FC „Ruby” a 2018 szezonban - ez

A verseny „Ruby” mutatták, hogy a redundáns személyzet. Fiatal játékosok sikerült megnyerni a CIS jutott. legyőzése során a verseny kirgiz „Dordoi-Dynamo” fehérorosz „Dnyeper”, finn HJK. ITTU türkmén és kazah Aktobe. A csapat gólkirálya volt Igor és Alexander Portnyagin Ványa (3 gól).

1/8 döntő a csapat találkozott a „Wolfsburg”. győztes a „Villarreal” második szakasza. Az első meccsen, az „Rubin” az ő területén játszott döntetlen, 1: 1, szerzett Christian Noboa. A második szakasz a 1/8 döntőben „Rubin” elveszett „Wolfsburg” a pontszám 1: 2 a hosszabbításban, és kiesett az Európa Liga.

Az első fordulóban a Kazan maga területén, kihúzott egy győzelem a „mozdony” az utolsó pillanatban az eredmény 2: 0-ra. Az első gólját a 87. percben, aki helyett Gorbanets. a második cél a 90. percben szerzett Bukharov után Tekke át. Ez a meccs zajlott le két debütáló: Jordi játszott az első percben, de jött a padról Nath Tekke.

A második fordulóban, Tom megfogta a Kazan csapat a területen. A játék véget ért a pontszám 0: 1 javára Rubin. Az egyetlen gólját a 76. percben köszönhetően egy fejlécet Bukharov. Segíti jelölt Ansaldi. Ebben mérkőzés játékvezető Nikolai Ivanov kimutatta 14 sárga lapot. 3. amely elvörösödött. A mérkőzés végén a kilenc férfi volt Tomichi és Kazan - tíz férfi.

A 3., 4. és 5. fordulóban bajnok kötve Terek C (0: 0), Saturn (0: 0) és a Spartak Nalchik (1: 1), ill.

A 6. forduló Rubin útvonalat távol perm Amkar eredménye: 1: 0. Az első cél az új csapat szerzett Natcho.

A 7. fordulóban, a csapat az ő területén, játszott döntetlent Anzhi. Az okok egy ilyen hosszan tartó visszaesés az otthoni játékok szakértők hívja a személyzet veszteség (nem teljesen kiheverni a Sharonov. Semak. Ryazantsev és gyors), valamint a rossz minőségű a gyep a stadionban „közép”. [1]

A 8. forduló "Ruby" el holtversenyben "Alan" (1: 1).

A 9. fordulóban a hazai csapat nyerte el a „Szibéria” az eredmény 1: 0. Noboa lőtt. Ez az első alkalom, hogy hosszú idő a bal Semak.

A 10. fordulóban a Kazan nyerte az osztály felett „Rosztov”. 0 pont: 2. Célok észleltek Semak és Bukharov.

A szünetben a csapat elhagyta a harmadik helyre, mögötte a Zenit és a CSZKA.

A 12. fordulóban a „Rubin” vesztes Krylia Sovetov Samara a pontszám 3: 0. Célok számít Kasayeva. Bukharov és megjelent csak a második alkalommal a pályán egy hivatalos mérkőzés idén Ryazantsev. tizenegyeshez jutott, mert az sérti magát.

Mielőtt a 16. körben vált ismertté az átmenet Szergej Semak a „Zenith”.

A 16. fordulóban, a csapat nyert otthon „Tom” a pontszám 2-1. Gólok Ryazantsev és dió.

A 17. forduló "Ruby" kötött "Terek" egy vendég - 1: 1. Noboa lőtt.

A 18. fordulóban, a csapat verte otthon Moszkva közelében Saturn a pontszám 2: 0-ra. Noboa szerezte tizenegyesből, és az első gólt az új klub szerzett Medvegyev.

A 19. fordulóban a sorsolás parancs „Spartak” Nalchik. Az egyetlen gólját Alan Kasaev.

A nyári átigazolási kampány

útvonal „Anji” 0-re: A 21 th kerek „Ruby” a minimális pontszám 1. Az egyetlen cél, a 90. percben, pontozási Karadeniz.

A 22-én forduló „Ruby” útvonal, hogy a „Alan” mező a pontszám 1: 0. Az első cél a csapat számára volt jelölve egy kezdő Kazan - védő Bocchetti.

A 25. „Ruby” kerek rajzolni CSZKA Moszkva.

A 26. fordulóban a távol meccset Krylya Sovetov csapat nyerte a pontszám 2: 0 után a kettős Kornilenko.

Az ezt követő fordulóban, a csapat játszott négy mérkőzés döntetlennel a Szpartak Moszkva, Dynamo, a Zenit és a Lokomotiv.

„Rubin” volt a harmadik helyet a csoportban.

Az első fordulóban Rubin elvesztette a koppenhágai a pontszám 0: 1.

Kazan „Ruby” otthon a második fordulóban a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során döntetlen „Barcelona” (1: 1). Mindkét cél pontozták a büntetés helyszínen - az első félévben, szerzett a játékos „Rubin” Christian Noboa, és a második - David Villa „Barcelona”.

A harmadik és a chetvetom fordulóban nulla lenne felhívni a Panathinaikosz.

Az ötödik forduló „Rubin” nyerte az első győzelem a Bajnokok Ligájában, miután megnyerte a maga területén „Copenhagen” az eredmény 1: 0. Noboa szerezte az egyetlen cél a büntetés helyszínen.

A hatodik fordulóban, a csapat elvesztette a Barcelona, ​​így az eredmény 0: 2.

„Rubin” volt a harmadik helyet a csoportban, és kiment a Bajnokok Ligája play-off az Európa Liga.