94 Keresés kúszást

Egy kis háttér. Úgy döntött, hogy abbahagyja a fagy teszt akkumulátor garancia. Az első dolog, hogy ellenőrizze, mi szivárgási áram. Az ellenőrzés eredményét jelentősen meghaladta a megengedett határértékeket, és volt 0,24A. Ezután megnézzük, hogy hány kérdés generátor - minden rendben van. További ellenőrzések úgy döntöttek, hogy nem végeznek, a kezdetektől szükséges volt azonosítani, ahol a jelenlegi megy.







Miközben hazafelé figyelembe véve a lehetséges opciókat, ahol működik a jelenlegi? Emlékeztetett arra, hogy a telepített elektronika az elmúlt ... PTF, LED Backlight trunk ... nyomás jel arra utal, hogy az ok bennük, bár mindent megtett-e. Másrészt olyan tényező volt, hogy amikor egy szivárgó áram (0,2 A több) elem lenne lemerült leállás este, és az én esetemben, ha nem egy pár napig az akkumulátor feszültsége stabil volt 12,2V jelet. Miért? És akkor eszembe jut az a gondolat! Érkezéskor otthon, mindig bérelt rádió csatlakozó és aljzat volt a rádióban, bár, és ki volt kapcsolva a vizsgálat során.

Kap reggel egy multiméterrel, és remélhetőleg a feltételezés igaz, hogy én kezdődik ellenőrzése szivárgási áram.

Szivárgó áram van jelölve az alábbiak szerint:






-kapcsolja ki az összes eszköz áramot fogyaszt, beleértve az ajtó kapcsoló
-vegye multiméter (pozitív vezetéket (piros) beszorult a „10A” csatlakozó)
-válassza árammérő „10A” módban
-távolítsa el az akkumulátort a negatív kapcsa
-csatlakozni „-” a mérő „-” elem és a „+” a mérő out csatlakozók „-” (vagy fordítva, nem lesz sok a különbség)

Az ideális arány egyenlő lesz „0”
A normál szivárgási árama egyenlő 0,02-0,04A
Minden a fenti értékek 0,07A - befolyásolhatják a gyors kisülése az akkumulátort.

Így haladtam, hogy ellenőrizze. Tudom kikapcsolni mindazt, ami letiltja és a rádió panel nem lő ... 0,21A eredményt.

Következő bérelt panel rádió ... az eredmény ... és 0,03A bilincs motorháztető trailer - eredményeznek 0,02 A => szivárgási áram a normál tartományban.

Örülök, hogy nem kell mélyebbre ásni felváltva húzza biztosítékokat.
Internet azt mondja, hogy ez egy fájó Pioneer magnó, valójában ez a vállalat értékét, valamint azt a játékos. Most távolítsa el az aljzatból, ha tartósan tegye ki a gépből.

Az ezt követő beszélgetés összpontosít, hogyan lehet ellenőrizni és töltse fel az akkumulátort.
Mi szükséges az ellenőrzés és a töltés az akkumulátor?
-sűrűségmérő (

65 rubelt).
-terhelés villa
-desztillált vizet utántölteni (

35 rubelt).
-töltő
-multiméter

És így itt vagyunk: először hoztam haza az akkumulátor és a mosott, és így egy kicsit leülepedni. Töltöttem egy külső vizsgálat. Ha a felület az akkumulátor megfestjük elektrolit, akkor el kell távolítania szódaoldattal (1 teáskanál egy pohár víz).

Ezután folytattam az ellenőrzési szintet és az elektrolit sűrűség erre szükség hydrometer




Kapcsolódó cikkek