FNK on-line arzenál

A második félidő „Spurs' a játékosok jobban játszott, mint ellenfele, és sikerült egy büntetést cél, amelynek köszönhetően Kane kiegyenlített. „Spurs” volna gólt előnyüket, de Eriksen szabadrúgása a kapufáról, míg a „Arsenal” semmi különös, de Nábál, hozzon létre a keretben Lloris nem sikerült. Ennek eredményeképpen az ellenfelek egy sorozatban játszottak, osztva a pontokat! Kozyrev Vyacheslav dolgozott neked ezen a mérkőzésen! Új találkozók az FNK oldalain! És ne feledd, hogy a labdarúgás az első számú sport a világon!

A végső síp hangzik! Az észak-londoni derbi sorsoláson - 1: 1 volt.

A játékosok már nincs erejük, az "Arsenal". Itt és Ozil alig húzza a lábát, és Sanchez pontatlan átvitel. Ez egy olyan játék volt, amely túl sok energiát vett igénybe. Rajzolja meg a legeredményesebb eredményt.

Az egész öt perc a második félidőben, hogy visszajátsszák a csapatokat. Egész idejű autót Mark Klattenburg tette hozzá.

VESZÉLY! Kell szolgálni a büntetőterületen, "Tottenham". A labda középpontjába kerül, Olivier Giroux, aki közvetlenül a középpályán fekszik. Ott, ahol van Hugo Lloris.

Janssen egy akut szögből üt meg a Cech kapuján. Pontosan a kapus helyén kiderül. A második próbálkozásnál a Gunners kapusa a labdát a kesztyűbe helyezi.

A csíkok pár percen belül megjelennek a pályán. Sona eltávolítja a mérkőzést Mauricio Pochettino. Hamarosan a londoni játék véget ér.

A hajó a hatálya alá a közelmúltban erőt egy másik büntetés a játékosok, „Arsenal”, de elveszíti őket a labdát a középpályán, majd Son odarohan a shell játék, de sikerül túltenni Petr Cech, aki egyébként megy a lábát, de sikerül kapus játék lábát a futballistán.

Igen, a második félidő, ha összességében vesszük, továbbra is a "Tottenham" játékosai számára marad, akiknek már több pillanata van a második cél eléréséhez.

MOMEEEEENT! Alig kap második gólt, "Tottenham". A büntetés egy perccel ezelőtt Eriksen a kapus "Gunners" csavartja volt. A labda előtt senki sem érte el, és a gömb egy zörgéssel lezuhant a jobb oldali sávba, és kiugrott a mezőre!

Sona azonnal három játékos védelmi "Arsenal" megragadott egy pólót, de ő sikerült át egy pass ősszel Rose, amely ellen már megsérül.

Miért nem Giru nyomja az ellenfelét? Csak jött ki a pályán. Az előléptető egyszerűen köteles minden területen maradni a helyszínen az ülés hátralévő percében.

A játék üteme a találkozó végén esett, és most a riválisok ereje egyszerűen nem elegendő. Néhány szünetet a riválisok vettek. Lesz végleges támadás?

Trippier végül elhagyja a mezőnyt. A maszkban fog játszani. Walker a londoni síp mellett áll egy pázsiton levél.

Valahogy nehéz lesz felkelni a gyepről Kyle Walker-ről. Már végezzen orvoságyakat a pályán, de a védő azt mutatja, hogy nincs rá szüksége. Mindenesetre a játékosok "spurs" nem folytathatók.

Ne hagyja át Sanchez átvitelét a Giroux büntetőterületen. A blokkot a vendég csapat védői teszik ki, a francia pedig munkából és a büntetés megközelítésében a "spurs" egyikét sem a piros-fehér formában lévő játékosok sem.

Ozil nem tudott elmenekülni a szárnyon a Danny Rose ütközésével. Ráadásul a "Tottenham" játékos nagyon óvatosan és tisztán játszott ellenfele ellen. A rakétát most az oldal mögötti látogatók dobják.

Nem sok idő van a csapatok játszására. Körülbelül 15 perc. A csapatok közül bármelyik kap három pontot a malacka bankjaikban? Vagy van nekünk egy rajz? Ez egy olyan kérdés, amelyre a következő néhány percben megkapjuk a választ.

