220 180 DIC délre Almaty - a panaszt, Kazahsztán Panaszok Book

EC694927296US
ahol a csomagot?

Svetlana Trombitás Satpaev - kérjük, értesítse szaggatott mail azonosítója (száma) csomagok

Ruslan, hogy meghatározzák a pontos helyét a telek, akkor forduljon az osztály EMS Astana, tel. 333.332, 87057352881, vagy DIC South tel.8 (7273) 306.059 (vnutr.5147), 87057324898, [email protected]; [email protected]







Jeanne. Írja le kérdését.

Helló Ma kaptam egy csomagot Kínából, a kínai fél azt beillesztett papírlap (nyomtatott számítógép samokleeschaysya szalag) írt 3522 kg, kaptam egy csomagot, és egy tollat ​​azt írta 1815. Amikor hazaértem kinyitottam, és megállapította, hogy a fele a dolgok nem akkor, amikor mérlegelni, ő pontosan lemért 1800 gramm. Mondd, aki tud válaszolni a kérdésre, hogy mi történt a dolog RB194700656CN számú track számát. Ez nem az én utolsó kiküldetés ezért szeretném tudni, hogy mit kell várni a következő. Azt kérem, hogy válaszoljon a kérdésre.

Szia Olga.
Az említett fogantyú súlyát a tényleges súlya, amelyet a közigazgatás területén kapott Kazahsztán. Mivel a postai megnyitották a gyártás területén kívül ellenőrizni, hogy nem lesz lehetséges.
Ezt követően kézhezvételét parcellák és a kis csomagokat, annak érdekében, hogy elkerülje a hasonló incidensek, hogy nyissa ki a postai küldemények ajánlott a termelési létesítmény. Ha kiderül, hogy hiányzik az előzenekar fogja elkészíteni és végrehajtani a szükséges ellenőrzéseket.






Ami nem, hogy a dolgok az adminisztrációs RB194700656CN ellenőrizze az eladó számára tiltott tárgyak. Mivel fennáll a lehetősége, hogy az alanyok visszavonja a vámhivatalhoz az ország, amely a küldő Kínában.
És mégis, az adminisztráció, ahol a megadott súlyt a ragasztószalagot kell határozni tasakfelerősítő (név és szám), nézd meg ezt a listát, hogy megfeleljen a kérelmet.

Mit jelent ez. Hívom a posta, és azt mondják, hogy ő kérte, hogy hívjam a ILC délre.
Kérem, mondja meg, mi a baj. Köszi előre.

Olesya én ugyanez a helyzet, a parcella repült Kína 25.03 és a csend. Mondd, hogy megvan a tiéd?

Ami azt jelenti, utóirat a dokumentumhoz

Kedves barátaim, azt javasoljuk, hogy ne írd panaszokat kedvenc Kazpost óta minden parcella, amelyek a „ragyogás” esik a fekete listán, és küldik csak az utolsó pillanatban, ahogy történt a csomagot!
Szeretném, ha minden jó szerencsét!

lányok! utóirat a tartály visznek parcella nyilvántartás. és nyomon követheti a már. ez jó. és ki fogja megmondani. én parcella van írva Adás törölve. és ez egy vadállat. Ez lehetett valaki így?

Üdvözlünk! Száma postai RC101246921KZ, parcella érkezett Almaty 05/26/13. Állapot utóirat a tartály (dokumentum). Mikor is felvette, és a posta?

Szia Remélem tud nekem segíteni.
2e küldött egy csomagot Törökország május 16-án az utolsó hír jött ragadt a nemzetközi vámvizsgálat május 23. Még mindig nincs hír. Kihez fordulhatok?




Kapcsolódó cikkek