3. fejezet - Oktatás nő

A második találkozó Noyey volt még izgalmasabb, mint az első. Köztünk alakult valamiféle láthatatlan kapcsolat, az érzelmi kapcsolat, ezért ritka közötti kapcsolatokban a moly és a kliens.







- Azt hiszem, ez az utolsó találkozón - sajnos mondtam. - Sajnos, ez az étterem - túl drága nekem, és nem vagyok benne, hogy tudok fizetni egy látogatást.

Noyi nézett a szemembe.

- Látnia kell nekem még egyszer, - mondta határozottan. - Ahhoz, hogy elbúcsúzzon. Ha nincs pénz - ne aggódj. Én magam fizetni a dátumot.

Abban a pillanatban rájöttem, hogy az érzések kapcsolódó nekünk nem csak egy illúzió okozta emlékeit kapcsolat Lin.

- Ne aggódj - mondtam. - Meg fogom találni a pénzt.

Salon bodimassazha nem volt hely, ahol nem lehet elrejteni semmit. Amikor belépett a szobába egy akvárium, a lányok szeme üveg mögött esetet bámult ránk. Ezek tükrözik a széles skáláját érzelmek, de többségük részt leplezetlen irigységgel.

Beszélgettünk egy kicsit, és már elindult az ajtó felé, mint ahogy azt a szó szoros értelmében a mell, mint egy matróz mélyedés, levágta egy prostituált.

Her pillantás Noyi villant néhány fájdalmas harag. Én már többször szembesülnek a különböző megnyilvánulásai az emberi szomjúság, jöhetnek szóba, mint ritka, hogy egy illat olyan primitív, szinte állati versenyt.

Prostituált kezét a mellemen.

- Gyere velem! Adok magamnak ingyenes! - büszkén felemelte a fejét, mondta.

Noyi vigyorgott diadalmasan az arc az ellenfél, amikor csendben megköszönte ilyen hízelgő ajánlatot, nem volt hajlandó.

Talán azért, mert az én óriás, szabványok szerinti Thaiföld növekedése fehér bőrrel és általában az európai megjelenés, saját meglepetésére, élveztem rendkívüli népszerűsége a thai nők. Mikor ment végig az utcán, sok fiatal szépségek elkísért a csodáló pillantásokat, hogy az olvasás olyan természetes erre sarkában Délkelet-Ázsia, a szexuális vágyat.

Kiderült, hogy az a benyomásom, nem csak Taek. Egy nap, amikor elmentem az étterem, megvacsoráztunk van egy csoport japán turista. Nők, mintha végszóra, megfordult a fejüket, figyel rám a szemét, így éreztem, hogy a bőr égő szemük. Mert otthon szoktam nem lehet egyik adventi tüzet gyújtani a szívét a hölgyek, sóhajtottam, kívánó, hogy én nem szánt tölteni az egész élet képviselői közül a sárga faj.

A szálloda, ahol laktunk, a lányok a személyzet is ajándék számomra finoman kihívóan mosolyog, és én kellemesen meglepődnek azon, hogy valaki közülük még az ötlete támadt, hogy használja a szerelem varázsa, hogy a hálózat egy ilyen nagy és érdekes fehér mester.

Egyszer csinálni gyakorlatokat „fekete és piros kutyák” kedvéért tolta a platform és a matrac alóla esett női sál, csomagolva egy szál hosszú fekete haj. Mivel ennek a gyakorlatokat, én rendszeresen eltolódott a matrac, egyértelmű volt, hogy a szerelem jelképe ültetett a közelmúltban.

Néhány nappal később, ugyanaz a lány, kipirulás, és lenézett zavarában, megkért, hogy találkozunk az üzletben a sarkon a szálloda közelében, mint a szállodai alkalmazottak tilos volt kommunikálni a vendégekkel. A neve Netayya.

Netayya megérkezett a vörös motobae - miniatűr robogó és meghívott, hogy üljön vissza. Primaschivayas őt, eszembe jutott a rajzfilm „Nos, várj egy percet!” Érzés, a farkas, aki ellopta a gyermekek kerékpár.

Motobay leállt a súlyom alatt. A térdem sújtott majdnem a mellkasához, de a lány, hogy nem zavarta. Amikor megragadta a derekát, ő vidáman megpördült a fojtószelep, és az én horror, egy bátor odaadás kamikaze hajtotta motobay hátra néz.

