2110 ülőhely az archívumból - hivatalos Lada Priora Club

Van egy kis növekedés 182.chuvstvuyu tesnovato.mesto nem hvataet.ranshe lábat ment 99 ilyen problémák ispytyval.kogda csak megy, hogy vesz egy autót olvasni a különböző tesztek, hogy az, amit azt a papírt írta, hogy a dia a Prior rövidebb, mint 10 ke és ehhez mellett a hátsó utasok számára.







Van egy kérdésem a hátsó ülések. Elkezdtem levenni a hátsó háttámla és az egyik hátoldalán található a műanyag bélés a rögzítő talpak látható gremyhaniya siduhi. És így eltávolítjuk, és az ott és nem voltak a hátán egy másik. ők vabsche prodayutsya ezek plastmasski. 10 -x volt, vagy sem.

Nos, hogy a téma, aki igyekezett növelni az utazási székét, olyan messze otezzhat akkor?

Látta valaki olyan helyet a Priory sport vagy sport Viburnum eladó? Ültem Kalina Sport, én nagyon élveztem a kényelem és hol lehet megvásárolni őket nem tudom (((

székhelye Priory Sport
És az ilyen nincs jelen!
Ami a Viburnum szabad értékesítése akkor és ott, és ők pomoymu a norma csak chvetom más!

Vagy tévedek? Ön nem igaz sozhileniyu.
Ezek obsolyutno nem különböznek hosszúságú, különböznek csak a kapcsolódási pont, hogy a szervezetben. Takchto ha ustanovish tizedik dián a kép nem változik.
És mi a helyzet az átmeneti készlet nem hallottam ezekről, már meg hol találja!

Ilyen növekedés nem a technika és a Hamer szükségességét =)

Vagy lovagolni a hátsó ülésen. lol :: lol :: lol:

Igen, feKaline tágasabb. Ellenőrzött. De változó neki Priora magát egy olyan világban, az elegancia és a brutalitás. A tervezők előtt Priory
+1000

Átmentem a Priory Estate Iz-telek. Ergonomikus Iz sokkal jobb volt, mégis, és megátkozta őket minden rendű és rangú. Rajta vagyok kétszer a Fekete-tenger és ment Fehéroroszország, amely több ezer kilométerre egy sorban, és kényelmes volt.
Közötti választás Kalina és Priora. Ha ül két autó bemutatóterem, tetszett a Priora. És vettem. És sok belőle, vagy notebook (98-mi Kalin erősebb keresés). Elkezdtem vezetés, majdnem sírt - kis helyet hosszúságú állni a lábát a fék - megérintem a kormánykerék, a lába minden alkalommal bizonytalanságban, fáradt. Ültem a munkahelyi Kalina - ofigel ülés tolta, a pedálokat nem értem.
Elkezdtem keresni a kiutat, a lehetőséget, hegesztés egy szán, nem tetszik. Elvonultam ülés, és rájött, hogy változtatható löket határoló görgők dia belsejébe, vannak, amelyek érintkeznek a felső végét a hajlított részei mozgatható szánon, és egy dudor az alsó fix része természetesen két részre van osztva zónák: az elülső és a hátsó. Azt szétszerelt design, és állítsa mindkét henger hátul. Ezen túlmenően, a propilén nyílások a rögzítő sínek. biztonsági öv tartó volt átrendeződik fölött a dia - benne van, minden gond nélkül. Egy kicsit kifinomultabb a helyén. azaz fűrészelt le az első a jobb megtartása sínre. Minden összegyűjtött. Seat visszahúzódott reálisabban 3,5 centiméter, de ez tűnt számomra elegendőnek, mert valójában több vagy kevesebb elsüllyedt, és most a lábak nem árt, álljon gyalog gáz fék biztonságosan téli cipő. Akkor nyomja meg még tovább, de meg kell szétszedni vagy deformálódhat a csatorna az ülés alatt, de aztán a kormánykerék lesz, véleményem szerint. -re található. De még mindig próbálja felmelegíteni a ipari hajszárító és egy kicsit torz csatorna. Magasság 184 cm, súlya 96 kg.







lehet részletesen a videókat, ahol Th elviselt és hol vágja is akar mozogni egy kicsit, és egy öv Th ott?

krasava sáros, akkor szükséges, hogy a hő lehetőségek ezt a kérdést szorosan, ha jól értem EAI el kell távolítani, szétszedhető, rá egy tekercs előre, hogy rések a biztonsági öv, és távolítsa el az alsó cső (végre van szükség, hogy lezárjuk a mrzht első melegebb))

