8 - Will Ophiuchus

Egyszer Mirryuele vendég jelent meg.

Ébrednek rá, hogy a nap, Murray úgy érezte, egy furcsa rossz közérzet - az egész teste sajgott, a mellkasa, mint egy vulkán található - nehéz és forró, és a kis szarv tűnt, hogy súlyozza egy jó darab szikla.

„Mi történt velem?” - csodálkozott bágyadtan Murray, nem lehet sem mozogni, sem lélegezni. Erőfeszítés nélkül tudott csak mozogni a szemét.

Körülnézett, a Lord of Frost találtuk, hogy Gigli nélkül az élet jelei fekszenek a földön egy furcsa, nevetséges pózok, mintha mindegyikük esett, ahol állt. Az egyik kéz feküdt törött kancsó. Sharp darab kapart kezét Gigli és a vérét összekeverjük diffúz fényt bort. Tovább, úgy tűnik, főzök a kandalló, és akkor és esett - a merőkanál, egyik kezében egy táskát a többi gabonaféle.

Murray megijedt, és megpróbált talpra állni, kezében két kézzel nehéz fej.

- Jobban nem is lehetne - volt egy hirtelen valaki ideges hang és látvány Murray férfi lépett. Külseje folyamatosan változik, áramlik egyik formából a másikba: alacsony sovány Cornstalk robusztus ember göndör hosszú hajú, sötét bőrű Gigli komor Traggo.

- Ki vagy te? - erejével a Murray rekedten.

- Én? - Az idegen meglepettnek tűnt. - Én vagyok az, aki megtanítja, kölyök.

Murray és úgy tűnt, hogy tényleg lesz egy baba, bámult magabiztosan az intelligens felnőtt nagybátyja, aki most minden problémát megoldani, és válaszoljon a kérdésekre.

- Rosszul érzem magam - panaszkodott Murray.

- Tudom - bólintott az idegen.

- Nehéz lélegezni, és fáj a fejem, - folytatta nyafka Murray.

- Ez egy kis elővigyázatosság, bébi. Túl erős még nekem is. Volt, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem csinál valami butaságot.

- Nem történt meg - valóban ígért Murray. Ugyanabban a pillanatban eltűnt nehézség és fájó. Frost Úr mozog, a vezetés a maradványai betegségek, és ránézett a Gigli. - Ők meghaltak?

- Nem, ők eszméletlen. Találkozónkon, nem kell tanú.

- Azt mondta, tanítson. Mi az?

- Először is a két dolgot, baby ...

- Tudna hívj a nevemen? - Murray megszakadt. - Van egy nevet! - Hangja leplezetlen büszkeséggel. - A nevem ...

- nem született! - nevetett az idegen.

- Nem, - megleptem Murray. - Van egy másik nevet.

- Biztos vagy benne? - kuncogott az idegen. - Látod, az ősi ... egy nagyon ősi nyelvet beszéltek a baptista, van olyan szó, hogy „Murray”. Ez azt jelenti, - nem is létezik, irreális, nem született - általában az, aki nem, soha nem is volt, és egyszerűen nem lehet. És ez te vagy.

- Oo-oo-oo, - fejezték ki érzelmeiket hang Murray.

- Igen, bébi, - sóhajtotta az idegen. - Ön nagyon pontosan úgy döntött, egy nevet magának.

- Mi a neved?

- Semmit. Én is egyfajta „Murray” ... Azonban, akkor csak hívj - a Teremtő.

- Rendben, akkor a Teremtő. És mit fog tanítani?

- Először is, hogy változtatni a megjelenésüket.

- Nem, Dave. Meglepett? De azt nem tudom, hogy ki vagy? Te - Dave, az apja - Dave. És te megállapított ezt a képességét a születés ... Szóval, koncentrálni, és emlékezni. Az első három korlátait. Nem lehet viszont, hogy a fenevad Ameche és egy nő ...

Murray izzadás és kimerült a határ, amíg a Teremtő végül elégedett az eredménnyel.

Éjszaka esett. Az ablakon túl, a sötétség mélyült - kialudt vulkánok nem terjed Mirryuel, mint korábban.

- Nem kellett volna kialudt vulkánok, baby - homályosan motyogta Teremtő.

- Majd meggyújtani - meggondolatlanul ígért Murray.

- Igen? - ironikusan felvont szemöldökkel Teremtő. - Te annyira bízik a saját képességeit? A hirtelen hűtés könnyebb volt - segített a hideg, a natív elem. A fény van a tűzzel - ez az ellentéte, a hatalmi pólus az Ön számára.

- Majd meggyújtani! - Murray a homlokát ráncolta. - Holnap!

- Lássuk - a Teremtő válaszolt, és elindult az ajtó felé.

- Hé! Hová mész? A második tanulság?

