36. héten a baba még mindig nem fordult fejjel lefelé, pánik, segítség (((

mert téma archiválva van.

Már majdnem elvesztette a reményt, nem tudom, mit kell csinálni, úgyhogy attól tartok, nincs erő. olvasott mindig szól a szövődmények ((császármetszés nem akar rosszul, a második születés, remélve, hogy gyorsan lő ki, és a hasi műtét nem része a tervek, a legidősebb fiú, egy kicsit 2y.o. nem tudom, hogyan kell visszaállítani, majd közzétesszük császármetszéssel első szülés volt erősen , de másnap már futott, mintha nem szülni. jobb szem nedves helyen, amikor azt hiszem.






Hogyan segíthet a baba felborulása?
Idő dolgok, mint a pszichoszomatikus világítson az alhasi egyáltalán, ha már nincs egy kisgyerek, és én ezt nem hiszem el, hogy őszinte legyek :(
Dikan csinál gyakorlatokat, de nem reglyarno érték 10 perces hazugság felváltva a bal és a jobb oldalon kapott összefüggésben óra, naponta háromszor nincs mód, ha megpróbálja az este, de dvizhuhi a gyomorban, ugyanakkor nem veszi észre sok. És ha én a „híd” hatása úgy tűnik, egyáltalán nem, mondjuk a fejét ebben a helyzetben az, hogy pihenni a szélek és a gyermek szeretné, hogy megforduljon, hogy egy kényelmes helyzetben, én, épp ellenkezőleg, még ha előzőleg aktív életet vezetett azonnal leáll, és ül mozdulatlanul várakozik ez több mint) makacs. meg kell tenniük a normál helyzetben, akkor újra kezdődik aktivnichat, után itt minden!
Kérjük, írja pozitív, aki megfordult a baba hosszabb ideig, vagy szült a farfekvéses helyzetben gond nélkül, és ez már az idegeim át. (Most megyek az orvoshoz, majd a padlóra sír az esti órákban, így reméltem, hogy csoda, hogy azt fogja mondani, hogy elment, ahogy kellene :. * (¶

A téma nem figyelmezteti, de emelje meg. A pulmonális szállítás! ¶

Nos, akkor is, ha nem adja át, akkor miért a császármetszés? Ez a második szülés, ha a gyermek nem lesz túl nagy, és nem szenved összehúzódások az első időszakban - a szülés, hogy nem jó! A legfontosabb, hogy a pozitív hozzáállás! Volt egy beteg, aki a kijelölt napon elektív műtét 40 hetes magzat férfi és jelentős hengerelt méretben. Nos, úgy nézett ki, hogy mielőtt a műtőbe. Szült. ¶

most már a bátyja felesége is jött a kórházba a tervezett CS. is mind azt mondta, a gyermek nem fordult át, majd nézett és azt mondta, hogy miért jöttetek, akkor minden rendben, megfordult maguk viselik ébren)) ¶

az orvos azt mondta, hogy a fiú a veszélye elég magas, ha ez egy ideális, akkor rendben van, de ha ugyanazt a herék lába között párkány nagy a kockázata a sérülés, fulladás hererák-e ez az úgynevezett megfelelően hajlított lábak és a herék, miközben a lába között)?
Általában szerencsés vagy, vagy nem szerencsés, és a kockázat a meddőség fiú valóban ijesztő.
Lányok, akkor biztosan nem gondolta volna, én szült farfekvéses (¶

ez csak most az elején a születési, hogy megtudja - a baba fogja terhelni. Az a tény, hogy a gyermekek vannak csoportosítva a kezdete összehúzódások - úgymond előre - lehetőség van megsértése a herezacskó vagy sem - ez nehéz. ¶







Ne aggódj, minden jó lesz. Szült egy fiút egy farfekvéses helyzetben, nagyon aggódik is, és a császármetszés nem akar kockáztatni, és boyalas.Vse jól ment, 1. szülés 5 óra összesen, a családi asztalnál úgy tűnt térképen 1-2 minuty.V azt írta, hogy a szülés a juttatás Tsovyanovu a mi állt az igazság nem a znayu.Pochitayte eto.V 4. roddome.V kórház valóban előre meghatározzák, 38 nedel.A még megvan az ideje, hogy adja át! ¶

Megfordultam 37 hét. ¶

Úgy vélem, hogy felborult, miután csináltam egy általános uborischu lakás. Lekéstem a pillanatban a forradalom, nem éreztem. Vasárnap, tisztított, szerdán érkezett a kórházba, az ütemezett vizsgálat egy orvoshoz. Ez felborítja neki, hogy a baba ül a pap. Kezdte érezni velem, és örömmel látja, hogy a lányom fejjel lefelé. Ebben az esetben 5 nappal ezelőtt az LCD volt a pápa.