Dyer félrevezette Sanchez-t a mező rossz részében. Ezt követően egy labdát a játékos, a "Tottenham" oldalán talál. Ennek az az oka, hogy a passzivitásba kerül a sötét fény Klattenburgból.

És most a csere a "Tottenham": a pályán jelenik meg Janssen. A pázsit határai Kane-t hagyják. Mindaddig, amíg készen áll a helyszínre, 90 percig.

Arsenal szögletrúgást szerzett a bal oldalon. Ozil kiváló átadást hajtott végre a büntetőterület közepén, ahol Sanchez nem sikerült ütni a rózsával való küzdelemben. A gömb visszapattan a büntető vonalba, ahonnan Ramsey a kapcsolatot éppen a célpont felett lőtt!

Nos, majd az utolsó rotáció a fogadó táborban: Oxlade-Chamberlain Walcott helyett.

Iwobi helyett Olivier Giroud jelenik meg a pályán. Körülbelül tíz perccel ezelőtt a gazdák mestere el kellett engednie a csatát, hogy a lehető leggyorsabban léphessen be a játékba.

Ericksen bejelentése nem különösebben jó. Kane nem tud eljutni a labdába, mert Montreal nagyszerűen felveszi a testet az ellenfélnek.

OGO! És végül egy sikertelen lombkoronát Ozil hajtott végre, és az ellenséges támadást szervezett, amikor Keln Koselnyből a lábára került. A fogadó kapujánál a büntetés a játékvezetőre helyezi a labdát, az "Arsenal" védője sárga lapot mutat.

Megerõsödött az átadás a bal oldalon, Iwobi, aki a harcban felhalmozódott a gyepen Kyle Walker. Jó eséllyel lehet gólt szerezni a vendégek ellen.

Most már egy Denni Rose pázsitot akasztott be, aminek eredményeképpen a gyepen a csomagtartóval eltávolították. A választottbíró megállította a játékot, és nem kezdte újra, amíg a "spurs" védője nem rendezte el magát.

Nagyon kevés maradt a riválisok elleni harcban. A második félidő felén azonban rengeteg idő áll rendelkezésre egy vagy két célért.

Közvetlenül Ramsey belép a küzdelembe, és a büntetés jobb oldalán a büntető a labdát a csapatához szorítja. Aaron megadja a transzfert Montrealba, aki nem a legjobb pályán végzi el a távoli posztot. A labda pontosan Lloris kezébe került.

Ramsey most a mezőny közepén van. Coquelin pihenést küld. A "Gunners" találkozón győzelemre van szükség, ez a Wenger fog tenni.

Nem, az első az "Emirates" területén nem Olivier Giroux lesz. Ez lesz Aaron Ramsey, aki öt perccel korábbi Girouhoz hasonlóan megkapja az Arsene Wenger legújabb utasításait.

Szögletrúgást indított a kapunál, az "Arsenal" "száguld." Rose átengedte Sonia-t, aki elszalasztotta a héjat. A héj végül jóval meghaladta a célt.

VESZÉLY! Itt van! Ozil a bal oldalról a büntetőterületre küldte a gömböt. A "spurs" hibás pozícióvédői tévedtek, míg Jaka a háta mögül ugrott ki és a jobboldali "hat" fejét ütötte. Őrült ugrás Lloris elmentette a csapatot az elkerülhetetlen gólról!

Nos, wow! Most Rose már előre halad, és a bal oldalon a labda a kapus nagyon veszélyes. Itt csatlakozik a távoli állomáshoz ezen a transzferen Kane-nél, de Montreál, amely egy alkategóriában játszik, ideje, hogy megelőzze Harry-et. A labda eltalálja Kane térdét, és elöl mögött. Egy másik csapás a kaputól!

Ne hagyja át Jaki átadó átadását a Sanchez büntetőterületre. Ezt a passot Rose elolvassa, aki valójában megszakítja az ellenfél célátruházását.

Olivier Girou hamarosan kiáll a pályán. Valami most elmondja Arsene Wengernek. A francianek feltétlenül hozzá kell adnia a támadó hatalmat a "Tüzéreknek".

