5 év múlva

Het - középpontjában a történelem egy romantikus és / vagy szexuális kapcsolat férfiak és nők közötti

Beetlejuice. Beetlejuice (crossover)
Rögzített: Beetlejuice (BJ), Lydia Dietz Peyring: Beetlejuice / Lydia Értékelés: - fanfiki amelyben kapcsolat a csókolózás szinten és / vagy jelenthet nyomokat az erőszak és más nehéz pillanatok leírható „> PG-13 Műfaj :. Romance -. fic mintegy gyengéd és romantikus kapcsolat általában egy happy end „> romantikus .. Dráma - konfliktusos kapcsolata a társasággal, illetve a karakterek egymással, feszült és aktív tapasztalat a különböző külső és belső konfliktusokat. . Talán a virágzó és szerencsétlen konfliktuskezelés. „> Dráma Rejtély - történetek a paranormális, szellemek vagy kísértetek.”> Rejtély Figyelmeztetés: - Out Of Character, «nem a természet” - olyan helyzetben, amikor a karakter Fick viselkedik nem ahogy azt várják, az alapján, hogy a leírást a kánon „> OOC - szex a halott, vagy utalásokat rá.”.> Necrophilia Méret :. - egy kicsit fanfic. A méret egy gépelt oldal 20 „> Mini 8 oldal, 1 rész állapota: .. Van felett
Díjak az olvasók:

Az esküvő nem került sor. Beetlejuice homokféreg elragadta az alvilágba, és minden élt boldogan.
Öt évvel később, Lydia nőtt fel, és Londonba költözött.
A szórakozás csak a kezdet.


Közzététele más oldalakon:

Ez a történet nagyon régi, exhumálták többek között bloknotov.ehe, rövid. de hirtelen hasonlók; D

„Hello ... Beetlejuice.
Még sok mondani, nem tudom, hogyan kell kezdeni, de ez nagyon komoly és fontos, hogy .... "

Eközben Lydia csak sírva fakadt, ezúttal egy száz százalékos érezte él, és minden eddiginél nagyobb akartam halni. Tudta, holnap vizsga nyilvánvalóan kudarcot vallott, a jegyzetek, mindezek sok levél hajtogatott egy bizonyos sorrendben repült a földre, az egész szoba a papírlapokat, Lydia már egyébként.

Miután elolvasta a levelet Beetlejuice nem hittem a szememnek. Vak volt. Azt akarta, hogy beszéljek vele, de nélküle segíteni nem lehet ... hogyan lehet megtörni a jog a halál? Vagy mindegy vannak kiskapuk ...

Csengetnek. Lydia leveszi, és fut a földszinten. Ő őszintén remélte, hogy látja őt. De az ajtó kinyitása meglátja előtte Sparky. Ő nagyon meglepődött lány zilált megjelenése, rastortoy szemceruza és szempillaspirál szemek az arcon.
- Mi bajod van. - kérdezte izgatottan.
- Semmi baj. Mit akarsz, Sparky? - törölgette az arcát a kezével mondta Lydie.
- Azt már elfelejtette a könyvtárban ...
- Mi ez? - felkapott egy könyvet.
- Zsebkönyv Einstein kutatás .... - Megállapítottam, az a tény, Sparky.
- Ááá ... csak valószínűleg megcsúszott az én halom könyvet ... Köszönöm. - Lydie enyhén fékezett. - Jobb, ha hazamegyek. Késő van. Holnap vizsga.
- Nos, jó éjszakát Lydia.
Ő csak bólintott, és becsukta az ajtót. Ült az ágyon, és előhúzott egy olvasójegy, nem tudott emlékezni, mit tartana ez a könyv. És valóban, nem jelenik meg a jegyet.
„Valószínűleg Sparky kerestem egy ok, hogy”
Lapozgatva a könyvet, gondolta, de aztán kiesett a könyv néhány darab papír. Lydia majd elindította azt.

„Lydie, baby, beszélnünk kell.
Beetlejuice.
Beetlejuice.
Beetlejuice. "

„Olvasta a levelet.”
Lydia gondoltak, és nem tudom, hogy beszéljek vele. Azt akarta, de ugyanakkor, meg volt ijedve.
- Beetlejuice. Beetlejuice. Beetlejuice.