Gyakorlat-Lantern zenét nem csináltam is, nem volt ideje a Madárijesztő baba. ¶

hűvös, NAT!
De Grisa nem fordult el tőlem, annak ellenére, hogy minden igyekezetem.
De Varya fordult. Bármennyire a hüvelyében previa, palacsinta) ¶

Gyere Vaaam. egy csomó idő még hátra van. Megfordultam egyenes szülés előtt Malyavka jobb. És akkor még nem is éreztem egy kis időt. És azelőtt, minden alkalommal egy fogadáson genikologa fekvő különböző pózok, úgyhogy - valami ilyesmi. Pont itt, amíg az utolsó vryaschalas ott. Tehát előbb ochkovat. Azt is starshenmu synochku 2,5 volt, amikor a lánya született. ¶

Nagyon sokan most szülni farfekvéses predlezhanii..seychas ez nagyon gyakorlata és tapasztalata sok orvos stalo.Tak ne aggódj, akkor is, ha nem felborulása perevernetsya..a bármikor, hallottam sok esetben, hogy még abban az időben a születéskor a gyermek már ő gurult ¶

És melyik orvos szülni? megegyezés szerint, vagy adó brigád, ahol a kórházban? Munkájával az időben? Ahogy a baba most? Nagyon remélem, hogy minden rendben van, már meglévő Ami a nyakcsigolyák, mellesleg, találtam egy barátja, ők a probléma a segítségével egy orvos úgy döntött következmények nélkül ¶

Az első kórház, két orvos átvette Olga Rubtsov Genrichovna és Petrov, anélkül azonban, hogy a különleges szabályokat, feküdt tartása, ez Rubtsov, és azt mondta, hogy ő fog szülni, és minden rendben lesz. Második szülés általában akkor jelentkeznek, a 38 hetes, szült és. Dochu most gyógyítható e betegségek, volt egy csomó más, de nincs köze a szülés. Kezeljük Guiteau, így csak annyit mondott, és mit akar, ha a gyermek született farfekvéses helyzetben. 80% a statisztika ilyen eredmény után ilyen szállítás. Itt ((((((Ha ez jött vissza az időben, ott voltak a COP pontosan történt, hadd, hogy rossz volt, de a baba úgy gondolja lenne egészséges ebben a tekintetben))) Mellesleg a 37nedele tette ultrahang is kimutatta, egyszer terei pupaviny Úgy tűnik, mint a lányok fentebb írtam a téma miatt ezeket a gyakorlatokat, és amikor szült az orvosok azt mondták, hogy nincs semmi, már kibontakozott))) ¶

Nos, ez az én Solovyov azt mondja, a második születés farfekvéses - nem jelzi császármetszés, így szülni, és félek. Azt mondja, nincs orvos eltér a beteg egy percig az egész szállítási időszakra, ha egy nő a munkaerő farfekvéses jön. Olvasás, az úton, a válaszok, mint Zelengurova elfogadott a kismedencei, ezért úgy gondolom, ha nem Solovyov, akkor a Zelengurovoy fog tárgyalni. A császármetszés is félek valahogy egyetértek, nem tudom, mit kell tenni, egyenes :( ¶

Azt Zelengurovoy szült a farfekvéses. Nemzetségek második (nagyobb írási). Minden van jó, anélkül, hogy bármilyen rendellenesség. Csak diszplázia, majd egy kis formában. De előfordul, és a gyerekek, akik normális testtartás ¶

Ő is az első szülési kórházban? Ők őrült a természetes szülés, minden helyzetben jobb, ha szülni a legnagyobb talán ez jó. Igen, közben az ilyen szállítás, az orvosok maguk megőrülnek, ők is minden megy keresztül, mert ők felelősek. De ennek ellenére, ha bármi köze a gyermek, aztán jönnek, és azt mondják, nos, ez történt, nos, ez az. mi minden tőlünk telhetőt. Sajnálom, hogy ez történt. és mindent. Sok szerencsét. Azt hiszem, hogy minden rendben lesz, minden helyzetben. ))))) ¶




Kapcsolódó cikkek