- Ha újraéleszteni a vulkánok, és akkor lesz egy második lecke - ígérte a Teremtő. - És mellesleg van, kérjük, keressen meg a „te”? Az Ön számára ez semmi, én elégedett lesz.

Amint elment, elköltözött, visszanyerve Gigli. Ők felálltak és körülnézett zavartan, így Murray óvatos kihallgatás néztek. De Frost Úr nem kegyeskedett megmagyarázni, nagyon fáradt volt, és azonnal elaludt.

A Teremtő nem okozott csalódást - felébreszti szunnyadó vulkán valójában sokkal nehezebb, mint kialudtak. Murray volt elfoglalva mindketten sok napon át, de mi-mi, és a kitartás, nem volt elfoglalni. Azonban az idő. Ezen túlmenően, ösztönözte a kíváncsiság és a szomjúság a tudás. Várakozás az ülés egy csodálatos tanár adta erők.

Creator felbukkant csak az utolsó vulkánok köpött diadalmasan a mennybe pillér kövek és a tűz, és a meredeksége díszített dühödten sziszegett a megolvadt láva.

- Jól van, fiam - mondta a Teremtő, és nem használják a dicséret Murray azonnal betört lelkes mosollyal. - Kapott a második leckét. - Guest szünetel. - Elmondom neked még egy veleszületett képessége. Kész vagy? Tehát figyelj ... Tudod mozgatni a világok között.

Murray elképedt. Hogyan! Ez nem lehet! Van Mirryuel válhat otthon, nem börtön. Home, visszatér a munkájához fel rengeteg más érdekes világban?!

- tudom mozgatni bármilyen világ akarata? - habozva mondta Murray. Nem tudta elhinni, hogy az ő álma hamarosan valóra.

- Igen. Csak egy „de”. Tudnia kell, hogy a világon, ahol fog elmozdulni.

- Hogy ez ... Ez egy ördögi kör: annak érdekében, hogy beköltözik a világ, én meg jól ismerem őt, akkor, hogy ott korábban, de hogy ott, először is meg kell mozgatni ott! - zavaró Murray akadozott.

- Nem kell, hogy ott korábban, mint a legtöbb, akkor csak azt kell tudni, hogy pontosan mit jelent egy ilyen világ létezik.

- A történetek szerint? - megsejthető Murray.

- a térképen. Mozgatni a meglévő világtérképen. Idővel meg fogod tudni őket fejből, és már nem kell őket, de ameddig meg kell, hogy legalább egy ilyen kártyát.

- És hol kapni?

- És te ... te ... nem?

- Nem - mondta a Teremtő, és tévedhetetlen ösztöne azt Murray, hogy pimaszul hazudik. - Nem, de megpróbálom megtalálni őket, bébi.

Frost Lord felkapta a fejét kíváncsian. Már régóta megszokott csalódások és csalódott elvárások, így könnyen mozgatható megtévesztés a Teremtő, de most már nem bízott benne.

A Teremtő nem úgy tűnik, hogy észre semmit. Megismételte:

- Hozom a kártyát az Ön számára ... Apropó, amikor elmentem hozzád, rábukkantam egy nagyon kellemetlen dolog. Olyasmi, mint egy gyík.

- Ez a Surrey. Ezek ártalmatlanok.

- Talán. De nem volt nagyon jó, hogy egy olyan világban, ahol ezek a szörnyek élnek.

Frost Lord nézett vendég, vajon megértette a szavakat helyesen. Valóban úgy hangzott egy csipetnyi, vagy ő csak képzelte Murray? ...

Creator balra, és nem jelennek meg több hónapig. Frost Úrnak minden elfáradtam re várt. Végül vendég felbukkant újra. Ő volt szomorú és elgondolkodtató.

- Ez az utolsó találkozó, kölyök.

- Miért. - ijedt Murray.

- Látod, ezek a gyíkok ... Surrey, mi? Nem tetszik nekem. Sajnálom, kölyök, de már nem tudtam jönni Mirryuel. Azonban a térképeken ne aggódj. Még mindig megy, hogy próbálja meg őket, és elküldjük Önnek ... alkalmanként. Kényelmes lehetőség.

Kényelmes lehetőség! Murray alig visszafogott, hogy ne üvölteni: „És mi az alkalomból, az Ön véleménye, lehet a börtönben. Még rosszabb, mint a börtönben - teljesen elszigetelten „De erőt vett magán, és még hang megkérdezte:

- Ez az egész csak Surrey? Ha ... Ha nem, akkor jön a Mirryuel? Akkor hozz egy kártyát?

„Ha nem tetszik, Surrey, találkozhatunk a másik világban, sem abban, amit mond” - kis híján kibökte Murray, de idővel a nyelvét. Rájött, hogy a gyíkok itt semmit. Creator csak azt akarja, hogy megértsék, milyen fontos, Murray. De Murray viszont tudniuk kell valamit ...

