2018 Hogyan újraindítani a android emulátor android

Androidok .help orosz Android-közösség.

Minden működik, amíg a „Start”. Az emulátor kezd elindulni, de megtartja a terhelést a villódzó képernyőn »Android» örökre. Van, hogy valami hiányzik. Hogyan indítsa újra az emulátort ADB?







Nos, azt kell konkrétabb.

Próbálom ezt a parancssorból ADB segítséget. Tudom használni ADB SetProp, és tudom megállítani az emulátort. Amikor megpróbálok csinálni „Start” a ADB shell emulátor valóban elkezdi betölteni, de ez soha nem jön vissza a zár képernyőn.

Top 5 Respuesta

Akkor újra az emulátort honnan ADB shell. indul az emulátort és ADB shell a terminálon.

Start Start (újraindul) másolatát / Device Emulator. megállítani a példány leáll az emulátor / eszköz.







Egyes változatok az emulátor (Android - 7) hibásak, és csak tarts shimmmera.

Próbálja meg újraindítani azt a „törlés felhasználói adatok” opciót (igen, újra kell indítani az alkalmazást, vagy legalább állítsa).

Biztos vagyok benne, hogy ez működni fog:

Reset / Wipe AVD alapértékeket, vagy hozzon létre egy újat.

módosításához szükséges. Így, ha nem szórakozni a képet a rendszer, ami oda vezethet, hogy lefagy / összeomlik. És könnyen lehet telepíteni a boot a különböző nyelveken.

Start / stop vagy folytathatja az emulátort, kövesse az alábbi lépéseket:

Telnet használata Windows gépen

Mintegy Helyi 5554

AVD indul Start

AVD kezdődik újraindítása

Az Eclipse, a legfelső jobbra DDMS keresd meg ott, a bal oldalon található a készülékek és az a tény, hogy vproshlom naydetetreugolnik le sajtónak, hogy az, hogy kapják visszaállítása ADB.

Legutóbbi kérdések




Kapcsolódó cikkek