473 szörnyű bűn, vagy bűnbánatot nélkül visszanyerte az eszméletét, ortodox élet

„387. Töltöm az időt a világi játékok és szórakozás: dáma, backgammon, bingó, kártya, sakk, gördülő csapok, ryuhi, a Rubik-kocka és a többiek. "

473 szörnyű bűn, vagy bűnbánatot nélkül visszanyerte az eszméletét, ortodox élet

Mint tanár és újságíró, biztos vagyok benne, hogy a lista több mint 5-7 példány haszontalan

Csak ne kérdezd, mi a „ryuhi”. Nem tudom. De most már jól tudják, hogy az emberi bűnök számolja, amíg 473. Azt mondják, hogy valahol van egy még átfogóbb listáját, ahol vétségek a több ezer, de még nem tárták fel az újságírók.

Azonban szinte 500 „női” bűn - olvasás, bár jelentéktelen, de nagyon izgalmas. Én, mint egy újságíró csak azt, hogy a tételt 474 - „lesz elriasztani olvasás idióta listákat.”

Mint történész a középkor Gondolom az utolsó ítélet. Képzeljünk el egy férfi jön ki, és az igaz bíró, miután egy replika, „olvasható a teljes lista” olvassa a bűncselekmények listáját, melyet cselekedett egész életében. Nos, ott „tépte a lila a temetőben”, vagy „vásárolni sorsjegyet abban a reményben győztes” (érdekes egyébként, hogy miért mást vásárolni őket?). Bűnösök, sorban, és megvitatja a viszontagságos a tárgyalás.

Mint keresztény úgy vélem, hogy a lista 500 bűneit - ez a profanizálás szentségének vallomás. Itt jött meglátogatni egy barát, és azt mondja: „Peter, csalódást okoz, és egy rossz” - és ezután kezd olvasni egy listát gaztetteit. Úgy vélem, hogy a második tíz barátaim sem ok „elsősegély”, illetve kérte, hogy hagyja, és józan a kezdet.

Ha ez a személy, hogy Isten egyáltalán nem tudható, hogy elítélje kicsinyes vágyat, amit „megengedhetünk magukat a fürdőben, zuhany vagy fürdő.” Nem hiszem, hogy Krisztus - egy gonosz tanár az óvodában, kergeti tanulók kis vétségek. Ha az Újszövetség tartalmaz nagy listákat bűnök, akkor ez a könyv lett volna, sokkal vastagabb, mint a régi. Az élete a szentek, megtalálja történeteket bűnbánat bhakták, de lehetetlen elképzelni, hogy egy vallomás néhány egyiptomi remete négy A4-es lap, amit olvasott fel a pap. A gondolatok naponkénti feltárása szerzetesek - ez egy másik hagyomány.

473 szörnyű bűn, vagy bűnbánatot nélkül visszanyerte az eszméletét, ortodox élet

Azok számára, akik menni gyónni, vannak minőségi irodalom, és nem jelent meg a bűnök

Mint tanár és újságíró, biztos vagyok benne, hogy a lista több mint 5-7 (jó, tíz) rámutat haszontalan. 100 darab lehet a referencia listán, de az egyik nem lehet feladata a szemináriumon. Ez nem lehet a munkaterv a főbb pontjait száz vagy utasítások ötven tilalmakat. Az emberi agy nem mester.

Mindenesetre, kiderül, káromkodás. Rossz játék. A vallás, a bűnbánat, a hitben. Arról nem is beszélve, hogy összekeveri a fiatalok törekvő az egyház, és néhány - és taszítja.

Kapcsolódó cikkek