És most a Lord of Frost bámult rá, és várta a választ a kérdésre:

- Miért jöttél el hozzám? Úgy értem, nem most, hanem általában. Mit akar tőlem?

- Te. Szükségem van rád. - Ebben az időben, a Teremtő, hogy igazat mond.

- És miért kellett Costas? És Ronna?

- Mert ... uh-uh ... kommunikáció. Ahhoz, hogy ... um-m ... elkerülése magány.

- Itt a válasz a kérdésre.

- De miért én? - ragaszkodott Murray.

- Miért voltak ezek?

- De mások, amit én nem.

- Akkor megint válaszolt a saját kérdésére.

- Szóval ... - Murray állt eljött hozzá gondolkodás. - Maga ugyanolyan, mint én?!

- Bizonyos mértékig igen. Te - Blood, és egyetlen. És én vagyok az egyetlen a maga nemében, mások, mint én, nem, és nem is lehet. Ön félelmetes annak létét, bár ez csak a szülei. És én félelmet ... minden élőlény. Akkor szánják életet él egy számkivetett, és én ... uh-uh ... annyi már vannak. Igen, a sorsunkat hasonlóak. És szükségünk van egymásra.

- De ha így van ... Van olyan Surrey megakadályozhatja számunkra, hogy kommunikálni?

- Újra itt vagyunk a szabad választás. Csináltam egy határozott igen, Surrey zavarja. Fordulnak.

Murray hallgatott egy darabig.

- Rájöttem - mondta. - Gyere vissza egy hónap múlva. Térképekkel.

Creator az égre nézett, díszített ágynemű sötét füstös felhők. A könnyek villant kruglobokaya hold.

- Majd vissza a következő telihold.

És futott ma. A hold váltotta sovány hónap. Nap mint nap, az ő félhold polnela, mint a csillagok, és evett magam végül kerekítés hasa, hengerelt a labdát az égen.

Murray ment a falu Surrey, mint a munka. Inkább repült - Gigli a fekete ló. Majdnem nem kap le a nyeregből. Miután a falvak annyi, és a köztük lévő távolság nem közelíti. Manapság viszont, hogy Murray egy folyamatos forgószél hatalmas jég lapátok sikolyokat a terror és a halálesetek több száz és több ezer Surrey. Nem rendelkezik a globális varázsa magasabb, így nem tudta elpusztítani az egész falu, volt, hogy megöl minden raptor külön-külön. Sok-sok nehéz, piszkos és kellemetlen munka. Murray fáradt a nap végén, hogy lefeküdt a földre, egy párnát holttest éppen megölt Surrey, és elaludt - mélyen álmok nélkül.

Telihold talált rá elég távol otthonról, a szomszéd faluban. Odalépett a kunyhót, hátha valaki maradt életben, amikor megjelent a Teremtő elé.

- Uh, baby, alig találtam meg ... És te mit csinálsz itt?

- Ez ... - Murray intett gyíkok holttesteket. - Ez még nem minden. Nem volt idő ... Te egy tucat falu, se többet, de ha adj időt ...

Creator míg elgondolkozva megvizsgálta a holttestet, majd megkérdezte:

- Szóval megölték őket?

- Milyen. - Murray zavaros.

- Miért tetted ezt? - kérdezte a Teremtő.

„Mert annyira ideges!” - fakadt ki szinte Murray, de megtorpant. Úgy érezte, hogy ez nagyon fontos, hogy választ-e.

- Mert ... ők zavarta ...

- Ki az? - kérdezte a Teremtő.

- I, - határozottan mondta Murray. - Azt akartam, hogy nem csak ezt. Ez az én szabad választás.

Nem látta a mosolyt az ajkak, a Teremtő, de tudta, hogy mosolyog. Nos, mint egy barát, egy furcsa csodálat és a hála. Murray és hirtelen meleg, könnyű, szabad. Nevetett és azt mondta:

- Unod már a gyilkos. Van egy pár nap pihenés, majd fejeződött be.

- Nem lehet keresni őket egyesével. Eloltani vulkánok, és a fennmaradó meghal magukat, - azt tanácsolta a Teremtő.

Murray habozott. Ha Mirryuel lesz kihűlt, hideg és élettelen, akkor nagyon kellemetlen, hogy itt élek.

Creator mintha olvasna a gondolataiban.

- A romok nem élnek, és Mirryuel hamarosan romokban. Tehát nem igaz az ideje, hogy változtassa meg a házat, bébi? Itt van. elmozdulás térképeket. Megmutatom, hogyan kell használni őket ...

