2018 Patch 2

2013 Patch 2

Új funkciók a 2.0-ás verzió:
- DLC: Hozzáadott DLC 2.0 adatcsomag (nyári transzferek + csizma)
- Személyek: több mint 250 új arcok a játékosok (beleértve Ozil, Schürrle), összesen több mint 430 új arcok






- Új formák: Aston Villa, a Chelsea, az Everton, Fulham, Newcastle, Norwich, Reading, Sunderland, Swansea, Tottenham, West Ham, Wigan
- Átigazolás: minden átmenet (DLC 2,0), ezen felül termelt a hiányzó transzferek.


Főbb jellemzői:
- Hozzáadott liga Bundesliga, Bundesliga 2., Liga Adelante, Npower Championship
- Hozzáadott egyéb parancsok (Victoria Plezn, Bate, Metallist, Rubin, Anji, et al.)
- Engedéllyel rendelkező formák minden bajnokság + Argentína, Brazília, Kolumbia, Hollandia, Dél-Korea, Uruguay
- A helyes elnevezése fiktív szereplők engedély nélküli nemzeti csapatok és a játékosok ML kinyitható
- Egyének: több mint 430 új arcok a játékosok
- Fix formák sok csapat, köztük a Barcelona, ​​a Manchester United és a Sevilla
- Beépített DLC 2.0
- Eltávolított blur.

Beállítás: Automatikus. A korábbi verziók nem szükséges.







u Menya forma siniya u vseh v APL 4to delat.

By torrent kell nekem 10 perc alatt.

Németek úgy érzi, nyugodt formában csapatok itt pes11 voltak RPL liga2 és igen, még használható Europa League csapatok adunk, de nem díva és sec hiányos PESEDIT fogyaszT népszerűsége

Válassza ki a választó Bajnokság és kattintson Kartika a bajnokság, hogy az összes jelölőnégyzetet, majd lesz egy teljes bajnokság

Csak tedd nincs DVD újra és ment)) nézni az új játékosok számára (friss) és az arc alakját és logók nem változott? ) Miért.

Kérdezzen hogyan lehet a másodosztályban bajnokság és nem bkndesligu 2. és hogy a csapatok nem voltak 3

Telepítettem egy tiszta homok) fut, és azt írta, hogy a játék még nem állapították meg, hogy a szemetet. 12 put kétoldalú kutya volt a szabályokat. de most valami szemetet
Mit kell tennie.

kiváló választ egyáltalán. poprobyval törölve bálna szerver és hasonlók elindul. Nos folt és nem tudja telepíteni. Tettem a javítást, és minden futball nem indul.

Melyek az új arcokat. Prompt például pár.

Volt egy ilyen helyzet: telepítése után ez a változat a tapasz hiányzik néhány ember, és néhány nem akarja adni (például az Oscar, ami kell, ítélve a képernyőn). Mondd, kérlek, mit lehet csinálni

megpróbál tenni valamit ez ellen

Lő segíteni. Ez tiszta foci. hivatalos tapasz 1,0 tetejére helyezzük ezt, és ez most FIX 2.0.1 hülye labdarúgás nem indul el vagy nem személyes hiba. Egyszerűen nem megy.

Megértettem: szükség van, hogy egy kullancs a kiválasztást a választó bajnokság, és látni fogja a csapat!

Th a szemetet! Telepítés utáni hibát ad (kitserver13 # 92; ballserv.dll: Ez a fájl érvénytelen adatokat tartalmaz (hiba 11FD) Th PROBLÉMA HELP ...




Kapcsolódó cikkek