20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

1. Amikor fogok írni egy új forgatókönyvet, számomra a legnehezebb -, hogy bemegy írószer és vásároljon notebook. Vagyok valójában nagyon érzékeny ebben a kampányban. Veszek három piros toll és jegyzetfüzet a munka. „Ez egy notebook, amelyben írtam a forgatókönyvet” Reservoir Dogs „” - mondom magamnak. Ez egy igazi szertartás. Nem tudom, hogy bármilyen helyesírási. Saját kézirat olvashatatlan. Ezért, miután befejezte a munkát, adok neki barátai vele nyomtatni.







20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

3. Nem hiszem, pop kultúra - ez a legrosszabb dolog a világon. Ez az, ami Amerikában a maga bája teszi egyedivé. Ez junk-food kultúra. Van benne valami nagyon vonzó, de talán ez is olyan vonzó számomra, mert ez az én kultúrát. Ez - én!

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

4. Amikor az emberek megkérdezik róla, mindig azt mondom, hogy én szeretem az erőszakot a filmekben. és ha nem tetszik, ez olyan, ha nem tetszik a sztepptánc vagy vígjáték viccekkel. Ez azonban nem jelenti azt, hogy nem kell megmutatni. Anyám nem szereti Abbott és Costello vagy Stan és Pan, de ebből nem következik, hogy el kellett tiltani eltávolítjuk.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

6. Nem érzem, hogy megszökött a stúdiók, amennyire csak lehetséges, vagy éppen ellenkezőleg, igyekeznek a lehető legközelebb hozzájuk, mert az egyik és a másik ugyanilyen veszélyes. Amint elveszti a vagyonőr, akkor abban a pillanatban vált Richard Donner. Azonban, ha minden, amit képes - néhány játékfilm költségvetéssel 1-2000000 az elmúlt tíz évben, te csak beragadt önvizsgálatot. Amikor Nicolas Roeg készített egy jó film utolsó? Nem szid, de miután megnéztem Cannes „Twin Peaks. Tűz Walk with me „elvesztettem a vágy, hogy néz más filmeket David Lynch mindaddig, amíg nem hallottam valami újat. És tudod, szerettem. Imádtam.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

7. Nem látom az erőszakot olyan súlyos. Úgy vélem, hogy nagyon vicces, főleg azt mondta az én közelmúltban. Az erőszak - része ennek a világnak, és én csak ábrázolják kegyetlenségét életben. És ez nem feltétlenül maszkos férfiak csökkenő helikopterről egy elszabadult vonat, vagy terroristák vesz valaki túszként. Az erőszak a valós életben - ez, ha éppen ül egy étteremben, és a közeli vitatkoztak valami pár, és a férj hirtelen olyan gyulladt, hogy megragadja a villát, és leszúrja feleségét a szeme. Ez tényleg borzasztó, és undorító és nevetséges - de előfordul. Ennek oka, hogy - látszólag ok nélkül - az erőszak behatol az életed. Érdekel az eredetét, fejlődését, és következményei a splash. Mit csinálunk után? Vágjuk le a srác, aki leszúrt egy nő? Vedd el őket? Hívja a rendőrséget? Követeljük vissza a pénzt egy elkényeztetett vacsora? Érdekelne a választ ezekre a kérdésekre.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

8. Nem akarom, hogy hirdesse minden erkölcsi vagy elér minden üzenetet. de annak ellenére, hogy az abszurd, hogy mi történik az én film, azt hiszem, ezek általában vezet bizonyos erkölcsi következtetéseket. Például, azt találjuk, hogy mi történik között Mr. White és Mr. Orange a döntőben „Reservoir Dogs” nagyon erős és átható erkölcsi és egyetemes értelemben.







20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

9. Amerika mozi kell bytlineynym: ha elkezdi az üldözéses jelenet, meg kell befejezni. Inkább az elvet, hogy vallja Sergio Leone „Egyszer in America” és a más filmek :. „Első válasz - kérdések később” Ez az elv a regény.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

11. Nem akarom, hogy szerencsétlen képviselője art-ház, ami a rendkívüli film kizárólag a fejlett nézőt. Semmi sem romboló tehetség, mint az ón minták egy film a másik után. Nem akarom az embereket, hogy azt mondják: „Nos, ez az új Tarantino film - ő szinte ugyanaz, mint az utolsó kép ...”.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

12. A „néger” mindenütt jelen vannak az angol, és nem használják a tervezett célra, és fröccsenő erős negatív energia. Azt hiszem, meg kell állandóan kiabálni azt a háztetőkön, hogy fújja ki az energiát.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

13. Borrow középszerűség. Szakemberek lopni. Talán ellopott valamit minden film valaha készült a Földön.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

14. Nem tartom magam, mint egy rendező, producer filmek immáron minden kincsét a mozi, ahonnan kiválaszthatja kedvenc gyémánt, nekik egy új formája, pörög, és teljesen új dísztárgyakat. De ez nem lassítja a cselekvés, hogy zajlik a film. A fő aggodalom -, hogy mondja a történet drámai telített. A lényeg az, hogy a történet alakult, és a nézők számára szenvedélyes film. Ezután a rajongók kap egy extra izgalom, fogása mindenféle célzásokat.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

15. Nem vagyok elfogult erőszak zhizni.A Sosem szerettem a harcot. Nem harcolni a szabályok szerint párbaj kódot. Ha igen küzdök, küzdök, hogy a halál, feltételezve, hogy az ellenség meg fogja ölni. Ezért nem tartok fegyvert otthon: ha itt tört tizenkét tizenéves, én megölte volna. Nincs joga, hogy betörjön a házamba. Meg kell mindig a legrosszabbra gondolni. Én nem feltartóztatására, amíg a rendőrség lő ki ... volna üríteni az egész klip bele, amíg az utolsó golyót. Hasonlóképpen, az vagyok, és az ő munkája a filmben.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

17. A Jules a „Pulp Fiction” egy másolata a „Térjünk át az utat.” Két bűnözők, színészek és a gyerekek, ábrázoló valaki sok a közös. Ha megnézzük az játszik a tot, ábrázoló, például Starsky és Hutch, aki kihallgatta a fogoly, látsz egy csomó több szerves és hiteles pillanatokat, mint látható az egész sorozatból, mert a gyerekek nagyon hiszek, hogy mi történik. Amikor a gyermek kap utasítást, hogy egy ujjal, mint egy fegyvert, ő nem úgy, mintha ez tényleg egy pisztoly neki.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

18. Én nem shlyayus a biliárd. Nem pókerezni. És nem megy sportesemények. Számomra még a TV nézni sportok - kínzás. Amit nem értek, az a tény, hogy az átlag amerikai nem tud ülni, 03:00 a filmekben, de figyeljük 04:00 hülye focimeccsen.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

19. Ülök, és kritikus és komikus, aki kiszakad, és azt szeretnék, hogy vicces során egy talk-show! Nem akarom, hogy egy rendező csövű, beszél a mudatskom köldök és közlik a rüh!

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film

20. Nem jön a műalkotások erkölcsi kritériumoknak. Ha ez rossz egy művészi szempontból, hogy nem számít, hogy ez egy zenei vagy más szemetet.

20 közmondások Tarantino, akiknek szükségük van a film




Kapcsolódó cikkek