5 Trükkök eladók próbálják eladni romlott étel

5 Trükkök eladók próbálják eladni romlott étel

Minden héten, a lakosok a város terjedt el a „Népi Control” portál „About Town” fotó termékek megrettent véleményüket. Kolbász penészes, füstölt hal férgek, záptojás, lejárt konzerveket, és ez nem egy teljes listát a termék található az üzletek polcain. Volt eladók úgy döntött, hogy elmondjam, miért néha elrontott étel nem lehet megkülönböztetni a friss.







- Kiszáradt kolbász, már ráncos, áztatott a víz a csapból. Így tartották az éjszakát. Duzzadnak reggel ők kerülnek vissza a pultra. És azt nem tudja megmondani, - mondta az egykori alkalmazottja a boltban.

5 Trükkök eladók próbálják eladni romlott étel

- Kolbász első áztatott ecetet, majd törölje az olaj, így volt a bemutató és az íze sem tudom képzelni, milyen lehet - mondja egy volt alkalmazottja a boltban.







- Visszatérési típus állott sajt egyszerű - szelet vízzel mossuk, vágja le a héjat, és csomagolja műanyag borítót. Egyszer fogott egy bolt, nem néz. Azóta mindig nézni, hogy mikor levágta egy nagy darab - megosztott hostess tárolni.

5 Trükkök eladók próbálják eladni romlott étel

Nyárs és pácolt húsok

- Olyan volt, hogy a húst addig áztatjuk a mangán, osztottuk darab, csomagolva egy szubsztrát, mind szórva hegy fűszerek kapott nyárs. Egy barátom azt mondta, hogy lemond, különben börtönbe. Hallgattam a tanácsát. A bolt még mindig, - mondja egy korábbi alkalmazottja.

- Az állott csirkék megoldások mossuk nagyon sajátos szag. Sőt, a jet erősnek kell lenni. Ezt követően, a hús lesz pályázati íze. Az említett oldat biztonságos egy ember. De a reakció a gyomor, a máj, szinte senki sem tanult és a mérgezés csirke Kirov Tudom, hogy sok - mondta a korábbi alkalmazottja a bolt Polina Maslennikova piacon.

Victoria Markevich. Tanszékvezető a jogainak védelme a regionális Rospotrebnadzor fogyasztók azt mondta, hogy mit kell tennie, ha talál egy „késés” a pultra.

Amikor visszatért termékek lejárt eltarthatósági idő, a legtöbb esetben nincs probléma, ha tartani egy ellenőrzést az áru kifizetését. Be kell, hogy lépjen kapcsolatba a Hivatal a Szövetségi Felügyelettől a fogyasztói jogok védelme és az emberi jólét, a Kirov régióban. Hozhat létre egy alkalmazáshoz, és csatolja a fotót. Azt is hagyjuk egy e-mail nyilatkozat 43.rospotrebnadzor.ru honlapunkon. Kezelés regisztrálva van 3 nap és 30 nappal is.