4320 És módosítások

Nem értem magyarázatot. és a Kamaz az én DVS-YaMZ-ben

Én csak így szóltam. Végtére is, az autó bal KAMAZ))) Csak miért zaparivat erről, lesz állandó sebességű váltó, valamint a nagy kerekek és a legfontosabb út zhiden. (és még az urálon is, és így 2 lemezt fel) a terhelést nagy tapadáshoz kapják. És a KAMAZ, az más kérdés, természetesen a test egy kicsit, de az út sokkal jobb, ha hagyja a kereket kevesebb. Ezért a markolatnak elegendőnek kell lennie.

Drága barátaim, önmagukban és nem csak a URAL járművének az északnyugati erdők legnehezebb feltételein való működésének tapasztalatai, és nem csak, hogy nem értem, milyen sebességgel gondolkodik?
Küzdöttem a kártyák, a forgalmazók és így tovább végtelen rezgéseivel. Nem tudtam nyerni. A jó aszfaltbetonburkolatú utakon való vezetés során az URAL konstruktív tulajdonsággal rendelkezik - kikapcsol és gyengít mindent! 100 km után. Úton haladva ugorjon az urán alá és nyúljon mindent. És ez nem számít, milyen motorral és dobozokkal rendelkezik. A gumi oi-25 jó mind sárban, mind hóban, de az aszfalt nagy és nehéz kerekek üvöltése és rezgése.
Sdes beszélünk tömege 10 tonna zamosvala Ural Biztosíthatom, hogy ezzel a súlyát, hogy Ural hogy KAMAZ valóban megy üresen bármilyen PPC és a jég.
Van egy másik nagyon gyenge pont az Urál-kerékagy, voltak alkalmak, amikor a kerekek (hátul) repült útközben (bár úton holtjáték szinte minden nap, és mindig, mielőtt elhagyja a járdán). Javítottam a szálat a harisnyán, a harisnyát, a diót.
Ural átalakítani ez nagyon időigényes, ha YaMZovskoy töltelék valami többé-kevésbé (PPC lövés, 20 percig. Beállítása 40 min.), És ha a Kamaz-filmre két nappal a PPC és rájött, hogy könnyebb eltávolítani a pilótafülkébe.
Meg kellett ismételni az Urál különböző típusú-és YaMZ a KAMAZ és KAMAZ a YAMZ, közúti és vontatási tulajdonságokat az erdők állapota és jó karbantarthatóság Ural teherautók belsőégésű motorral YaMZ-236-238 váltó KAMAZ nélkül elválasztó és fogaskerék fogai 47. Bár most inkább a kamaz Euro-1 vagy a 2 240-260 LE uralkodó motort szeretném. a legjobb lehetőség és a sebesség, az etonomia és a vontatás jó.
Az egyetlen érdemes megváltoztatni a YaMZ dobozát, hogy KAMAZ-ra váltson, ha kicsit és olcsó, két napig mindent megtesz az embernek.
Nos, mint az Uralák átjárhatóságára a legjobbak, rengeteg szennyeződést rontottam nekik.

A hubokat széles anyákkal modernizálták.

Ami a motor YaMZ 238 1700 ford / perc a szörnyű fordulatszám, nagy vonóerő és az üzemanyag-fogyasztás nagyon szilárd. YaMZ 236, 238 kis sebességű motorok, nagy sebességű nem tetszik nekik dolgozni hangosan és jó étvágyat és az üzemanyag és az olaj, én mindig próbáltam dolgozni sebességgel 1200-1400 több mint elfogadható a motort. Az 1700 a KAMAZ motorok számára jó fordulatot jelent.

Gemoroynost hogy az Urál a fülke alatt, és így rendkívül kényelmetlen, hogy tegyen valamit, ez nem egy kenőcs vagy KAMAZ különösen lapátokat teste felemelkedik és csinál, amit akar, nem vagyok híve a harangok és a síp az Urál, akkor könnyebb lesz Kamaz 6x6 billenő vagy Tatra 815s1 ha tényleg szükség van egy járókelőre.

Tembolee, a KAMAZ-on és a kabinban sokkal kényelmesebb.
Az Urálok egy hadsereg gép, ezért nem számít, hogy melyik óriás katonai katonák töltenek 2 percnyi csatát.

Bár én nagyon szeretem az Urál, dolgozott velük az erdőben, és az utak mentén, úgy vélem, hogy ez a legjobb gazember, hoztak nekem időm a sok pénz és a boldogság, emlékszik az Urál, de a munka nem áll készen.

Több éven át félpótkocsival dolgoztam az Urálokban, a fúróberendezésbe szállítottak. A gép eldobható a hadsereg számára, nehéz dolgozni rajta. A kormánykerék nehéz, de az adagoló legfájdalmasabb csomója lecsavarodott tőlünk, a kötélen fél oszlop vezetett. Kerék, ahogy emlékszem, olyan borzongott. Az a terv, hogy ezt a fonalat a zsákmányon feltüntették, az volt, hogy csavarja fel az anyát.

Teljesen igaza van, elfelejtettem a terjesztést itt, velem a kocsiban mindig volt néhány tű a töltőanyag rögzítésében. Hát, harisnya.

Ha nők lennénk, akkor nem törhetnének.

motor volt szükség, mert a teherautó vele az autó fut majd feszülten 10 tonna még mindig súlya plusz rossz út). A szegecsek helyett megcsavarhatja a csavarokat (a csavarkötés a legerősebb). Speed ​​szükséges felszerelés, mert csak akkor a sebesség nem törzs))) Én már 2 műszaki oktatás (autóipar) szövődménymentes számolás gép kerekei ou 25 1700 megy 74 km / h. A tervezés ural úgy érzem, nagyon erős és megbízható autó (de nem kell vele dolgozni).

Miután 2 ilyen oktatási meg kell értenie, hogy az OI-25 gumi nem áll ellen egy ilyen terhet, tegye az Ural vagy Kamazovskaya Kama-1260 156G

Kapcsolódó cikkek