Hamarosan Creator maradt, de Murray még mindig ott egy ideig Mirryuele - kialudt vulkán. Érti, amit úgy, hogy kövessék. Lord of Frost érezte - mint a Teremtő, ha Surrey lesz teljesen elpusztult - az utolsó egyéni. És kész volt teljesíteni a kimondatlan vágyat a Teremtő. Miért? A válasz egyszerű: félelem, hogy ismét egyedül. És mivel a Teremtő úgynevezett Murray „baby”, és - kizárólag - megmutatta neki a meleget és a részvétel ...

Mikor volt az utolsó vulkán kialudt, Frost Úr ismét meglátogatta a Teremtő. Találkoztak egy kunyhóban Murray. Mindkét versenyző Gigli ismét a földön feküdt eszméletlenül. Creator rájuk nézett, és megkérdezte,

- Te valaha is menni, kölyök?

Csak most, Murray észre az a Teremtő kezében kancsó nagy, vékony nyakát.

- Ma akartam. - Frost Úr tegye az asztalra a vendégeket a legjobb Stein.

Creator vette, megforgatta a kezében, grimaszolt bosszúsan:

- Az ilyen nyomor ivóvíz parlagfű! Ez istenkáromlás! Tudod, kölyök, hogy ez az egész, parlagfű? Kedvenc ital YuViS legfőbb isten. Ambrosia szükséges öntsük kristálypoharak kruglobokie. Ezután ízét, aromáját belélegzése, és élvezi minden kortyot.

Murray nézett bögre görbe és ideges. Ivott egész életében, mert az ilyen és fogalmam sem volt, hogy eltérő lehet.

- Nincs más.

- Will, baby - magabiztosan ígérte Teremtő. - Nagyon hamar, akkor mindent, amit akar. Minden világok minden paloták és a jó az univerzumban. Már bizonyított, hogy joga van, hogy hívják a férfit. Sam döntött és kapott útját. - Guest nyomtatott nyak fürdött viasz. - Kap egy bögre magad, bébi ... szeretnék inni érte.

Murray kihúzott egy bögrét. Creator fröcskölt az alsó aromás viszkózus borostyánszínű folyadék.

- Mert, baby! A jövő számára. És az a tény, hogy minden börtönben hátrahagyott. Mostantól kezdve, a sorsod akkor csak saját maguk. Röviden, a szabadság, a baba!

- A Szabadság! - Toast Murray tetszett. Mint az italt. Ambrosia ... meg kell emlékezni. Ő gyakran isszák. Ezekből ... kruglobokih és kristály ... És ha akarod, majd egyenesen a kancsók. És különben is, most meg fog tenni, mit akar. Magát.

Creator ízlelgette parlagfű és jóindulatúan nézett Murray. Csodálatos fiú. Erős, intelligens, kíváncsi, türelmes, higgadt, de a lelke egy nagyon tehetetlen. Jó cucc. Teremtő divat belőle, amire szükségünk van - megbízható asszisztens intelligens, hűséges társ, az igazi gyilkos nélkül jóságát és irgalmát. Hóhér, az ax, amely hamarosan több ezer lakott világok ...

Murray - az első három. Creator szinte hiányzott születése. Igazából, nem csak, és ez hiányzott - kimaradt az egész húsz éve. De kiderült, minden a legjobb lesz. A szabadságvesztés Murray készült könnyű préda a Teremtő.

Nem, nos, mi az irónia! Murray - a legnagyobb varázsló mind közül, valaha világra jött. Még most is, nem igazán tudta, varázslatok, és csak a tiszta mágia, ő is képes, ha azt szeretné, hogy dobja a világ összes talpra. Képes lesz mester a világegyetem! És nem is kell erő. Abszolút. Arról álmodik, csak egy csepp szeretet és a társaságot részvételt.

Teremtő megmutatta neki ez a leginkább barátságos érdeklődés, és Murray neki habozás nélkül elpusztult egy egész faj értelmes lények. Vajon tudatában volt, mit csinál? Vagy Surrey volt neki, csak a lába kis rovarok, melyek akkor nyomja gondolkodás nélkül?

„Meg kell tesztelni embereken. Indulat, edző, és a lehető leghamarabb”- úgy döntött, hogy Creator, és megkérdezte hangosan:

- Meg kell választani, ahol az első?

- Nem tudom. Valószínűleg tknu ujját véletlenszerűen ... És akkor képes lesz arra, hogy megtaláljon? - Murray aggódik. - Majd találkozunk?

- Kötelező. És többször is. Ne aggódj, fogok találni, bébi. És utazás közben. Ahhoz, hogy új dolgokat tanulni. Csak légy óvatos. Ne felejtsük el, hogy változtassa meg a megjelenést. És ne feledd: erős varázslók képesek bármilyen köntösben azonosítani a Supreme, így távol marad a varázslók és varázslók. Gondos használatát saját mágikus. És különben is, jobb, ha elfelejti, hogy ki is vagy valójában. Szokni élni leple alatt a másik. Legyen egy igazi „Murray” - azok, akik nem ...

Kapcsolódó cikkek