11 A leggyakoribb oka a száraz bőr

11 A leggyakoribb oka a száraz bőr
A probléma a száraz bőr nagyon kellemetlen, és néha őrült. A bőr ki van feszítve és fájdalmas. Ez sötétebbé válhat, elpirult, vagy elkezd lehámlik. De a legrosszabb - ez egy viszket, akkor ellenállhatatlan és hasonló bolhacsípés. Ez a viszketés nem alszik éjszaka, és van egy olyan érzésem, hogy a bőr kíméletlenül karcolás stick fésülés vissza.







száraz bőr - egy általános probléma. De a szakértők szerint, viszketés és bőrszárazság - ez nem csak a felület, bár, és kellemetlen probléma, mivel lehet, és komolyabb.

Egészséges, ép bőr - ez a fő fertőzés elleni védekezésében. Száraz, repedezett bőr - ez könnyen elérhető cél mindenféle baktériumok. És ez komoly problémákhoz vezethet.

Sok fontos oka a száraz, viszkető bőr különös gondoskodást igényel: ez az ő megjelenése és az egészség. Ezért ideje félretenni a botot fésülés vissza, és megtudja, mi az oka a száraz bőrt.

Sok esetben a száraz bőr nem beszél semmilyen bőrproblémák vagy bőrbetegségek.

Ennek oka lehet, kemény szappan, viszkető ruhák és fehérneműk, helytelen használata hidratáló és hosszú tartózkodás alatt a forró víz a zuhany alatt. Ezen túlmenően, a súlyos száraz bőr készítmények lehet venni, és számos betegség, mint például a cukorbetegség, pszoriázis, pajzsmirigy, valamint az alultápláltság.

Mi száraz bőr

Normál, egészséges bőr van bevonva egy vékony természetes lipidek - olajos anyagok. Megtartja a nedvességet a bőrben, így az puha és rugalmas.

Nos szerint orvosi jelentések, ami száraz bőr, vagy xerosis? Általános szabály, hogy minden környezeti tényező vagy expozíció az emberi bőr eredményezi eltűnése lipidek a bőr, amely továbbra is védtelen. Kevésbé gyakori oka abban rejlik, a testben, és a bőr kiszárad hatása alatt olyan betegség vagy genetikai hajlam.

Foltok a száraz bőr is előfordulhat bármely részén a test, de a legtöbb gyakran vannak kialakítva a karok, kezek, a lábszár és a gyomorban. Gyakran előfordul, hogy a száraz foltok a bőrön könnyebben érzi magát, mint látni, de néhány ember a száraz bőr nagyon észrevehető és nagyon csúnya.

Kezelés nélkül a száraz bőr alakulhat dermatitis - bőr gyulladása.

A jó hír az, hogy a kezelés a probléma által okozott külső okok is használható külső eszközökkel. Megfelelő bőrápolás általában a megoldás.

A száraz bőr és helytelen alkalmazása hidratáló

Azok, akik szenvednek a száraz bőr, mint a szabály, próbálja meg használni a különböző hidratáló. De annak ellenére, hogy a nedvesség - elengedhetetlen része bőrápoló programok, a szakértők szerint, nem vagyunk mindig jól hidratálja bőrünket.

A legnagyobb hiba, hogy alkalmazza hidratáló hidratáló a bőr - ezek tényleg hatásos?

11 A leggyakoribb oka a száraz bőr
A száraz bőrt. Ez nem fog segíteni.

Hidratáló kell alkalmazni, hogy a még nedves bőrön. Ebben hidratáló tartja a nedvességet, ami még marad a bőr felületén. Ebben az esetben, a bőrt nem engedi le a vizet - csak meg kell egy kicsit nedves arc törölköző, eltávolítja a felesleges folyadékot, majd alkalmazza a krémet.







Ennek nedvesítőszer kell választani helyesen. Emberek száraz bőr, a szakértők javasoljuk, hogy válassza lágy krémek és testápolók, amelynek keretében nincs illatanyagokat vagy alkoholt. Gyakran a gyógyszertárakban lehet vásárolni olcsó eszközök, amelyek hatékonyabbak, mint a drága professzionális termékeket. Hidratáló a száraz bőr lehet vastag és félkövér, amely segíti, hogy megtartja a nedvességet is. De nem minden ember fér egy zsírtartalmú tejszínt. Számukra sok kereskedelmi forgalomban kapható hidratáló, könnyű szerkezetű és egyenletes nincs olaj a készítmény.

Sokat írtak már, meg kell inni több vizet. Nos, s ***. És ha a víz nem illik jól - megfojtani, de inni? És hogyan kell viselkedni, mint a vese, a gyomor és a többi belsőség, ha vizet ittam megpróbálja splash vissza? És ebben az esetben nem valószínű, és a bőr povlazhneet. Milyen tanácsokat - kezeli az összes szájon keresztül?

A száraz bőr is adódnak a minőségi csapvíz. A kemény víz, így a bőr folyamatosan skukozhivaetsya. Ezért a szárazra pároljuk. Mindig is félt hidratáló. Valahogy azt gyanítják, hogy ha a bőr folyamatosan hidratálja, azt önmagában nem helyreállítani a természetes hidratáló.