Re: ülés 2110
krasava sáros, akkor szükséges, hogy a hő lehetőségek ezt a kérdést szorosan, ha jól értem EAI el kell távolítani, szétszedhető, rá egy tekercs előre, hogy rések a biztonsági öv, és távolítsa el az alsó cső (végre van szükség, hogy lezárjuk a mrzht első melegebb))
__________________
Ez így van. Szétszedni a csúszás szüksége pasatizhami, vagy kis gáz kulcs hajlik a hajlított hátsó része a felső része a diát, és húzza ki őket egymástól. Az éteren keresztül -, és akkor nem pecsét, még mindig fúj az ülés alatt. Deformálódik, és hogy a helyén, amíg én, hogy ez elsőre nem dokolupalis, hogy megváltozott a design a jármű. Megyek - életbe.

Köszönöm. Úgy értem gondolkodás fogja találni ezeket az új darab. jó:

IZOLENTA.ili úgymond (zsidó) svarka.Cho nem tetszik.

Nagyon poleznenko.Toka ide húz egyik drugim.Nu vsegda.ya azt csak kár, hogy én minden filmre másik povodu.Esche felett posmtret chob felkavarják a haladás az alján az ülés nem megy el.

Ma módosított slide az első ülésen ez a folyamat, nagyon sok, már régóta a remake nem szenvednek a kellemetlenségért!
Az jobb zárójel csúszás hagyni az összes teljesen haszontalan. A törölt csatorna - ez kevésbé volt remegését. Kivágtam két további fogak a dián. Könnyű szerzés és a vezetés egy szó illik a maguk számára, mert az ültetés a legfontosabb, hogy biztonságos vezetés!
Köszönjük!

Ma módosított slide az első ülésen ez a folyamat, nagyon sok, már régóta a remake nem szenvednek a kellemetlenségért!
Az jobb zárójel csúszás hagyni az összes teljesen haszontalan. A törölt csatorna - ez kevésbé volt remegését. Kivágtam két további fogak a dián. Könnyű szerzés és a vezetés egy szó illik a maguk számára, mert az ültetés a legfontosabb, hogy biztonságos vezetés!
Köszönjük!

Akkor lehet, hogy még könnyebb legyen, meg kell, hogy csúszik a jogot, hogy a csere levuyu.Roliki is hátráltatják. dobja a füleken a felső és vágott minden felesleges bolgarkoy.Sidene halasztani, amíg a legvégén és felfekszik az emeleten (hátsó pad egy harmonika.) .És a fő helyet működik működik!.

Olvassa jelentéseket a vizsgálatok EuroNCAP VAZ: Azt hiszem, hogy a tanfolyam az ülés szándékosan így van. övfeszítő áll középen rack, ami nem tolódik el. A kiút az volt, hogy csökkentsék ülés rollback, hogy egy bizonyos szintet, úgy, hogy az öv mindig feküdt a legjobb beállítás. Rollback sokkal hosszabb csökkenteni fogja a biztonsági szintet baleset esetén. Kétlem, most, hogy a kényelem vagy a biztonsági?

Ez nem történik meg =)

Fogd meg a szót, az egyetlen különbség a iökethossz a vezető és az utas számára.
Nincs különbség a stroke, de a különbség a design: a vezető a „Doodle által”, ami felfekszik a henger, és az utas vagy két időközzel

Ahhoz, hogy újra: a legegyszerűbb módja annak, hogy adja meg az összes azonos a 6. oldalon a hülye változtatni szán „fogakkal” helyeken telepítésével 180 fokkal, és vágja le a felesleges. Bárcsak előtt doper után már három szerelvény és egy vágott fog, ahogy azt a tsranitse 5. kellett dobni előtt a rugós nem kaptak szabadságot, hogy menjen. Elvileg lehet csinálni, bár visszagörgetéshez a hátsó ülésen, de szörnyű erejét a baleset. Igen, és kényelmetlen már. Most, hogy a növekedés a 189 és a hosszú lábak szélső helyzetben a tengelykapcsoló préselt toe amikor teljesen kiegyenesedett lábát.

Nincs különbség a stroke, de a különbség a design: a vezető a „Doodle által”, ami felfekszik a henger, és az utas vagy két időközzel

3 cm.
És ez a különbség a lökethossz nem érinti. Olyan okos nem szükséges.




Kapcsolódó cikkek