Tájékoztatás az iskolai eredmények 2018-ra

Információ a tanulók teljesítményét School n. Verhnekazymsky a szellemi, művészeti és sportesemények

. A diákok n Verhnekazymsky Iskola a nyertesek az önkormányzati verseny oktatási projektek (1), a tudományos és gyakorlati konferencia „lépés a jövőbe” (1); nyertesek az önkormányzati szakaszában az All-orosz Diákolimpia az orosz nyelv, angol nyelv, társadalomismeret, matematika; győztesek a Nemzetközi Olimpiai alapjairól az Ural Federal District Sciences (25, 12 közülük elnyerte érem), győztesek az All-orosz verseny "Gramotey sprint" (13), All-Russian verseny "Rassudariki" (1) nyertesek az All-orosz internetes Diákolimpia angol (4), az olimpia egy nemzetközi tanulmányok «Go west» (1) nyertesek az All-orosz verseny „népi bölcsességet” (1), a nemzetközi távolsági verseny „a siker és a munka elválaszthatatlanok” (2) országos vetélkedő „út a tér” (3) a nemzetközi verseny t hnologii (3), az All-orosz informatív kvíz "Oroszország" (3), cross-tananyag országos blitz verseny "növekedési faktor" (5) verseny játék "Infoznayka" (18), a nemzeti bajnokságok alá (3).

A diákok az iskola a nyertesei az önkormányzati versenyek kosárlabda (8), úszás (6), a klasszikus sakk (11), nyertesei sakktorna „White Castle” (7), a nyertesek a verseny röplabda (8), mini-foci (8 ), hogy ellensúlyozza az elnöki sportjátékok Beloyarsky kerület hallgatók.