33. lecke a nap, a szél és az eső -, aki erősebb, a nap, a szél és az eső igék a múltban

A Nap, a szél és az eső


Egy nap a Nap találkozott a szél.
„Erősebb vagyok, mint te”, mondta a Nap
A Rain hallgatta őket. Aztán azt mondta: „Én vagyok a legerősebb, természetesen.”






Hamarosan láttak egy férfi egy esőkabátot a kezében.
„Nézd meg ezt az embert!” Mondta a Rain. „Tudom, hogy neki föltette esőkabátot. Nem lehet csinálni. "
Amikor eleredt az eső az ember föltette esőkabátot.

33. lecke a nap, a szél és az eső -, aki erősebb, a nap, a szél és az eső igék a múltban


„Most pedig, hogy neki levenni a esőkabát,” mondta a szél. Ő fújt a férfi, de a férfi nem veszi le a esőkabátot. A szél fújt, és fújt, de semmi nem változott.
A Sun nézett a szél, és azt mondta: „A Rain erősebb, mint te, de én vagyok a legerősebb. Most megmutatjuk, hogyan kell csinálni! "
A nap kezdett ragyogni le a férfi, de nem vette le a esőkabátot.
„Az ember mindig rajta az esőkabát,” mondta a szél.
„De még nem kész”, mondta a Nap
Nagyon meleg volt most.
„Süt a nap”, mondta az ember, „a szél és az eső ment. Fogom levenni a köpönyeg. "
„Te erős”, a Sun azt mondta, hogy a szél. „Az eső erősebb, mint te, de én vagyok a legerősebb.”

Fordítás angol:







Nap, szél és az eső


Amint a nap már találkozott szél.
„Erősebb vagyok, mint te” - a Sun mondta.
Eső hallgatta őket. Aztán azt mondta. „Persze, én vagyok a legerősebb”
Nemsokára találkozott egy férfi a köpenyét a kezében.
„Nézd meg az ember! - Eső mondta. - tudom rávenni, hogy viseljen egy kabátot. Nem lehet csinálni. "
Amikor elkezdett esni, a férfi tette a kabátját.
„Most én is, hogy vegye le a köpenyt,” - mondta a szél. Ő fújt a férfi, de a férfi nem veszi le a kabátját. A szél fújt, és fújt, de semmi sem változott.
Sun nézett a szél, és azt mondta: „Az eső erősebb, mint te, de én vagyok a legerősebb. Most megmutatjuk, hogyan kell csinálni! "
A nap kezdett ragyogni a férfi, de a férfi nem vette le a köpenyét.
„Az ember visel kabátját,” - mondta a szél.
„De én nem fejezte be,” - A Sun mondta.
Nagyon meleg volt.
„Süt a nap - mondta a férfi -, és a szél és az eső véget ért. Elviszem egy esőkabátot. "
„Te erős - mondta a nap a szél. - Eső erősebb, mint te, de én vagyok a legerősebb az összes közül. "

Van használt rendhagyó igék múlt időben. Tekintse meg őket a tábla lehet:

33. lecke a nap, a szél és az eső -, aki erősebb, a nap, a szél és az eső igék a múltban


Most az ígért javaslatokat angol igék múlt időben:

És számos bredovoprosov meghatározott angol bredoforme segítségével mindegy igék múlt időben:

Tudja, hogy minden az angol szavakat hallottatok a tanárod? - Tudod, hogy minden az angol szavakat, hogy hallottál a tanár?
Eszünk a csodálatos időjárás mindannyian szeretünk annyira? - Mindannyian szeretjük, ha mi csodálatos időjárás?
Láttad a fiú a tanár küldött az orvos? - Láttad a fiú, aki tanár volt küldött az orvos?
Mész a nyári tábor tetszett annyira a múlt évben? - Jövőre fog menni a nyári táborba, hogy nagyon hasonlít rá?