30 Idézetek Jevgenyij Grishkovets

30 mély idézetek Eugene Grishkovtsa

Eugene Grishkovec belépett a szakirodalom play „Hogyan ettem kutyát.” Azt írja, hogy mindenki - az értelmiség számára, akik nem állnak „light” olvasás, és a polgárok számára, akik érdeklődnek a belső világa a főszereplő. Azt írja könyveket és színdarabokat, általában monodramaturgii műfaj egyik legnehezebb művészet.







Könyvei olvassuk: „mohón” nyugati mélyen a lélek és az onnan egyfajta nyugodt, teltség, a kényelem és a fájó nosztalgia.

30 Idézetek Jevgenyij Grishkovets

Eugene Grishkovec - győztes „Antibooker”, „Triumph”, „Arany Maszk”, és különböző kategóriákban -, mint egy drámaíró, színész és rendező.

Azért választottuk 30 idéző ​​mély Eugene Grishkovtsa életről, szerelemről és a boldogság:

1. Ha lehet csettint egy személy bűnös vissza a legtöbb baj - van egy héten nem tudott ülni.

2. Az életben, mint tudjuk, az mindennek ára van. De valamilyen oknál fogva, nem tudok segíteni az érzés, hogy a számla tartalmazza a szilárd tip.

3. Amikor nem volt szerelem, hirtelen láttam életemben, hány vannak dalok, amelyek valamilyen módon rólam. És egy csomó filmet rólam. Színdarabok, költemények, festmények, szobrok, sőt! Azt valahogy meg magam csak a közepén a művészeti világ ...

4. „És hogy van az a hely, fáradt vagyok?” - tettem fel a kérdést.
„Soul, bíró úr! Soul „- hallatszott a válasz.

5. Általában ez csodálatos, amikor az emberek megtalálják az erőt, hogy bocsánatot kérjen. Ez rendben van, de nagyon kevesen tudják, hogyan kell csinálni. És nem mindenki tudja, hogy őszintén köszönöm, szavakat találni a bókokat, hogy beismerjük a hibát, és őszintén mondom, hogy nem tudom a választ, hogy egy adott kérdésre.

6. Ha az emberek mentek, mindig azt mondta, hogy a házasság volt a kudarc. Az emberek éltek együtt sok boldog évet, majd valami nem ment másképp, és így elváltak. Micsoda balszerencse itt?

7. Nem számít - jó vagy rossz hotel, olcsó vagy drága. Gyere be egy szobába, és ott látni eldobható szappan, eldobható pohár, és megérted, hogy te is egyszeri itt. Maximum félpanzió.

8. Ha én dobja ki a szemetet, ez tesz engem könnyebb együtt élni.

9. A magányosság - az, amikor túl sok ember, amikor mindenkinek szüksége van tőled valamit, és akkor nem kell senkinek. És akkor nem kell senkinek.







10. Egyszer kísérletezett. Amint látta, hogy egyesek az órára nézett, rögtön közeledett, és megkérdezte tőle: „Meddig” kivétel nélkül ismét az órájára nézett, mielőtt válaszolt.

11. Lehetőség van itt, és így vándorol a világ, a munka reggeltől estig, hogy fáradt, kimerült, anyagi problémák, hogy rekedt, és még mindig teljesen elégedett ... teljesen ... csak az az oka, hogy várnak. És tudod, nem csak itt, és így várják, és várja az egyik, hogy szükség van annak érdekében, hogy várni. Mert vannak, akik várnak, nos, hadd várjon. Várni fog! És akkor az ellenkezője egészséges, ígéretes, sikeres és teljes mértékben szerencsétlen, hát azért, mert nem számítottak. Ő nem várja meg, és úgy tűnik, hogy általában senki sem vár ...

12. És ezért szeretnék kitörni ezt a dobozt, ez a magány, vagyis ahol nincsenek emberek. Mert ahol nincsenek emberek, akik nem egyedül lenni.

13. Az élet fog tartani a ... Hol az enyém?!

14. Szeretek itt, itt vagyok nagyjából, mint szinte mindent, de én nem szeretem itt semmit, de otthon én nem sokat tetszik, de én szeretem.

30 Idézetek Jevgenyij Grishkovets

15. Mind a következő szerelem erősebb, mint az előző.

16. Ha te észre, hogy az élet könnyebbé válik. És amikor a dolgok úgy érzi - valami nehezebb. De valamilyen oknál fogva mindig szeretné érezni, nem értem!

17. Moszkva! Mindig van egy pár száz rajongó semmit.

18. Az élet - Ez nem egy szupermarket, haver. Szerelem nem található. Csak akkor lehet találni.

19. mosolygós kellemesen, hogy fizikailag kellemes. További kellemes nevetés. A nevetés - ez csak móka!

20. Az első pohár boldoggá tesz, a harmadik hajtja a maradványai a boldogság.

22. Tehát megvan a jazz. Ez a zene azoknak, akik otlyubil!

23. Egyszer volt a kávézóban, és már nem tudok vezetni rajta. Igyekszem, hogy ne tegyék. Aztán leült, hogy nem több, mint negyven perc, ivott - ez a tea, van két kávét. Beszéltek semmi, nevetett, és néztem meg - és arra gondolt, hogy azt akarom, hogy ő most a kezét, és nem engedte el soha.

24. Csak úgy tűnik nekem, hogy ha én ezt szeretem ezt a dalt, ez a dal rólam. Ez az én dalt. Életemről. Annak ellenére, hogy végre egy férfi, aki nem ismer engem, és soha nem tudom, hogy élek. De ez a dal rólam.

25. És a képeken minden rendben van. Van sok remény.

26. Amint megtanulod, hogyan kell megsértődött, hogy ugyanabban a pillanatban, nem a következő, és ugyanabban a pillanatban, akkor azonnal tanulni megbántani!

27. Tudom, hogy sok okos, erős, keményen dolgozó emberek, akik nagyon nehéz élni, akik szenvednek a magánytól vagy szenved viszonzatlan szerelem, melyek zavaros, akik akaratlanul, kínzás szeretteik és maguk szenvednek. Vagyis az emberek, akik nem rendelkeznek a külső ellenség, hanem élő nem könnyű. De továbbra is él, és továbbra is tapasztalat, sok a boldogság, hogy szenved, hogy szerelmes, csalódott, és újra reménykedni valamit. Ezek azok az emberek Érdekelne. Azt kell egy nagyon ...

28. És éppen olyan fontos, hogy úgy érzi, az élet nem egyedül, hanem valaki mással együtt. Mert együtt mindig erősebb, mint egyedül. Egyedül, akkor csak érezni leginkább a magányt. És együtt, akkor úgy érzi, élete ...

29. Akkor szeretni csak azt nem lehet megállítani. Mindez életben, például ...




Kapcsolódó cikkek