Van itt egy nagyon száraz bőr a láb. Ez különösen nyilvánvaló télen. Én rendszeresen használja a bozót lereped régi élettelen réteg. És miután egy zuhanyzó / nanoshu olajos test. És néha a hideg száraz kézzel, de mindig megy a kesztyűt. Még a bőr kiszárad az aktív napozás.

A mi életkörülmények száraz bőr, sok nő nem meglepő. Azonban belőle akkor könnyen és gyorsan megszabadulni. Először is, meg kell inni több sima víz helyett a tea, kávé vagy gyümölcslé. Másodszor, az éjszaka az arcra, mandulaolaj. Ez táplálja és hidratálja. Harmadszor, meg kell választani a megfelelő krémet.

És én, egy, am küzd ezzel a problémával jelenti kéznél - nos, nem bízom a vegyipar. Ezért igyekszem használjon szappant legalább egy gyógyszertár tele illóolajok, amelyek hidratáló hatású. Persze, egészen a katasztrófa módon nem segít, de javítja a bőr állapotát az is lehetséges.

Van egy nagyon száraz bőr, és azt vettem észre, hogy ha iszom egy kicsit több vizet, mint máskor állam a jelentősen javult. De az aktív mozgás a friss levegőn, nem számít, mennyire nem használja az eszközt, mindig száraz, valószínűleg a folyadék elpárolog a felületről a szervezetben, és ez vezet a szárazra.

Olga, én teljesen egyetértek veled! Hogyan lehet a bőr száraz, ha megérinti áramló klórozott kemény a víz, ami szárítja a bőrt szégyentelenül! A hidratáló krém nem oldja meg a problémát, de csak akkor támogatja az érzés hidratált bőr. És a ruhák már szinte az összes azzal a kiegészítéssel, szintetikus, a szervezet nem lélegzik benne.

Egyetértek Olga, de akkor is védi a bőrt a kiszáradástól. Folyamatosan vizet isznak, és hogyan van írva a cikkben, hogy folyamatosan nedves. Magam is gyakran használják az olívaolaj, a lenolaj test és a haj, szeretem a hatást. Persze minden attól függ, a pontos részletek a bőrt. Ha az ekcéma a bőr, akkor hidratálja azt nem tudja megmenteni.

Igen nem nyerni ezt a kihívást! Nos, mivel senki nem adta fel zuhanyzó klóros vízzel, vagy szintetikus ruházatot. Bár nagyanyám ágynemű szarafan és tavaszi víz feledésbe merült. Szóval - száraz bőr most barátunk és szövetségesünk. Akkor természetesen vásárolni hidratáló krémek és testápolók és vizuálisan javítja a bőr körülmények között, de ismét kémia. Itt van egy ilyen ördögi kör :(

A bőr száraz, mint a funkció. De én mindig is normál bőrre. És bármennyire elcsépelt hangzik, én elkényeztette és szárított útján anti-akne. Most a bőr lehámlik és nem tudom, hogy mit válasszon. Hogyan kell használni az eszközöket a pattanások, a bőr nem kap száraz, amire szükség van a felesleges nedvességet?

arc bőröm nagyon zsíros, de a kezét az ellenkező képet. Ez különösen érezhető a tél, néha még annak ellenére, hogy használata hidratáló, a bőr a kezemen kezd feltörni, és még pirulni most próbálja fel a krémet nedves bőrön, lássuk, mi lesz a hatása.

Én magam vagyok a tulajdonosa normál bőr, de a férjem szenved szárazra. És azt hiszem, hogy az emberek ebben az értelemben sokkal nehezebb. Végtére is, ők is nem fogja használni a testápolók. De ez olyan, mint a férjem egy speciális kézkrém, és nem hiszem, hogy ez az, ami negatív. Általában azt sajnálom azokat az embereket, akik szenvednek tőle.

Az okok a száraz bőr lehet beállítani, azokat fokozatosan csökkenteni kell. De van egy száraz bőr típusa és sehol nem kap. Amint az arcomat, akkor elkezd húzni. Meg kell alkalmazni zsírtartalmú tejszínt réteg közvetlenül. De ez nem könnyű felvenni. Kezdtem el a gyermekek krém sűrű konzisztenciájú, és elmenti azokat csak.

Igen, száraz bőr, ez egy probléma, amivel valószínűleg minden lány, vagy nő. A bőröm is jó, én nem is nézd meg a korát, mert ez, de az érkezés télen, egy rémálom kezdődik. A bőr, különösen a kézen, kezd leválását, ez lesz durva. ÉN használ hidratáló, de ez nem mindig van így hatékonyan.

Mi a helyzet abban az esetben, amikor lehetetlen nedves az arca normál víz, ha csak a rozsdás víz a csapból, és ellop egy nem? Hiába hozott hidratáló folyadék égette bőr? Azaz, ez egyáltalán nem hasznos? De lenne ez? Én általában nanoshu hidratáló tisztítás után, de az arca én áztassa egy törülközőt, nem mondom, hogy ez a nedves, akkor.




Kapcsolódó cikkek