8. A legtöbb egészséges sport - Channel 8

A közelmúltban annak érdekében, hogy kitaláljuk, milyen sport hasznos tudósok Ausztráliában úgy döntött, hogy vizsgálatokat végezhetnek ezer brit és a 80 ausztrálok. A 12 éves „kísérleti” foglalkozó különféle sport-, és a kutatók rögzítették, hogyan gyakorolják befolyásolja a várható élettartam és a fogékonyság a betegségekre. És kiderült, hogy a lényeg nem az emberek milyen gyakran részt vesz a testmozgás, hogy mennyi ellenőrzik a sport. Ma este 8 8 csatorna fogunk beszélni sporttevékenység, amely szerint a különböző tudósok a legideálisabb testünk.

Talán sokan meg fog lepődni - „Hol van a futam, ahol a labdarúgás és a súlyemelés? Végtére is, és swing izmokat és a tüdőt képzett. " Az a tény, hogy nem minden ilyen sport csak hasznos módja. Köztudott, hogy a hivatásos sportolók nem különbözik a jó egészség idős korban, és nem dicsekedhet a hosszú élettartam. Ugyanez üzemidő időskori nem akadályozta sok séta csendesen. A súlyemelő az évek során, gyakran szó elpusztítja az emberi gerinc. Tehát, ha tényleg keres a sport csak wellness és anti-aging hatás, a választás, hogy megy egy humánusabb, fény és egyenletesen betöltött osztályok.

Fotók használt források:

Lásd még:

Az oldal olyan személyek számára 12 év feletti életkor (12+)

Kapcsolódó cikkek