5 lépés, hogy hozzászokjanak a gyerekek, hogy a művészetek


Nemrég meglátogattam a gyerekekkel. Osztálytársam meghívott összejöveteleken. Teáztunk torta, vidám beszélni mindent. Aztán áttért a téma a gyermekek. Mikor jön a nevelés és oktatás, sok anya szeretnék elmondani tapasztalataikat.







Tanár vagyok, a képzés. Még az iskolában, azt állították, hogy a humán, a történelem iránt érdeklődő. Ez az a tudomány, hogy nekem úgy tűnt annyira elérhetetlen, mind a titkos és titokzatos, hogy tudja, hogy én akartam egész életemben.

Azt akartam, hogy egy régész, felfedező, hogy írjon a kutatás papírokat. Kezdetben volt. Az óra kellett ülni a könyvtárban, az interneten keresve információkat. Elmentünk a dékán a konferencia a környéken, volt egy érdekes tapasztalat, azt írta a cikket, és a munka.

Nagyon tetszett a University of néprajz, kulturális tanulmányok. Végtére is, a történelem különböző népek nagyon érdekes! Mindegyiknek megvan a saját története, saját kultúrája. Az egyetlen kár, hogy a diákok ne mondd, és annyira érdekes témák, véleményem szerint, nem az iskolai tantervbe.

Mikor volt a gyakorlat az iskolában, azt igyekezett érdeklődést gyermekek történelem és a kulturális tanulmányok. Még tanulmányokat írtak a témában. Végtére is, a művészet gazdagítja a lelki világban, szélesíti a látókörét a gyermek képzeletét, gondolkodását.

De hát mit tehettem? Head tanár kérdezni tutori? Saját lelkesedés elvégezni a leckét, amikor a diákok, így alig várja, hogy az utcán, hogy élvezhetik a meleg napsugarakat? Csatlakozz a világ művészeti, úgy döntöttem, hogy a gyermekek. És most elmondom, hogyan.

Mindennek alapja kicsi, azt hiszem. És egy nagy cél az emberek mennek, kis lépésekben. Tudod, mi a célom? Egészséges, képzett és gyermekeket neveltek. Persze, hogy lesz egy általános készségek óvodai nevelés - az iskolákban. De úgy vélem, hogy egy anya, én tartozom nekik sokat tanítani. A jövőben szeretnék lenni büszke rájuk, és nem pirulni a szülői értekezlet és szégyellik a hibák.

5 lépés, hogy hozzászokjanak a gyerekek, hogy a művészetek






Oktatás - fontos tényező. És nagyon szeretnék, és lánya és fia voltak tehetséges, fejlődött. Azt akarom, mindenhol vezetni, és beszélni különböző témákban. Itt kezdjük a kis dolgokat. Mi megy a bábszínház.

Városunkban vannak különböző rendezvények és kiállítások. Tudtam, hogy a helyi újságokban, az interneten. Például, amikor dolgoztam, mint a web újságíró, a különféle eseményekről tudtam tovább. A bejárat szabad volt számunkra. Mentünk a gyerekekkel, hogy a nyitás a könyvtár, a Világnapja könyvtárak, ahol készített egy jelentést, miközben a gyerekek játszanak.

5 lépés, hogy hozzászokjanak a gyerekek, hogy a művészetek

Még mindig sok a kiállítások a múzeumban, előadások könyvek, „Battle of the költők”, ami mellesleg én is részt vett. Apránként lánya kezdett ásni a munkámat, és boldog, hogy menjen az eseményt. Ő volt érdekelt a festészet, a művészek.

A családi zenész sem. És a lányom, nem vettem észre a vágy zene. Maximum, mit csinál - ez a zene a „Vkontakte”, és átvált a dal, hogy ő tetszik a legjobban. A zeneiskola tudok adni neki, ha ő maga nem olyan nagy az érdeklődés.

4. Creative osztályok.

Most a polcokon az üzletekben és szupermarketekben, megtalálja sok kreatív eszközöket. Mindenki megérti, hogy milyen jó ez és kell. Én vásárolni nagykereskedelmi írószer. Úgy vélem, hogy a további eszközöket (ecset, ceruza, festék, gyurma) a gyermekek, a változatosabb is a kreativitást.

5 lépés, hogy hozzászokjanak a gyerekek, hogy a művészetek

A lányom már magára alkalmazás, döntetlen, írja. A fiú (2 év) felhívja valami érthetetlen és keverékek festékek. Próbálom tanítani neki, hogy dolgozzon valamit tiszta (nap, eső, virágok, stream).

Persze, olvastam, átadta, de nem nagy lelkesedéssel. Szeretem azokat a pillanatokat, amikor is zuhant le a kanapén egy könyvet a kezében. Aztán belevetik magukat a mások életét, koncentrált maradjon a saját, aggódom a karakterek és az álom.

5 lépés, hogy hozzászokjanak a gyerekek, hogy a művészetek

Így élünk, séta kis lépésekkel a művészet világát. De tele van annyi szín, sok érdekes dolgot! Mit szeretsz hozzászoktatni, hogy a gyermekek kreativitását és művészet?




Kapcsolódó cikkek