Claudio Bravo és a többi hős tizenegyes futball sport

Bravo húzta két gyakorlatilag azonos pólusú által Quaresma Moutino és jobbra egy alsó sarkában és adott becsapni Nani, aki úgy döntött, hogy megtörje az ellenkező irányba. Chilei, amely támogatja szinte az egész stadion Kazan, és most várják az ellenfele a döntőben, ami fogja meghatározni a mérkőzés Mexikó - Németország.

Ellentétben Bravo, ukrán kapus két visszavert az ütközési pont, a másik a kapufáról. Mindazonáltal Alexander vonult be a történelembe, mint az első és eddig az egyetlen kapus a történelem, a világbajnokságon, nem feladja a cél a Penalty.

A következő fordulóban a rájátszásba az ukrán csapat találkozott a jövő bajnokai az olaszok. A mérkőzés a következő csoda nem történt meg. Labdarúgók a félsziget küldték a kapu Shovkovskiy három megválaszolatlan gól: kétágyas megjegyezte Luca Toni, a másik jó labdát számít Gianluca Zambrotta.

121 perc, ha a pontszám 0: 0 találkozó Louis van Gaal vette példátlan lépés: ahelyett, hogy a kapus Jasper Sillesena a bal Tim Krul, aki nem költött egy meccs a versenyen. Találkozó várható áramlott a Penalty, amely éppen elhagyta a pályán Krul visszavert két találat Costa Ricans, így a holland az elődöntőben. A meccs után, Wang Gala bejelentette tisztánlátó és kapus - a hős a nemzet.

By the way, az elődöntőben a holland találkozott az argentin válogatott és ismét hozta a mérkőzést a Penalty. Ezúttal Sillesen maradt a keretben, és hiányzott négyszer, míg partnerei kitüntették magukat kétszer.

Az ő története hasonló a helyzet a Bravo. A lengyel nem tekinthető tévedhetetlen cél, hanem a megfelelő időben sikerült bizonyítani irigylésre méltó reakciót.

Több menti a mérkőzés alatt, valamint két együttes hatása a 11 méteres jelet kapus tette a hős még szembetűnőbb, mint a Maradona. A 1/4 végső Goicoechea is tükrözi a két büntetés. Azonban az utolsó játék, és Goicoechea nem segített: a argentinok utat engedett a német válogatott már a rendes játékidőben.

Kedvéért a győzelem az elődöntőben a világbajnokság 1982 német kapus Toni Schumacher majdnem az életét áldozta. Stranger. 57 perc telt el a mérkőzésből, repült az egész francia válogatott védő Patrick Battiston, aki elment egy az egy. Bukása után a Fielder nem mozdult, és társa Michel Platini nem találta a pulzusát. Ennek eredményeként, a mező játékos kapott súlyos fejsérülés, elveszett három foga és megsérült a gerince. Schumacher is csak szóbeli figyelmeztetés, és folytatta az ülést.

Egy igazán drámai mérkőzés végződött Penalty, amely az első volt a történelem, a világbajnokságon. Schumacher akkor verte minden. Demoralizált a francia kimaradt a győzelem a hosszabbításban, kétszer sikerült legyőzni a német kapus.