24. Kuban - Krasnodar, tetoválás macska reagált a vádakra zoozaschitnikov

- De szép. Egyszer festett kutyájával lila.

- Ez egy élő dolog. Akkor nem árt, bot anyaga szórakozásból. Minden minden megérdemli, hogy.







- A világ szfinxek töltött tatuha. És kit érdekel az én macska!

- A macska nem érti, hogy miért volt, hogy a szenvedés a kedvéért a tulajdonosok szórakozás. Ez a visszaélés az ő állat.

Az első riasztás szerzett Sphynx tenyésztő a falu Poltava Vladimir Hrynenko. Provokatív képek látta a helyszínen az egyik Krasnodar vetklinik.

„Egyszerűen nem tudtam átadni ezt a felháborító eset, amikor az állatok csinálnak tetoválás. Tudom jól - ahogy mentem az állatorvosi klinikán - ők annyira félt ezek az injekciók, „- mondja Hrynenko.

Szerint a nemesítő, elviselni a fájdalmat szúrás az állat nem lesz képes. Tehát azt mondja az ember, szfinx készült altatásban.

„Minden érzéstelenítés még a rövid távú, mindig veszélyt jelent az állati élet, ez mindig kockázatot jelent, tesszük az állat a halál kockázatát, vagy egyéb komplikációk. Tüdőödéma, például, „- mondja főállatorvos Krasnodar Sergey átfedésben állatorvosi klinikán.

Tetoválások állatorvosok szolgáltatások listája, fotó készült állatvédő aktivisták. Most ez a lehetőség helyben nincs. És ott volt, azt mondja, menedzser Alex Shiyan. Azt mondja, ő vette a hangszert a kezében csak egy látványos fotó. Magát nem injekció macska nem. Tattoo kitömött állat tulajdonosa. Az állatorvos is kezdetben megpróbálta lebeszélni az embert a sokkoló ötlet. Ha nem megy, akkor úgy döntött, hogy legalább állapotának figyelemmel kísérése a beteg. Szerint a Shiyan, tenni anélkül, altatásban.







„Régebben a kenőcs fájdalomcsillapító, állat általában csendes. Nem érzem a fájdalmat teljesen. Mi már előre megállapodott, hogy ha az állat fájdalom, így megszakította ezt az eljárást. Mindenesetre, adtam neki egy intravénás katétert. Ha hirtelen fájni fog a macska, hogy léphetett vagy érzéstelenítő, vagy ha van valamilyen allergiás reakció vagy sokk, hogy mi lehet megfelelő választ, „- mondja Shiyan.

Most, egy hősi macska egy tetoválás a Joker segít megbirkózni a fájdalommal úrnője. Ő mellizom rajz történik érzéstelenítés nélkül. Házastársak és Alexander Hope - tulajdonosai a tetováló szalon. Azt mondják, ez a családi hagyomány - díszítő bőr mintákat. Még Sphinx Mangora sem volt kivétel.

„Mi vagyunk a hétköznapi emberek, a legjobb értelemben vett. Mi művészek, és mi szükség van ugyanaz, mint mi. Különösen, hogy nem hozott neki semmilyen szörnyű dolgok macska vidám, boldog, egészséges, „- mondja a tulajdonos egy macska Aleksandr Bazhanov.

Van is egy gyakorlati értelemben. Ez a macska biztosan nem vész el, a tulajdonosok biztosította. De támadások zoozaschitnikov tartják ésszerűtlen.

„Állati szerelmeseinek, akik beszéltek rossz rólunk, ivartalanított, távolítsa el a macska nemi szervét, majd kiabálni minden szögből, hogy mi a rossz - tetoválás, de nem adnak, hogy a macskák, hogy legyen a szülők, ez a norma” - azt mondja a tulajdonos macskák Remélem retek.

Nem azt mondják, Mangory tulajdonosok és állatvédő aktivisták, állatorvosi klinikán most vár ügyészi ellenőrzése.

„Abban a pillanatban, az ügyészség közreműködésével szervezett szakértői csekkel, amelyben fogják értékelni, beleértve a jogszerűségét ilyen tevékenység” - mondta adjunktus ügyvéd Krasznodar terület Anton Lopatin.

Hogy állítsák bíróság a törvény szerint lehet, és a tulajdonosok a macskák, de ebben az esetben a kérelem és a vizsga.

„Ha a vizsgálat azt bizonyítja, hogy ennek eredményeként a tetoválás alkalmazzák az állatok megcsonkítása, a következmények egészségügyi problémákat okozhat, illetve halálhoz vezet, akkor ez lesz az alapja a büntetőjogi felelősség” - mondja ügyvéd Alikhan Dadaev.

Miközben dúl a vita az interneten, hogy megbüntesse, vagy sem, a tulajdonosok készítsen macskát új tárgyalást. Ekkor - a természetes.

- Van tervek, így szült kiscicák.




Kapcsolódó cikkek