És újra veszélyes! Csak most az ellenkező kapu! Van egy pályán a kapus Lloris területén. Wimmer nyeri el ott, és minden, és ezúttal a fej hátsó részét játssza a kapuban, és a front mögött, amint azt, míg a távoli post megfosztották attól a lehetőségtől, hogy gólt Özil és Walcott.

Eriksen! És hogyan nem vezette tovább a csapatot. Ozil labdát elvesztettem a mezőm felében. Azonnal szállították Dembele gömböt Eriksenu, aki lövést kapott a Belierin alatt. A labda eljutott a bal sarokba, de Cech őrült leadása elmentette az Arsenalot a kaputól. Bravó!

Talán a következő néhány percben Ön és én aktív akciókat fogunk látni Arsen Wengerből, mert a tartalék "Gunners" már 15 percen belül van a televízió képernyőjén. Helyettesítések készülnek.

A jobb oldali sarok a "Arsenal" játékosokat szerezte meg. Elmentem a takarmány Özil a közelében a bárban, amely felhalmozódik Sanchez, de kissé hiányzott a labdát, míg a Walker rúgta a gömb fölött az oldalvonal.

Igen, és most már el kell kezdeni az "Arsenal" játékosát. Túl sok a tulajdonos megengedte ellenfelét a második 45 perces játék kezdetén, amelyért fizetett.

Nagyon magabiztos közeledett a labdához, ahol Kane hidegvérű pillantást vetett és megverte Cechet a "ponttól", áttörte a kapu közepét. Péter a kapu közelében balra esett.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kane! 1: 1! Hasonlítsa össze a "spur" számlát!

Penalty! Az "Arsenal" kapujánál! Moussa Dembele sikerült belépnie egy másik büntetőterületre, állt a lábánál a harcban Osil-nal, aztán Koselny lábát, és a játékos a pázsiton állt. "Point"!

Wow! Simon Belierin, aki a büntetőterület egyik széléről a másikra, és csak egy alkategóriába ment, csak lerúgta a labdát a Fiú lábai között, aki lengetve sztrájkolni kezdett.

Most mutasd meg nekünk az unatkozó Alla istenség igazgatóit! Ma a "spurs" fiatal tehetsége nem tud segíteni. Közvetlenül az ülés kezdete előtt tudomást szerzett a sérüléséről. Néhány hétig kiütötte a csapatot, és a következő hétvégén nem játszik hazai csapatával.

Eljött az ideje, hogy Montreál lerázza a labdát Walker lába alatt, aki mindent felülmúl az ellenfél ellen. A mezőny felét szabadrúgásnak vetik alá a fogadó.

Nem volt sikeres a kilépés a vendégek kapujánál. Mindazonáltal, a csapat szabályának megsértése nélkül, a Saun-ot is el lehetett dobni. Fájdalmas csapást kapott a koreai, de folytatni tudja a mérkőzést.

Úgy tűnik, Kyle Walker még mindig nem értett egyet. Segítettek neki a szünetben, és a "Tottenham" védelmezőinek találkozója folytatódhat. Ez jó hír a "spurs" rajongói számára.

Minden a helyén? Akkor folytathatja a játékot! A mérkőzés ezen pontján a vezető Tottenham játékosok máris a meccsre kerültek. A szünetben nem volt helyettesítés! Sok szerencsét rivális, menjünk!

Nagyon jó először vezette a csapatot, azonban időről időre alakult harcunk és unalmas szakaszainkban. Az "Arsenal" az ülés első felében jobban nézett ki, mint az ellenfele, hanem azért, mert sikeresen nyitott számlát. Ne hagyja egyedül, hanem egy olyan ellenfél segítségével, aki a fejét a saját keretei közé szorította, de még mindig kénytelen volt erre kényszeríteni. Általánosságban a Gunners az első 45 percben szerezte meg ezt a gólt, és elment a szünetben, amely méltó módon vezette az eredményt.

A szünetben hangzik a síp! Az első félidő véget ért! További 45 perc játék vár ránk! Nem értünk egyet. Míg az eredménytáblán a pontszám 1: 0. A házigazdák előre haladnak.

Mustafi egy zsebkendővel visszatért a mezőre. A vér csak az orrából fröcsköl. Súlyosabb orvosi ellátást igényel a szünetben.