Úgy tűnt előtte, és egy pillanatra elhallgatott. Ránéztem, és nem tudta, mit mondjon.
Úgy döntött, hogy megtörje a csendet.
- Beszélni akart?
- Igen. Mindez, akkor mit írt ... ez nem lehetséges! - Ő kezdte. Lydia megértette, mit akar kilyukadni. Ezek nem lehetnek együtt. Ő vezeti le.
- Ne aggódj. Ez volt a gyermek rajongás. Már nem szenved ilyen ostobaság. - nyugtatta meg teljesen nyugodt hangon.
- De hívtál ... - Remélem, elcsukló hangon Beetlejuice.
- Nem. Ez nem én vagyok. Barátom ... odajött hozzám, és olvassa el a neved a portré. És akkor kezdtem vicc, hogy a szellemek nem történik meg, és azt mondta, hogy három alkalommal. Ez egyszerű. - Lydia nem tudta, miért próbálják meggyőzni őt.
- Minden. Azt hittem ... én vagyok az egyetlen barátja ... - Beetlejuice ass az ágyon.
- Ébredjen Bigio, írni két évvel ezelőtt írt ... - Rájött, hogy képes volt meggyőzni őt, de az öröm még nem volt.
Beetlejuice megállt. Úgy tűnt neki, hogy több száz homokférgekről tépni vele darabokra. Ő kapta a szívet, majd eltört. Nem tudta, hogyan reagáljon, mert hitt a csodában. Elfordította a fejét az ágy felé, és újra észrevette, hogy a portré már nincs ott.
- Hagyj békén egy pár percig.
- A szobámban? - Meglepett azt. - Nos ...
Lydie ki az ajtón, és Beetlejuice kihúzta a felső dzsekije zsebéből bársonydobozkát és óvatosan letette az éjjeliszekrényre. Következő, hogy egy kis darab papír, amelyre akkor és ott írt valamit. Aztán eltűnt. Csak eltűntek.
Lydia állt az ajtóban még néhány percig, majd tétován bekopogott. Válaszul, már csak a csend. Kinyitotta az ajtót, és látta, hogy ez nem az.
- Bigi? - kiáltotta. - Hol vagy?
Itt volt, amit látott és hallott, de most már nem látta őt. Valószínűleg csak az utolsó dolog, ami maradt benne egy élő ember, akit kegyetlenül összetört a szilánkok.
Beetlejuice látta, hogyan néz körül, észrevette a dobozt, és feljegyzést.
Lydia kinyitotta a dobozt, és látta, hogy a gyűrű egy piros rubin középen, majd egy kicsit zavaros, és kinyitotta a megjegyzés:
„Kezdtem azt hinni, hogy ő talált egyetlen ...
Mindig is szerettem, csak nem is gondolja, hogy egy napon ez lesz az egyik .... "

Lydia szeme tört a könny. Abban az időben sír ma? Úgy tűnt neki, hogy életében nem sírt annyira. Eltemetve a párna, ő finoman megrázta ebből a hisztéria, aki nem tudta otthagyni.
- * * Sob .... Ha tudná, hogy mennyire szükségem van ....
Beetlejuice nem tudta nézni, hogy az oldalsó olyan hosszú ideig, és nem vette észre, hogyan kiderült, hogy a lány mellé az ágyra, és ő vált láthatóvá, gyengéden átölelte.
- Tudom ...
Megpördült, és látta, hogy mellette ült, majd rohant rá tárt karokkal.
- Miért hazudtál?
- Féltem, hogy hallja, hogy nem érzi magát velem. - suttogta.
Halványan elmosolyodott, majd gyengéden megérintette a hideg ajkak ajkak Lydia, és azonnal visszafordult, és nevetett.
- Elfelejtettem, hogyan kell csinálni.
- Emlékeztetem önöket ... - suttogta közel a legtöbb a száját, és lassan elkezdett csókolni.
Beetlejuice söpört hullám a szenvedély és megölelt Lydia neki. Aztán elhúzódott tőle.
- Még ha az élet soha nem annyira szeretett! - lihegte.
Lydia mosolyogva nézett a szemébe.
- Szeretlek Bigi ... és ne engedd el tovább.
- És én vagyok a te sehova, és nem hagyjuk el ... - az egész túlvilág ... - lefedésével csókolta, suttogta.