólag azért, mert az ő megjelenése, akkor viszont az élete egy folyamatos kín pokoli szemetet. Ez különösen igaz a fajták nagyon függ a hőmérséklettől.

5 tipp azoknak, akik szeretnék, hogy egy kutya

3. A fajta illeszkednie kell akkor öt rendbeli: tanulás; Activity; méretek; agresszivitás; A karbantartási költségek. (Hogy őszinte legyek, úgy gondolkodnak, ahogy van, hogy válasszon magának az állatnak érdemel külön bejegyzést, ezért ha azt szeretnénk, megcsinálom a napokban).

5 tipp azoknak, akik szeretnék, hogy egy kutya

4. Az állati időt vesz igénybe. És ez megköveteli a sok. Főleg az elején. És mivel a szülési szabadság egy kutya nem tudja elengedni, próbálja kiszámítani mindent annak érdekében, hogy a kölyök meg a családban, amikor lesz elég ideje rá. Ha a kutya megpróbálja kiváltani a gyerek, és ő nem is már nagyon hosszú és unalmas, és nem tudom, hogy ő lesz a felelős tulajdonos, azt javasoljuk, hogy próbálja ki a mamám egy módja annak, hogy „kesztyű”. Azt adta kesztyű, és azt mondta, hogy most ez a kutya. A hónap során, az időjárástól függetlenül ébredtem reggel, és szakadt a rajzfilmek este, úgyhogy sétáltam kedvence. Kesztyű időközönként írásbeli (anya kiöntötte a vizet), dobja a dolgokat a szobában, és a padló szennyezett sár. Kijavítja ezeket az élvezeteket, azt természetesen. Ha az egyik hónapos baba nem adta fel, és követte a kesztyűt, mint amilyennek lennie kellene, nyugodtan vigye a kutyát.

5 tipp azoknak, akik szeretnék, hogy egy kutya

5. Az érkezési idejét a kutyaház kell tenni bizonyos előkészítése. Az állat kell kiosztani egy bizonyos helyen, ahol majd alvás és pihenés, abban a hitben, hogy ott senki sem fáj, sőt, kívánatos, hogy csak vásárolni / találni / ellopják a következő dolgokat: gryzku (bármilyen játék, hanem egy pár, kutya lesz szakadás és különben elpusztítja a fogak az öröm); tálak (és meg kell határozni a szigorú hely a házban, hogy a jövőben a vonat egy kutya nekik csak ott), valamilyen módon kezelni a szag (mert nem számít, hogy hogyan tanította neki szőrös bro az utcára, akkor is meg fog történni, hogy ő kegyvesztett a házban többször)

5 tipp azoknak, akik szeretnék, hogy egy kutya

Ui Legyen felkészülve arra, hogy ha egy kutya nagyon kicsi, akkor az oltás előtt lehetetlen járni. Ez teljesen lehetetlen. Még egy kicsit. Ezért, hogy ne a tragédia teljes smerdezha kell foglalni előre pelenkák és olvassa el, hogyan kell tanítani nekik psinka.

Köszönöm a figyelmet. Remélem, hogy a poszt hasznos volt.

Kapcsolódó cikkek