5. Feltételek maradni a pályán

5. Feltételek maradni a pályán

Holnap lesz a házigazdája egy internetes szemináriumon, ahol fogunk beszélni a „vékony” az oka a túlsúly. Ezek az okok szintjén érzelmek (asztrális), gondolatok és hiedelmek (lelki) és a karma.

Emlékszem egy szeminárium a „Learn okainak túlsúly az asztrális, mentális és karmikus szinten, és motiválni magad harmónia”

Amellett, hogy találjanak az okokat erre a műhely szeminárium várom egy kicsit. Minden résztvevő teljesíteni célkitűzéseit - megszabadulni a túlsúly és karcsúság. Megcsináljuk a meditáció, amely meg fogja találni, és erősíti a motivációt a harmóniát.

Ezért fogunk beszélni ma arról, hogyan kell helyesen kitűzött célokat. Olvasd el ezt a cikket a műhely - Meg kell ezt a tudást az osztályban.

5 feltételeit, hogyan kell beállítani a helyes cél:

1. Pozitív. Fogalmazza a cél pozitívan.

Pozitív - ez azt jelenti, hogy a készítmény nem tartalmazhat tagadása és elkerülése. Például:

  • „Dobom le a felesleges súly” - rossz megfogalmazás
  • „Én vékony, jól érzem magam, és könnyű” - jó

2. Clarity. Képzeljük el, mi lesz az eredmény, és ha azt tervezi, hogy elérjék

Mi lesz a világ, mi lesz akkor? Ütemezésének, ha eléri a célt. Mi konkrétan ez a kép, annál inkább részletesen, mint élve, ő lesz - annál jobb.

3. Felelősség. Vállal felelősséget.

  • Helytelen: „Azt akarom, hogy a férjem fogyni”, „Azt akarom, hogy munkatársainkhoz megállt inni teát és kekszet reggel”
  • Ez így van, „Én tudatosan választani ételt enni öröm, és légy karcsú”

Mit lehet tenni, hogy elérje a célját? Mik az erősségei? Bizonyára rendelkeznek azokkal a tulajdonságokkal, amelyekkel már elért sikert az életben - türelem, odaadás, a kötelességtudat, de legalább egy erős szándék.

Például a cél -, hogy elveszíti az extra 10 kg.

  • Mit lehet tenni? Tudjon önszeretet és öngondoskodás, hogy vegye fel az ételt, amely alkalmas lesz rám.
  • Erősségek - Tudom, hogyan kell egy tervet, és cselekedni tól Z-ig, amíg nem éri el az eredményt.
  • Mi lehet megakadályozni? Régi szokások, negatív érzelmek, hogy én megragadva, a mások véleményét.
  • Hogyan fog megbirkózni? Tartása érdekében, elmélkedik, tanulni speciális technikákat, hogy megerősítse saját véleménye, jelentős.

5. Az igazság. Ellenőrizze, hogy a cél az volt igaz, és ha figyelembe veszik az összes

Vajon jól érzi magát, és kényelmes, ha eléri azt? Van valami fontos, hogy akkor elveszíti, ha eléri a célját?

Például lehet fogyni, de elrontani az egészségügyi -, mert a túlzott diéta. Vagy lefogy, de ugyanakkor ingerlékennyé válnak, és dühös, mert most semmi sem lehetetlen, és van, hogy szigorúan korlátozni magát.

Mi történik, ennek eredményeként:

Miután „töltik” a céljuk, hogy az öt elem, akkor formában egy csomó célját és útját.

  • „Én tudatosan választott ételt enni öröm, és légy karcsú
  • Fogok tanulni szeretni magad, és vigyázzon magára, hogy válasszon az élelmiszer, hogy alkalmas lesz a számomra
  • Megyek változtatni a régi szokások és megtanulni egy új módja annak, hogy kezelni a negatív érzelmek - fenntartani a figyelmet,
  • meditálnak, tanulni speciális technikákat
  • Fogok figyelni, hogy az érzelmi állapot és az egészségügyi

Az én például könnyebb lesz, hogy dolgozzanak ki a célját, de ne felejtsük el: ez csak egy példa, és megtalálja további tételeket. Én konkrétan levelet az egészet a mai cikket, mert holnap az online szeminárium szüksége van rá. Így több időt takaríthat meg a mi gyakorlatokat.

  • Szeminárium - Mindenki számára ingyenes!
  • Ahhoz, hogy részt nem kell a Reiki beavatás.
  • Iratkozz egyszer is elég. Ha már kitöltötte az űrlapot, akkor nem tölti ki a második alkalommal.

Iratkozzon fel ingyenes workshop Veronica

5. Feltételek maradni a pályán

Reiki programban - plusz nagyon. Számomra minden szeminárium egy lecke

Sokszor még néma a chat, azt akarom, hogy minden felszív - és ez az, amit hallok, és amit olvastam. Személy szerint én kíváncsi minden.

Ljudmila, 2. szakasz, mila**[email protected]

Olvassa el a teljes véleményt >>>

5. Feltételek maradni a pályán

Ilyen rengeteg anyag még nem adtak ki!

Gyakorlok Qigong, egy kis jóga, a tantra apró kis sámánizmus. de ennek eléréséhez néhány eredményt, tudtam, hogy csak a Reiki.

Natalia, 2. szakasz, sp**[email protected]

Olvassa el a teljes véleményt >>>

5. Feltételek maradni a pályán

Ahogy azt már élt, mielőtt nélkül Reiki? - El sem tudom képzelni.

A távoktatás szervezi a legmagasabb szinten! Kiváló visszajelzést!

Sok diák figyelmét!

Szerelem, 2. szakasz, lsokolova**@mail.ru

Olvassa el a teljes véleményt >>>

5. Feltételek maradni a pályán

Számomra Reiki Plus program? Azt mondanám: útmutató a karmester

A legfontosabb eredménye - hinni magamban, hogy amit tudok, hogy segítsen az embereknek, akik igazán akar megszabadulni a problémákat.

Kislitsyna Ljudmila, harmadik szakaszban luk*****@yandex.ru

A leghasznosabb - lehetőséget kap választ a kérdésekre, megvitatása, megkapja képzett segítség mindig és minden körülmények között.

Olga harmadik fokozat, s**[email protected]

Kapcsolódó cikkek