2019 felvételi kampány - a Voronezh Állami Agrár Egyetem pályázója

ELLENŐRZŐLISTÁJÁRA belépők teljes munkaidős és távoktatási (Bachelor, speciális):

A pályázatokat az FGBOU Voronezh Állami Egyetem rektora nevére nyújtják be, az irány (specialitás) feltüntetésével.







Csatlakozzon az alkalmazáshoz:

  1. Útlevél (az alkalmazás napján) és az oldalak másolatai: 2., 3. és lakóhely;
  2. Az oktatási dokumentum az eredeti példányban és annak másolatával;
  3. Orvosi igazolás (086 / U formanyomtatvány) (nappali tagozatos hallgatók számára);
  4. Az orvosi politika másolata (a nappali tagozatos hallgatók számára);
  5. Az idei fluorográfia (dátum és következtetés) egy példánya (a levelezéssel foglalkozó hallgatók számára);
  6. 4 fénykép 3 x 4 cm méretben;
  7. 2 borítékot Oroszországban (A betűvel).

A kérelmezők a dokumentumok másolatát kinyomtatják, a dokumentumok másolatát nem igazolják.

Kalyugin Petr Borisovich, az egyetem előtti képzési központ vezetője, a felvételi bizottság ügyvezető titkára

Zaytseva Irina Igorevna, a kiválasztási bizottság titkára

Masalskaya Elena Vladimirovna, a kiválasztási bizottság titkára







2017-es felvételi kampány - a Voronezh Állami Agrár Egyetem pályázója

A Voronezh Állami Egyetem 7 karán több mint 14 000 diák 18 képzési területen (35 profil), 3 specialitással, 24 oktatási programot folytat posztgraduális képzéssel. A pedagógus több mint 600 oktatót foglal magában, köztük 105 tudományos doktorátust, professzort. Az Egyetem kapcsolatokat tart fenn a világ 25 országában működő vezető mezőgazdasági egyetemekkel.

A legfontosabb tényező a siker és a védettségi állapot a legnagyobb kutatóközpont az egyetem a szintézis a dicső hagyományok és innovatív projektek. Belül a falak, a progenitor az egész felsőoktatás Black Earth, akkor képes lesz arra, hogy megkapja a minőségi oktatás, a gyakorlati tapasztalat a szakmában, a lehetőséget a szakmai és képzési külföldi egyetemeken, a fejlesztés a kreatív képességek és barátságos diák környezetben.

Bukhtoyarov Nikolai Ivanovich, a Voronezh Állami Egyetem rektora

Kalyugin Petr Borisovich, a kiválasztási bizottság ügyvezető titkára

Zaytseva Irina Igorevna, a kiválasztási bizottság titkára

Masalskaya Elena Vladimirovna, a kiválasztási bizottság titkára

Hogyan juthatunk el

Az útvonal taxi: 9KA, 9KS, 23K, 33K, 16V, 70A, 313V, 3, 50, 47
Stop: "Az Állami Légiközlekedési Hivatal"