10-11 osztály egy évre

Van egy rossz ismereteket az orosz nyelvet. Én nem csak kifejezett véleményem, van egy kérdésem.

Azt vizsgálták külső tanulmányokat. Először is, ha az MSC, majd úgy, hogy a külső hallgatók fizetik. Mi a helyzet a többi városban, nem tudom.






A tudás - én személyesen ment el tudta nélkül minden. Az én külső tanulmány is irreális freebies - akkor nem jelenik meg ott hónapokig, és a tanár, majd felhívta a 4ki (iskola maga ingyenes, és külső vizsgálatok nekik esik penny). Mi voltunk az osztályban srácok, akik igazán tanulmányozták szorgalmasan készül a vizsgára. De ezek - egység. Ingyenes szolgáltatások elcsábított majdnem mindenki. Sok nagyon rossz tett sikeres vizsgát.
Ha biztos benne, meg lehet tanulni, nagyon otthon, és van elég akaraterő, akkor hajrá.
Általában seknonomit év volt, nagyon klassz
írj hol tanult, ahol a város és a szám az iskola?

Azt vizsgálták külső tanulmányokat. Először is, ha az MSC, majd úgy, hogy a külső hallgatók fizetik. Mi a helyzet a többi városban, nem tudom. A tudás - én személyesen ment el tudta nélkül minden. Az én külső tanulmány is irreális freebies - akkor nem jelenik meg ott hónapokig, és a tanár, majd felhívta a 4ki (iskola maga ingyenes, és külső vizsgálatok nekik esik penny). Mi voltunk az osztályban srácok, akik igazán tanulmányozták szorgalmasan készül a vizsgára. De ezek - egység. Ingyenes szolgáltatások elcsábított majdnem mindenki. Sok nagyon rossz tett sikeres vizsgát. Ha biztos benne, meg lehet tanulni, nagyon otthon, és van elég akaraterő, akkor hajrá. Általában seknonomit év volt, nagyon klassz







Mi befejezni a 10-11 osztály az oktatási központ a Rainbow tudás. Kötelező tantárgyak a matematika és az orosz nyelvet. A fennmaradó választani. Ha nem akar tanulni, mint a kémia, írj esszét. Azért választottuk a fizika, mert vesszük, hogy az intézet. Egyéni órák és egyéni ütemtervet. államilag elismert bizonyítványt.

Azt vizsgálták külső tanulmányokat. Először is, ha az MSC, majd úgy, hogy a külső hallgatók fizetik. Mi a helyzet a többi városban, nem tudom.
A tudás - én személyesen ment el tudta nélkül minden. Az én külső tanulmány is irreális freebies - akkor nem jelenik meg ott hónapokig, és a tanár, majd felhívta a 4ki (iskola maga ingyenes, és külső vizsgálatok nekik esik penny). Mi voltunk az osztályban srácok, akik igazán tanulmányozták szorgalmasan készül a vizsgára. De ezek - egység. Ingyenes szolgáltatások elcsábított majdnem mindenki. Sok nagyon rossz tett sikeres vizsgát.
Ha biztos benne, meg lehet tanulni, nagyon otthon, és van elég akaraterő, akkor hajrá.
Általában seknonomit év volt, nagyon klassz

Végeztem a 9. évfolyamon és szeretné menteni egy év alatt. Meg tudja mondani, hol tanultál externship

Mi befejezni a 10-11 osztály az oktatási központ a Rainbow tudás. Kötelező tantárgyak a matematika és az orosz nyelvet. A fennmaradó választani. Ha nem akar tanulni, mint a kémia, írj esszét. Azért választottuk a fizika, mert vesszük, hogy az intézet. Egyéni órák és egyéni ütemtervet. államilag elismert bizonyítványt.


Szia, meg tudná mondani részletesebben a központ a szivárvány a tudás?
Írhatsz sehol?

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]