Próbáltam nehéz kitalálni, hogy miért mutat nekem ilyen mutatványokat, és rájött, hogy az egyetlen módja annak, hogy borítani egy alacsony fogyasztású gép túlterhelt volt elküldeni lefelé a lejtőn. Azt megkönnyebbülten felsóhajtott, örülök, hogy nem ül mellette egy potenciális öngyilkos, majd Netayya híresen megfordult, és csatlakozott a forgalmat, ezúttal jön ugyanabban az irányban velünk.

Motobay fékezett egy színes kirakat thai konyha étterem, és bement. Én meglepte a hihetetlen mozgékonyságát pincérek nem sétálni a szobában fokozatosan, ahogy szokás az európai intézmények, és mindig mozog a futás a kanyargós pályán akadály közötti szoros álló asztal. Tálcák tartják a feje fölött karnyújtásnyira, és nem számít, mennyire elkerülte és a mozgó test pincér tálcák hajózott méltóságteljesen felett a csarnok szigorúan vízszintes helyzetbe.

A színpadon, örömére a közönség, kecses lány fényes, de kicsit rejtőzködő köpenyt, hosszú, tizenöt centi arannyal körmök bizonyította nemzeti táncok.







Miután elhagyta az éttermet, megint leült a hátsó ülésen. Motobay ass egy kicsit, de ezúttal az ügy kedvező számunkra, és annak érdekében, hogy felgyorsítsa, Netaye nem kell megtörni a szabályokat az út.

Megállt egy kis házat, és kinyitotta az ajtót kulcs, vezetett be a szobába.

- vettem ezt a szobát, mert te és én - Netayya mondta.

- Ő nagyon szép, - feleltem udvariasan.

- Csakúgy, mint te.

A lány úgy nézett rám, látszólag vár határozott fellépés, és lassan kigombolta a blúzát a mellét.

- El kell mondanom valamit.

- Tudnia kell, hogy szűz vagyok - mondta ünnepélyesen. - Én nem tartozom senkinek. Maga lesz az első.

- Nézze, biztos, hogy mit csinálsz? - kérdeztem. - Nagyon szép, és minden bizonnyal után vigyázni számos Thai fiúk. Miért van szükség egy idegen, aki elhagyja a néhány nap, és amely soha nem látod?

- Van egy vőlegényem - nyugodtan vállat vont Netayya. Mondtam neki, hogy én akartam csinálni, és ő nem bánja. Ő megért engem.

- Mi, kíváncsi vagyok, tudja? - Megkérdeztem, meglepett a bonyolult thai kapcsolatok.

- Mit akarok tőled baby - magyarázta Netayya. - Azt soha nem lehet tudni, hogy adjon nekem egy gyermeket, mint ahogy én képes lesz szülni neked. Ha nem bánod, akkor én mutassam be a család és a vőlegény. Nagyon kedves emberek.

E szavak után, én csak egyet kellett értenie. Netayya tényleg szűz, de ő érzékenység, a tudás és a képesség, hogy a szerelem egy férfi, ez a gyakorlatban, valamint minden egyéb titokban, felülmúlta a legtöbb európai nők már régóta feledésbe merült, hogy mi a szüzesség és élt évekig házasság.

Teherbe egy gyermek, megfordult egy nagyon szép és érdekes rítus, amely magában foglalja az elegáns dekoráció a szobában, és virágcsokrok, és a gyertyák, és a tömjén, illatos olajok és kenet a szervezetben.

Nem volt kínos, tapasztalatlanságuk vagy hivalkodó szerénység jellemző a nők az északibb. Netayya tudta, mit várt, és amit akart, és ez tette viselkedés teljesen természetes és nyugodt.

Ezt követően, tényleg be nekem, hogy a család és a vőlegény. A vőlegény kiderült, nagyon fiatal Thais, és ő nagyon udvarias és nagyon őszintén megköszönte, amit megállapodtak abban, hogy a gyermek az ereiben folyt a vér az enyém.

Meglepő, de ez a történet sok szempontból emlékeztetett az események során bekövetkezett, a katonai szolgálat. Részemről közelében volt Odesszában, és én szabad idő gyakran sétált a gyönyörű városban, természetesen anélkül, hogy elveszítené a lehetőséget, hogy megismerjék a csinos lány.

Így kezdődött az én röpke, de kellemes viszonya Lucy, ami tartott körülbelül egy hónap. Aztán Lucy, nagy meglepetésemre, megkért, hogy megfeleljen a vőlegénye. Beleegyeztem. A vőlegény nézett rendkívül szilárd és ünnepélyes. Mindketten nagyon komolyan megkérdezte engedélyt, hogy a gyermek, akinek az apja voltam. Azt sem tudom, hogy Lucy terhes, és természetesen, oly súlyosan adta teljes hozzájárulását az én gyermek oktatás és megáldotta az unió.

