FNA on-line Bayern

A második félidőben, „Bayern” végre kész le ellenfelét, amitől meg kapuit a másik négy megválaszolatlan célokat. A végén, Mario Gomez kiadta a póker, és három alkalommal segítette Franck Ribéry. Az utolsó szög a koporsóban a svájci hajtott Robben, alkalmazni egy dupla. Hogy egy ilyen erős „Bavaria” nem elég néhány, a csapatok lesz esélye a sikerre. Tehát bárki a negyeddöntőben nagyon nehéz lesz ellen a müncheni klub. Nos, a „Basel” elhagyta jó benyomást az ő teljesítménye ebben a Bajnokok Ligájában, de a „Allianz Arena” osztályokon Heiko Vogel jelenleg elszenvedett fiaskó. Maxim volt Kretov Veled, előtte a móka.

„Basel” volt támadásunk a bal oldalról, és megszerezte a szögletet. Valentin Stocker befejezett szállítás a közeli postán, ahol a labda kiütötte Luiz Gustavo. Azonban a kiválasztás Marco Streller, aki tüzelt a büntetést, de a labda fölött volt a cél.

Két perccel a hozzáadott döntőbíró. Miért?

Anatolij Tymoshchuk fogadott adást a jobb oldalon a doboz „Basel”, és sikerült miatt csel verte ellenfelét. Továbbá, az ukrán úgy döntött, hogy a sztrájk a cél, de a labda mellé ment nagyon téves és veszélyes pillanatokban nem érik el, bár a helyzet jó volt.

A házigazdák nagyon lassú játszani a labdát a középpályán, segítségével szinte az összes játékos. Ez Anatolij Tymoshchuk fogadott adást a jobb szárnyon, majd játszott, természetesen vissza.

„Basel” várja a végső sípszó, ami megtörténhet egy pár percig. Érdekes, és arról, hogy hozzá semmit a fő döntőbíró az idő? Németországban, ezért nem fogadják el, de Mark Clattenburg Anglia. Érdekes pont. Talán a legfontosabb intrika a fennmaradó percig.

Anatolij Tymoshchuk helyébe Arjen Robben.

. Gooooooooooool! 7: 0! Ez az, amit akarnak! „Bavaria” szerezte a második mérkőzés a sorban a hét gólt az ellenfél kapujába. Miután pontozási támadás részt helyettesítő Bastian Schweinsteiger, aki megtalálta a pontos átadása Arjen Robben, aki nyugodtan verte több védők és a kapus, majd hengerelt a labdát az üres kapuba.

Jacques Zoua helyettesíti Xherdan Shaqiri.

Középpályás Bastian Schweinsteiger, aki a sérülések miatt megfigyelt vereség a „Bavaria” az első a „Basel”, abban a pozitív eredmény az ő csapata ellenzék. „Fontos, hogy utolérjék a játék az első percben a mérkőzés, és a támogatást a rajongók, tudjuk meg a” Basel „ebben a melegben. Ez lesz tökéletes, ha szerzi korai gólt, de ügyelni kell arra, hogy megakadályozzák a svájci túl sok helyet. Tudják, hogyan kell játszani számláló és nagy kombinálni, ami problémákat eredményezhet számunkra „Basel” jó hasznát a zóna védekezés és a támadás nagyon tapasztalt játékos, -. folytatta Schweinsteiger -. El kell kezdeni, hogy megfeleljen pontosan ugyanúgy, mint ők Basel nincs kétségem.a siker, mert az egész szezonban volt egy nagy játék otthon. Mindannyian emlékszünk, hogy a végső kerül sor Münchenben, és számunkra ez egy kihívás a sors. Most azonban, mi száz százalékos középpontjában a játék „Basel”, és a többi, Remélem, eljön. "

Középpályás „Basel”, mielőtt a mérkőzés Valentin Stocker hangsúlyozta, hogy a müncheni a svájci csapat megpróbál pontszámot. „Azt feltételezzük, hogy az első percekben találjuk magunkat nagy nyomás alatt a legvalószínűbb, akkor be kell állítani, hogy az ellenfél, és nem pedig fordítva, hogy menjen tovább, meg kell pontszám Remélhetőleg ezt a célt, és csodát .....” Bavaria „- egy kedvenc, és beszélnek más módon nem lenne túl merész az első szakasz sok minden történt a mi javunkra, de még mindig nem közé a párok köszönhetően a siker biztosan lehet változtatni egy dolog - .. kapcsolódó „Basel” Európában már több nyomást tapasztalt ellenfél. így tudunk játszani Spock ynoy lelket. "

Vezetőedző „Basel” Heiko Vogel előestéjén a meccset „Bavaria” afelől, hogy csapata nem fog félni az ellenfél, és ülj vissza a védelemben. „Bízunk benne, hogy ez a meccs, amely azt ígéri, hogy nagyon érdekes. A győzelem után az első találkozó, mi egy nagy helyzetet, de tiszteljük az ellenfelet, és rájött, hogy rendkívül nehéz lesz.” Bavaria „fog támadni, és ki bennünket komoly nyomás . szükséges, hogy ellenálljon az első néhány perc, de nincs kétségem a csapatban, mert van egy csomó jó játékos. Ha pontszámot, a „Bavaria” lesz még nehezebb. nem érdekel az eredményeket a többi csapat. én összpontosított osztályokon gondolni Stra Egy, ami visz minket egy helyre, a negyeddöntőben a hangsúly kizárólag a védekezés -. rendesen, mi is kell nagy bátorság, hogy hatalmas nyomás, hanem egy töredéke a „Bavaria” esik még nem tudjuk elrejteni a kapunál, azt is meg kell támadni a We ... kit mi foglalkozunk, bemutatjuk a kapacitás a „Bavaria” és a tisztelet az ellenfél. De senki nem fog remegni a félelemtől, erre nincs ok. közeledünk a mérkőzés a pozitív hangulat. "

Vezetőedző „Bavaria” Jupp Heynckes előestéjén a meccset a „Basel” kifejezte bizalmát a sikeres eredményt a konfrontáció, annak ellenére, hogy a vereség az első szakasz. Mentor hangsúlyozta a visszatérés működését középpályás Bastian Schweinsteiger. „Én már azt mondta, hogy a” bázeli „- egy nagyon jó csapat a struktúrájában a tökéletes kombinációja a fiatal és a tapasztalt játékosok, ők mutatták be az első szakasz mit képesek, azonban holnap lesz egy másik játék Van egy csomó tapasztalt játékosok, hanem azért, mert .... biztos vagyok benne, hogy mi fog menni tovább. volt egy nagy meccs ellen „Hoffenheim.” Örülök, hogy újra Bastian Schweinsteiger. már említettem, hogy őt az azonos szinten Iniesta és Busquets, de még nem tudom megmondani, hogy lesz képes megtartani a 90 perc alatt. a csapat nagyszerű hangulatot. természetesen a nyomás jelen van, de van egy nagyon jó érzés ez a játék. Meg kell támadni, de szükséges az egyensúly fenntartásához, és óvatosan, és nagyon koncentrált, hogy járjon el a védekező. "

Üdvözlünk! A stadion „Allianz Arena” a visszavágón a 1/8 döntőben a Bajnokok Ligája fog játszani a „Bavaria” és a „Basel”. Tálaláskor megfelel a zsűri, élén Mark Clattenburg (England). Tartsa ezt a szöveget online sugárzott - Kretov Maxim.