3 legjobb idézet moly szárny (2018)

Van három dolog bosszantó: clothespins, kiwi és vízvezeték-szerelők.
Réges-régen, 30 évvel ezelőtt élt ugyanabban a faluban, a negyedik emeleten.
Egyszer mosom dolgokat. Azt tedd őket az ablakon. Tehát az egyik ruhacsipesz tört. És az én alsónadrág repült le. Értük, el kellett lemenni gyorsan. Így tettem, természetesen. És ott találkoztam a feleségemmel. Házasodtunk. Újszülött.






És 15 évvel később, a fiam kezdett érdeklődni a motocross. Elkezdett részt versenyeken.
Tehát, a megelőző napon a verseny, a feleségem vásárolt egy kiwi. Nem volt divat a számukra. Ettem. Rosszul éreztem magam. Felhívtam az orvost, és azt mondta, hogy allergiás vagyok kiwi. És másnap nem tudtam menni a fiával. Aztán a feleségem elment vele.
És van egy baleset. A fiam meghalt a helyszínen, míg a felesége túlélte.
Mindig engem vádol a halál fia. Ő hagyott.






Lettem depressziós. Elvesztette az állását. Úgy döntöttem, hogy véget az egészet egyszerre.
A ház tele volt pirula, egy csomó. Tudtam, hogy szükség arra, hogy egy tíz csomag aszpirin és két antidepresszánsok. És minden véget ér.
Van nekik minden nyomta a szájába. Aztán töltött magának egy pohár vizet. [Grin]
Csak később megtudta, hogy azon a napon nem volt víz, mert a vízvezeték-szerelő javított a vonalon.
Úgyhogy maradt a szája tele tablettát. És nincs víz.
Aztán elkezdtem keresni minden szekrények. Találtam egy üveg olaj. Ittam. Persze, én hányt.
Általában nem volt szerencsém.

Fény lepke szárny nyílik az Atlanti okozhat egy hurrikán a Csendes-óceánon. Tehát ne habozzon, hogy legalább egyszer elkövetni értelmetlen cselekmények öncélú és nevetséges, a értelmetlen jogszabály irracionális és nevetséges, képes gyökeresen megváltoztatni a sorrendben az univerzumban.

Minden részlet, minden gesztus, akármilyen kicsi is lehet, felveti számtalan dolog, hogy vezet nepoprovimym következmények és a legnagyobb hatást. Elég csak pisilni a tengerbe, hogy növelje a globális tengerszint.




Kapcsolódó cikkek