Állás és munka „Fogászat” Moszkvában, álláskeresés

ANCOR Egészségügy Gyógyszertár - Moszkva

A nyugati, az eredeti gyógyszeripari cég nyitott helyzet, hogy a helyzet orvoslátogató dolgozni fogorvosok és fogszabályzó saját területükön (North-East / MNF / SEAD / CJSC / AIS). Feladatok: előmozdítása fogászati.

14 órával ezelőtt hh.ru

Értékesítési képviselő (fogászat) szerződés

INTERATOMENERGO - Moszkva (m Nagatinskaja.)

Olasz gyártó a termékek fogorvosok, hogy csatlakozzon a csapathoz szellemű. implantáció és fogyóeszközök fogászati; Végrehajtása értékesítési tervek; Munkát. értékesítési tapasztalat; értékesítési tapasztalat a fogászatban (a klinikák) - Célzó kívánatos.

4 napja hh.ru

Senior nővér (a fogászatban) 70 000-80 000P

Megfelelő Dentistry - Moszkva (m Novoslobodskaya.)

Feladatok: rendszerezett feltöltését klinikák orvosi fogyóeszközök, eszközök, gyógyszerek, ellenőrzi azok elosztása és felhasználása. Ügyeljen a helyes gyógyszerek tárolására. És utasítja.

1 hete hh.ru

Fogászati ​​Nurse 35000-50 000P

Fogászati ​​Klinikai Központ FMBA Oroszország FGBUZ - Moszkva

Követelmények: Diploma of Secondary Education Medical rendezett ápoltság jóvoltából Feladatok: Assistant fogorvos - támogatás orvosi fogadás feladat „4 kéz” készül fogorvosi eszközök, pre és a takarítás.

5 napja rabota.ru

Administrator fogászatban 25 000-30 000P

Fogászat „Premium” - Moszkva

Követelmények -Knowledge PC felhasználói szinten (opcionális) -Knowledge programok (Word, Excel, Internet) -Knowledge hivatali -Priyatnaya megjelenés -Képesség csapatban dolgozni és a tisztesség -Chestnost -Availability orvosi könyvek feladatai hívások fogadása.

4 hete chj.ru

Nurse fogászatban 40 000P

Dentistry - Moszkva (m Voikovskaya.)

A multidiszciplináris fogászati ​​szükséges fogorvos / nővér asszisztens. Követelmények: Felsőfokú végzettség obrazovanie..Nalichie orvosi knizhki.Opyt munka pozíciók 1 goda.Umenie csapatmunkára. Feladatok: A munka négy kézre.

2 nappal ezelőtt avito.ru

A rendszergazda a klinikán Esztétikai Fogászati ​​30 000-60 000P

TRIUMPH - Moszkva

pontosság felelősséget ÉLMÉNY a fogászatban. Feltételek: Új, modern klinika üzlet. Megfelelősége menedzsment. üzleti fenntarthatóság. Boutique fogászat topsmile.ru. Progresszív bérek.

2 nappal ezelőtt hh.ru