2. nap láz nélküli hasmenés! Súgó, fórum

Ha van egy dcha, akkor szükséged van egy gyökér ásójára, vagy megveszed a piacon minden mérgezéstől.
Kis gyökér öntsünk egy pohár vizet valahol, de szükség van, hogy nézd meg a méret a gyökér, hogy a víz többé-kevésbé lassú tűzön, amíg a víz pirosra, mint a vörösebb a jobb főzött valahol körülbelül 15 perc alatt is, talán egy kicsit bolshe.Svaritsya és azonnal ital fél pohár, amelyik mérgezés egy időben elég lehet ivott egy fél pohár húsleves és egy óra is, vagy sokkal könnyebb, de ha egy óra nem könnyebb inni annyi otvara.Otvar gyökere dezenterii.






És az állatok mindig kezelik a gyökér, de az adag kevesebb, mint egy pár kanál asztal adtak a raz.Na téli gyökér maga szárítjuk.
Vagy vegyél egy lapiramidot egy gyógyszertárban a mérgezés, a deshovoy gyógyszer miatt

KINE benned (bélbetegség). Hőmérsékletek nem feltétlenül lehetnek)). Ilyenkor szmkt, regidron és furazolidon, különösen furazolidon. Enteroszgel adható.







Vama kergetett 3 nap a WC nem megy (nem tudom, mit kell csinálni, semmi pomogaet.Gotova már nyalogatta a talpa cipő, hogy vegye fel a fertőzést és prodris-tatsya végre (((


Nos, nem kell aggódnia. Sok eszköz létezik. Lesz görögdinnye és dinnye, ezért minden nap enni ételt. Addig is dobhatsz egy bögre szárított aszalt szilvát, forró vízhez önthetsz. Amikor felszakadnak és összezúzzák őket, hogy felhúzzák, majd enni. Általában kizárják a diétából minden gabona bármilyen formában, minden füstölt húst. És általában a húsból csak a főtt ételeket használják. Van magnézium + kalcium is - sokat segít, de ez már radikális orvosság, ha az étrend nem segít.

Öt bors zöldborsó lenyelik vízzel. Ha nem segít azonnal, ismételje meg fél órán belül. Sokszor ellenőrzött.

csak öblítse le a WC-ben!

Nos, hogyan érzed? A tanácsot alkalmaztam? Alkalmaztam, segített nekem), az igazság megjelent a hőmérsékleten

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]




Kapcsolódó cikkek