10 ok, hogy sminkes

10 ok, hogy sminkes

Én elég szeles ember, és órákon változik riasztó ütemben: a múlt hónapban én már táncolni, heti keresztöltések, egy pár hétig kötés horog, egy pár hónap múlva megy az edzőterembe ... De szerelmem kefékkel és tégelyek kozmetikumok óta folyik a majdnem két évig, és még azt hiszem, elhalványul! Csodálkoztam, hogy miért? Ez az összeg a listáját előnyeit munkáját, és most megosztjuk veletek.

1. A szabad ütemtervet. Azt akarom, hogy - hogy három lövést ma, szeretnék - az egyik, szeretnék csinálni, és pihenni. Nem adom magam túlzásba vinni, így élvezni minden egyes kép általam készített, és a nap van idő más érdekes dolgok

2. kommunikálni az emberekkel. Szeretem az extrovertált, nehéz sokáig egyedül lenni, és a munkám segít nekem, hogy ne hagyja: minden nap beszélgetek egy csomó érdekes emberrel. Ez és a fotósok és modellek, és az én-make-up kollégái (minden nap írunk hasonló gondolkodású), és az emberek, akik annak érdekében fotózást magadnak vagy ajándékba: ott is vegyészek, és a tanárok az egyetemek és a fordítók, és más érdekes személyiségek néha, hogy véletlenül elhagyott során a képalkotó kifejezés van egy pár nap gondolkodási, keres valamit, a téma, amit olvastam, és sokat tanulnak.

3. kreatív foglalkozások. Az a képesség, hogy hozzon létre a kezeddel, nem program, és így, amint látja, hogy válassza ki a saját színek és a kompozíció én rettenetesen tetszik! Szeretem azt a munkámat.

4. Folyamatos fejlődés. Amint az unalom életemben make-up, megyek, hogy növelje! Mesterkurzus smink vagy frizura ösztönzi, és teszi újra futni a boltba kozmetikai, és éjszaka nem tud aludni, gondoltam fel új képeket és a gondolkodás, hogyan kell végrehajtani egy új tanulmány a technika a következő lövés!

5. Külön árképzés. Én annyira mennyire hálás vagyok magának. És nem rendező nem fosztja nekem prémium, mielőtt az új évet

6. Képes választani. Azt függetlenül tudja választani a terhelés, tudok választani az emberek, akikkel együtt fog működni (pontos, kedves és kellemes biztosan csúnya ezek az emberek, tehát nem a szépség néma.), És ami a legfontosabb - az irányt: tudok gyűjteni a menyasszony esküvői tudok dolgozni az utastérben, amit tehetek őrült képek magazinok, tudom -, hogy nem smink és frizura a fotózásra.

7. Gyors eredményt. Mint mondtam, nem vagyok elég türelmetlen. Aztán a munkát újra el nekem: egy óra aktív lengő bojt, a másik előttem, szebb ember! Szeretem ezt a szinte azonnali átalakítását. Ugyanakkor, majd várom a képeket a fényképezés és retusálás - ez kényelmes. Nem az én fotós, ezek sokkal toleránsabb, mint én :))

8. megértése minden új trendek és tendenciák a divatipar. Jellege miatt a munkám, azt kell kommunikálni divatfotózás, részt mutatja (szeretik a Mercedes-Benz Fashion Week, a kedvencem esemény!) És lapozgatni fényes magazinok. Emiatt én vagyok az egyik az első, hogy megtudjuk, a trendek a következő szezonban, veszünk legjelentősebb árnyalatú árnyékok és rúzsok (jó, mint most az egész divatipar megbolondult az ajkak színét Marsala, és azt megelőzően - a színes nyilak a szemet). Divat beszélni a változások előre, a naplók mutatják a legnagyobb viselhető, alkalmi variáció ezeket a tendenciákat. By the way, ha érdekel, tudok írni a különbségeket dobogóra, és a mindennapi fotomakiyazha

9. Az a képesség, hogy maguk is szép. Jó, hogy egy sminkes -, hogy nem kap elég alvás, de még mindig szép ... Nagyra értékelem azt a tényt, hogy van egy hatalmas bőröndöt a kozmetikumok és a tudományt, én magam díszíteni :))

10. A tizedik tétel üres lesz. Azt hiszem, minden sminkes lesz, hogy össze egy tucat pontot miért munkánk szép írtam az is, hogy meleg a lélek, és kemény namyvat ecset és felkelni 04:00 menyasszony. Nos, akkor a lista továbbra is minden találni valamit, ami tetszik neki, van :))

Kapcsolódó cikkek