Mi meglepett, mert ez egy kifejezése, őszinte tisztelettel a részükről, amely oly ritkán általában az emberek hasonló helyzetekben. Másrészt, még soha nem csaltam Lucy, ad neki hamis ígéretek és megfogadta, hogy szeretni egy életen át. Úgy látszik, ez volt az a ritka eset, amikor egy valódi nézzük a dolgokat, közel a taoista kilátások, segített ez aranyos pár méltósággal ki a helyzetet, és ne pazarolja az érzelmek és az energia vádaskodás és szemrehányásokat. Azóta nem hallottam róluk semmit, de őszintén remélem, hogy ők boldogok egymással.

A harmadik és egyben utolsó találkozása Noyey felfújt az érzelmeinket, hogy a lényeg, hogy a felesleges érzelem, szinte nem tudott beszélni. És mi volt a beszélgetés? Az élet olyan volt, hogy nem voltunk rendeltetése, hogy együtt legyenek. Fizettem fél óra tűnt számunkra a második ...

Emlékszem, csak az utolsó, vicces párbeszéd. Kiléptem a zuhany, bekapcsolja a melegvíz szokás. Megfordultam, hogy a kereksége csodálkozva Noyi szemét.

- Te dymishsya! - mondta, rámutatva, hogy a felhők a kiáramló gőz a vízből, és a testem. - Te szinte éget. Tőled jön gőz.

Ekkorra már tudtam, hogy a megkínzott állandó hő Thais keres jó, valamint az északi népek, hogy utolérjék az első meleg sugarait tavaszi napsütésben. Egyik a Thaisz sem gondolta volna, hogy egy ember eszénél képes mosni forró vízzel.

- Orosz szerelem hő - mosolyogtam.

Ültünk csendben mellette. Noyi megsimogatta a kezét. Elvitt a csuklóját, ő eltolódott az ujjait, és én annyira élesen érezte az érintését, érzelem, és felülkerekednek a lelke, hogy ez egyszerű simogatás tűnt számomra szebb, mint a legcsodálatosabb szexuális élvezet. Elképzeltem, hogy én vissza a múltban, és most ismét elbúcsúztam nemcsak a Noyey, hanem Lin.

Emlékeztem szavak nekem egyszer a Mester:

- Az Ön kapcsolata Lin, a női alteregója Tao edzett Önnek. Az elválás vele volt az egyik legfontosabb tanulsága az életedben. Érti, hogy a taoista soha nem lesz egy rabszolga a szeretet, és ugyanabban az időben, tudja, hogyan kell értékelni azt, mint a legmagasabb kommunikációs forma az emberi lények, mint páratlan élet ajándékát. A kapcsolata Lin átmenetek akut élvezetek ugyanolyan akut kétségbeesés, a szükségességét, hogy folyamatosan korlátozzák és ellenőrzik az érzéseiket és spontán robban a szexuális energia tette meg erős és kiegyensúlyozott. Megtanultátok ápolják a jelen és tárolja a memóriájában a gyönyörű pillanat az élet, míg ugyanabban az időben nem akart megállni ezeket a pillanatokat örökre, nem kérhetnek stabilitását fagyasztott létezését. Azt megtanultam értékelni minden pillanatban, de nem függ ebben a pillanatban, nem teszik az utolsó állni, és ez a képesség - az egyik legnagyobb vívmánya a katonák életét.

És most, érezte a kezét Noyi finom ujjaival, megpróbáltam emlékezni minden részletét az arcát, a testét, a bőr rugalmasságát, kereksége térde, a titokzatos illatok a keleti, egy puha felhő burkolja neki. Tudtam, hogy ez a pillanat soha nem fog megtörténni újra, de senki nem lenne képes elvenni tőlem.

Fenntartjuk másfél óra telt el. Nő manager jött az asztalunkhoz, és emlékeztetett arra, hogy az Noyi eljött az ideje, hogy elfoglalja helyét az ablakban. Mi csendben álltak. Érzések, megbabonáz minket, oly nagy volt, hogy attól féltem, hogy megtörje a csendes szavak, de elválaszthatatlanok, csatlakozzon hozzánk.

Azért jöttünk, hogy az ajtót. Arra gondoltam, milyen csodálatos szeres sorsát. El kellett menni azon az ajtón. Noyi ugyanazon kilépő tilos volt neki. Megcsókoltam az arcát egy lány, és az ajtó becsapódott. Mágikus pillanat eltűnt, eltűnt a bársony thai éjszaka. Azt befordult a sarkon, ellenállni a kísértésnek, hogy megforduljon. Noyi ki az életemből örökre, de az élet ment tovább ...