319. cikk a büntető törvénykönyv

Nyilvánosan megsértett egy kormányzati tisztviselő a feladatai ellátása vagy azzal összefüggésben a végrehajtás -

kell büntetni bírság meg nem haladó negyvenezer rubel vagy a fizetés vagy egyéb jövedelem időtartama legfeljebb három hónapig, vagy a kötelező művek időtartamra legfeljebb háromszázhatvan órát, vagy a büntetés-végrehajtási munka legfeljebb egy év.

Tok - sok
Jurij Chaika, a büntetés a korrupt hivatalnokok, a rejtett bűnök és Internet felügyeleti

A törvényjavaslat a rendőrség. Milyen változások várják a rendvédelmi rendszer Szentpétervár és leningrádi régióban?
Internet interjú a vezetést a rendőrség a St. Petersburg

vita a cikket

Kérdések a cikket

Bemutattam a cikket 319 I doch 4 hónappal bemutatott egy cikket Szevasztopolban és én magam is az NPT-ből és hol van a kislányom, hogy fenyegettem

A kérdés utal, hogy a Szevasztopolban

Jó napot kívánok. Prompt AMP, hogy akár függővé 319. cikke ha írtunk a világon? Különösen azért, mert lány vagyok, és abban a helyzetben? Köszönöm előre.

A kérdés utal, hogy a város Novoshakhtinsk

Egy idő után az ügy miatt zárva lejárata hozza a büntetőjogi felelősség alá 319. cikke a Büntető törvénykönyv?

A kérdés utal, hogy a város a Kirov

Akit állítólag sértő rendőr, de a büntető ügyben még nem nyújtották be. A vizsgálatot meggyőzni arról, hogy bűnösnek vallja magát. bár én eszméletlen, és nem volt célja megbántani senkit.

A kérdés utal, hogy a város a Kirov

A kérdés utal, hogy a város Irkutszk

Ha ennek a cikknek 318,319 a Btk egyeztetésre. hogy a bűnügyi nyilvántartásban?

A kérdés utal, hogy a város Cseljabinszk

Üdvözlünk! A '09-ben elítélték 319 st.uk. (Sértő képviselője hatóságok) Tudok dolgozni egy iskolában / gyerekekkel? A vélemények megoszlanak, és egy hű még mindig nem találja ..

A kérdés utal, hogy a város St. Petersburg

A kérdés utal, hogy a város Saransk

A lemondás az elítélés a 319st. akkor kap egy őr a gyerekek. z ilyen-CIÓ?

A kérdés, hogy a kalinyingrádi

A kérdés vonatkozik az orosz város

PPT.RU - Power. Jobb. Adók. üzleti

Kapcsolódó cikkek