8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad

Házassági Kate Middleton

Kedves Kate, hogy eldönthesse, akit feleségül. És ami a legfontosabb, ne feledd, Ukrajna, és 10 hektáros földterület Borispol - Sedyuk mondta, húzza a zsebéből egy huszár egyenletes gyűrűs kék kő.

Hortenzia Madonna

Joga van, hogy szeressék a virágokat, hogy ő akar. Nem akarta megbántani az érzéseit az emberek, akik szeretik a hortenzia. Nincs tiszteletlenség.

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Vitaly Sedyuk Madonna bemutatja a legkevésbé kedvelt virágok

Hot Kiss Will Smith

Később a levegőben David Letterman Show-Smith azt mondta többet, hogy mi történt:

Azt mondta nekem: „Én vagyok a legnagyobb rajongója Tudok ölelni téged.?”. Elmentem hozzá, és rohant, és megcsókolt. Aztán a csapat elnézést kért az incidens, és kifejtette, hogy ez volt a chip, ő nem a dolgokat, hogy kitűnjön.

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Vitaly Sedyuk és Will Smith

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad

Válogatott Grammy Adel

Channel, ahol dolgozom, nem akkreditált, ezért úgy döntöttem, hogy menjen a szertartást barátok, akik jegyeket. A bejáratnál már nem ellenőrzik a jegyek számát, ezért mentem át a területen. Álltam más újságírók és elkezdett interjút. Tudtam beszélni sok csillag, köztük Nicole Kidman és Jennifer Lopez. És akkor láttam egy lány egy zöld ruha jön be a szobába, és utána ment. Megnéztem a zsebeit, de a jegyeket nem kérték vissza. Bementem, és az első dolog, amit megláttam Katy Perry. „Ó Istenem!” - gondoltam. A show hamarosan kezdődik, vettem egy üres helyet a második sorban mellett Justin Timberlake, Beyoncé és Sting. Azt hiszem, ez volt az a hely, Adam Levine, mert volt, hogy üljön le a térdét, hogy Blake Shelton. Az ötlet, hogy mászni a színpadra jött hozzám hirtelen. Adele - a kedvenc énekesem, és amint meghallotta a nevét, úgy döntött, hogy menjen vele, és mond valamit. Felmentem a színpadra, mintha kap jutalmat, majd azt mondta: „Adele, köszönöm, mit csinálsz Te vagy az én ihletet.!”

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Vitaly Sedyuk teheti szelfi Adele a ceremónia előtt minden olyan gyorsan történt, hogy a védelem nem azonnal fogott. Ehelyett intézkedései Jennifer Lopez, volt a színpadon bemutatni a díjat Adel.

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Sedyuk Vitali (balra) a helyszínen Grammy

Illetlen ölelés Bradley Cooper és Leonardo DiCaprio

Az eset után a Grammy Sedyuk tud szállni, de erőfeszítései révén ügyvéd Anthony Willoughby, aki bérelt egy újságíró, hogy a munkaadók, kicker megszökött enyhe sokk és egy figyelmeztetés. Sedyuk tilos megközelíteni a LA Live (Staples Center és a Nokia Színház) - koncerttermek, ahol a sok hollywoodi eseményeket.

Legyünk őszinték. Két jelentős esemény a LA Live. Emmy és Grammy. Azt hiszem, túlélem felkeresése nélkül őket. A Los Angeles-i, sok érdekes dolgot,

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Vitaly Sedyuk nyomódik Bradley Cooper a vörös szőnyegen Screen Actors Guild

A trükk sikeres volt, ami azt jelenti, hogy ismételje meg, úgy döntöttem, hogy Vitaly Sedyuk alá lábainál Leonardo DiCaprio a filmfesztivál Santa Barbara néhány hónappal később. Biztonsági azonnal reagált, tréfacsináló volt kiszorult az esemény, de a büntetés nem szenvedett.

Az szoknya America Ferrera


Szemelvények az ukrán tréfacsináló nem csak színészek, hanem a színésznők. Tehát, a Cannes-i Filmfesztiválon tréfacsináló elhatározta, hogy feltérképezi a ruha alatt mutatják csillagok „Ugly Betty” America Ferrera. Aznap este, a színésznő debütált a vörös szőnyegen a palota Fesztiválok.

Ha megkértek, hogy hogyan tudom képzelni az első alkalom, Cannes-ban, azt még nem tudta gondolni, hogy minden lesz csak, amit valaki meg akarja harapni a bokám. Olyan volt, mint egy őrült álom. Állok a vörös szőnyegen mellett Cate Blanchett, majd valaki ugrik az én szoknya - megosztott érzelmek America Ferrera.

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
America Ferrera kapott a Vitalij Serdyuk a Cannes-i Filmfesztiválon

És, hogy válaszolni fog

Következő gyűlöletes törvény - felé Brad Pitt a premieren a „Maleficent” - Vitaly vezetett valós problémákat. Azt tervezte, hogy ismételje meg a „cég” trükk történik Cooper és DiCaprio, de elfogott a biztonsági időkorlát.

Így végül autogramot, ha ki a sarokban volt egy ember, aki áthalad a biztonsági hálót. Tettem egy lépést hátra, és ez a fickó elkapta a nadrágját. Lenéztem, és láttam ezt az őrült megpróbálják elrejteni az arcomat a lába között. Nem vagyok ellene exhibicionizmus, de ez a fickó akarta elrontani az este, a rajongók, akik már várnak minden este, hogy egy autogramot.

Sedyuk őrizetbe vette a rendőrség, majd később ítélték 20 nap közérdekű munka, meg kellett fizetnie a bírságot 440 dollárt, és menjen át a pszichológiai tanácsadás.

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Vitaly Sedyuk őrizetbe vette őrök Brad Pitt

Az invázió a divatvilág

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Vitaly Sedyuk és Ciara
8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Miranda Kerr és Vitaly Sedyuk után csaknem egy év szünet Sedyuk visszatért a fő tevékenysége. Először támadtak Gigi Hadid, majd Kim Kardashian.

Szerintem Gigi Hadid nagyon szép, de ő és barátja Kendall Jenner semmi köze nagy divat. Ezért arra kérem a divatipar, hogy egy fogadást egy igazán jó modellek. Ehelyett Vogue veszi Instagram csillagok. Arra is felhívom a Anna Wintour, hogy a józan ész. Megfordult a bulvár magazin, ahol a fedelet a Kim Kardashian és más kétes személyiség ilyen tekintélyes magazin.
Tiltakoztam Kim használatáért implantátumok a fenék. Azt javasoljuk neki, és más tagjai a Kardashian klán, hogy támogassák a természetes szépség a serdülő lányok. Ui Azon a napon ültem egy elegáns étterem és eszik fagylaltot. Hirtelen megláttam a paparazzik körül az autót, ahonnan kijött Kim. Esküszöm, nem tudom, mit kellett volna, hogy érkezik oda. Az az elképzelés, hogy mit kell csinálni, jutott eszembe azonnal. Ez azt jelenti, hogy nem én vadászott hírességek, és vonzódnak hozzám? Ez vicces! Minden egy kellemes estét, mennem kell, és befejezni eszik a fagylaltot,

- Később elmagyarázta a motívumok Vitaly Sedyuk. Szeretnék kérni egy dolog: Ki a következő?

8. A leginkább botrányos bohóckodás Vitaly Sedyuk megcsókolja a fenék Kim Kardashian, a támadás Brad
Vitaly Sedyuk megpróbálja megcsókolni Kim Kardashian a fenék